Sendikacılar da AKP Anayasası'na hayır diyor

AKP'nin anayasasına karşı başlatılan imza kampanyası büyüyerek devam ediyor. Sendikacılar da "AKP Anayasası'na hayır" diyor.
Çarşamba, 17 April 2013 00:32

"Türkiye AKP Anayasası'na sığmaz" çağrısı büyük bir destek görmeye devam ediyor. Sendikacılar AKP Anayasası'na güçlü bir "hayır" dedi.

İşte AKP Anayasası'na hayır diyen sendikacılar:

Abdullah Pekçakar (BMİS Polkima İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Adem Çiçek, (BMİS Paksan Makine İşyeri Sendika Temsilcisi)
Adnan Deniz (Eski BMİS İstanbul 1 Nolu Şube Sekreteri)
Adnan Serdaroğlu (Birleşik Metal-İş Sendikası, Genel Başkanı)
Ali Berberoğlu (KESK Mali Sekreteri)
Ali Burak Aslan - Eğitim Sen Kırşehir YK üyesi
Ali Cancı (Sosyal İş Eski Genel Başkanı)
Ali Çeltek (Birleşik Metal-İş Sendikası, İzmir Şube Başkanı)
Ahmet Arı (DİSK BMİS Eskişehir Yön. Kur. Üyesi)
Ahmet Gülden (Eğitim-Sen Antalya YK üyesi)
Ahmet Kılınç ( Belediye-İş Eskişehir Şube eski başkanı)
Ali Gündüz (BMİS Şube Yönetim Kurulu Üyesi)
Ahmet Akgül (BMİS Delphi Dizel İşyeri Sendika Temsilcisi)
Ali Karaoğlu (BMİS Mahle Motor İşyeri Sendika Temsilcisi)
Ahmet Önder (Tüm Bel-Sen Gaziantep Şube YK üyesi)
Ali Kemal Akgül (SES İzmir Şube Yönetim Kurulu)
Ali Rıza Çelik (Eski BMİS Alumag İşyeri Sendika Temsilcisi)
Ali Yılbaşı (Haber-Sen eski Genel Başkanı)
Alpaslan Savaş (Birleşik Metal-İş Sendikası Örgütlenme Uzmanı)
Ahmet Özer (BMİS FCMP Metal İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Ahmet SARIARSLAN (Gelir Uzmanı - Büro Emekçileri Sendikası Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi)
Ahmet Sarıcan (Eski T.Maden-İş Sendikası Merkez Yönetim Kurulu Üyesi)
Ahmet Taşkın (BMİS İzmir Şube Personeli)
Arda Akçınar (BMİS Çukurova Jeneratör İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Arzu Çerkezoğlu Disk Genel Sekreteri ve Dev-Sağlık-İş Genel Başkanı)
Aşkın Süzük (Sendika uzmanı, yazar)
Ataman Oğuz (Eski KESK MYK üyesi)
Atilla Atar ( Eğitim-Sen Ankara 4 No'lu Şube Temsilcisi)
Atilay Ayçin (Hava İş Genel Başkanı)
Aydın Tül (BMİS İmpo Motor İşyeri Sendika Temsilcisi)
Ayhan Fırtına (Eğitim-Sen Edirne Şube Başkanı)
Aytaç Çilenger (BMİS Delphi Dizel İşyeri Sendika Temsilcisi)
Aziz Aktay (Belediye-İş Sendikası Trakya Şube Başkanı)
Bahar Koçlar (BMİS Ergun Hidrolik İşyeri Sendika Temsilcisi)
Barış Aksoy (Eğitim-Sen Antalya YK üyesi)
Barış Bulut (BMİS Kroman Çelik İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Barış Erçok (BMİS Schneider Elektrik Çiğli İşyeri Sendika Temsilcisi)
Barış Kınık (BTS Adana Şube YK Üyesi)
Bayram Kavak (DİSK BMİS Eskişehir Şube Baş.)
Bedriye Yıldızeli (Tüm Bel-sen Kocaeli eski şube başkanı)
