Bir kadına cinsel saldırıda bulunup kezzapla yakan sanık serbest!

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Azerbaycan vatandaşı A.İ.'ye cinsel saldırıda bulunup kezzapla yakan şahıs serbest bırakıldı.
Cumartesi, 07 Ekim 2017 14:28

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Azerbaycan vatandaşı A.İ.'ye cinsel saldırıda bulunup kezzapla yakan şahıs serbest bırakıldı.

Samsun'un Çarşamba ilçesinde bir kişinin cinsel saldırısına uğrayıp karşı koyması üzerine kezzap dökülerek yakılan Azerbaycan vatandaşı 41 yaşındaki A.İ. hastanede tedavi altına alındı. Gözaltına alınan sanık da serbest bırakıldı.

Olay, Çarşamba ilçesinde meydana geldi. Yaklaşık dört yıl önce Çarşamba'ya yerleşen Azerbaycan uyruklu iki çocuk annesi A.İ., ekonomik sıkıntıya düşünce daha önceden tanıdığı R.P.'den borç para istedi. R.P. kadını evine davet etti. Olay günü şüphelinin evine giden kadın, iddiaya göre burada şüphelinin cinsel saldırısına uğradı. Saldırıya direnince de yüzüne kezzap dökülüp yakıldı. Yüzü, kolları ve vücudunda yanık oluşan kadın acı içinde yerde kaldı. İhbar üzerine olay yerine gelen ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Polise ifade veren A.İ., "Borç para almak için evine gittim. Burada bana tecavüz etmeye kalkıştı. Direnince de üzerime kezzap döktü" dedi.

Polis tarafından gözaltına alınan şüpheli, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.