Behise Pirim (Emekli-Sen Burhaniye Şube Başkan)
Bekir Hançerkıran (Tüm Bel-Sen Gaziantep Şube Başkanı
Berat Özmen ( BMİS Çimsataş İşyeri Temsilcisi)
Beyhan Vatansever (BMİS Trakya Şube Sekreteri)
Birhan Sezgin (BMİS Ejot Tezmak İşyeri Sendika Temsilcisi)
Birol Şahbaz - Eğitim Sen Kırşehir YK üyesi
Burhan Zehni (ESM İl Temsilcisi)
Bülent Akarsu (BMİS Yücel Boru İşyeri Temsilcisi)
Bülent Aygün (BMİS Trakya Şubesi Sosyal İşler Sekreteri)
Bülent Dirik ( BMİS Çimsataş İşyeri Temsilcisi)
Bülent Mumcu (Eğitim-sen Akçabat Şube Başkanı)
Bülent Kara Dev-Sağlık-İş Adana Çukurova Bölge Şube Başkanı
Cahit Doğan (Emekli-Sen Eskişehir Şube Yönetim Kurulu Üyesi)
Cebrail Akboyun (Şarköy Eski Eğitim Sen YK Üyesi)
Cefa Erdoğan (Sendika örgütlenme uzmanı)
Celalettin Aykanat (Eski BMİS Genel Yönetim Kurul üyesi)
Cengiz Koral (BMİS İzmir Şube Mali Sekreteri)
Cem Eriş (SES Edirne Şube Sekreteri)
Cemal Aydın (Eski BMİS Mecidiyeköy Şube Başkanı)
Cihan İşçi (Schneider Elektrik Çiğli İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Coşkun Yılmaz (BMİS İzmir Şube Sekreteri)
Cevdet Özer ( BMİS Trakya Şube Daiyang-SK İş Yeri Temsilcisi)
Cihat Süngü (BMİS Mahle Motor İşyeri Sendika Temsilcisi)
Çağdaş Gemici (Sendika Uzmanı)
Çetin Erdolu (SES Genel Başkanı)
Çetin Koçyiğit (Eğitim-Sen Kars Şube Başkanı)
Cüneyt Ulugün (BMİS Ergun Hidrolik İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Deniz Evren Güğüş (Sosyal-iş Sendikası Denetim Kurulu Başkanı)
Deniz Ilgan (BMİS Çimsataş İşyeri Baştemsilcisi)
Derviş Boyoğlu (DİSK Basın İş eski Genel Başkanı)
Derya Öztürk (Dev-Sağlık-İş Ege Bölge Sorumlusu)
Dilek Tuncer (Öğretmen, Eğitim Sen okul temsilcisi)
Eftal Yıldırım (SES Çanakkale Şube Başkanı)
Elif Koçcan (BMİS Schneider Elektrik Çiğli İşyeri Sendika Temsilcisi)
Engin Ceylan (Samsun Emekli-Sen eski YK üyesi)
Ercan Şen (BMİS Totomak İşyeri Sendika Temsilcisi)
Erdal Başer (BMİS Çayırova Boru İşyeri Baştemsilcisi)
Erdal Kaya (TES-İŞ Şube yöneticisi)
Ergin Ervansel (BMİS Totomak İşyeri Sendika Temsilcisi)
Ersoy Sümbül ( DİSK BMİS Renta İşyeri Tem.)
Ertan Uysal (Eğitim-sen Tokat Şube Başkanı)
Erkan Uğurluel (BMİS FTB Fastener İşyeri Sendika Temsilcisi)
Ethem Aydoğan (Dev-Sağlık-İş Örgütlenme Uzmanı)
Evren Aktürk (BMİS FTB Fastener İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Fahrettin Çankaya (Genel-İş Samsun Şube Başkanı)
Fatih Eroğlu (Haber Sen Merkez Yonetim Kurulu Uyesi)
Fatih Yıldırım (BMİS Yücel Boru İşyeri Baştemsilcisi)
Fehmi Elmacı (BMİS Makine Takım İşyeri Sendika Baştemsilcisi
Ferdi Bayram (BMİS SCM İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Fikret Doğan (Kesk eski myk üyesi ve toplu iş sözleşmesi sekreteri)
Fuat Kumaş (DİSK Eskişehir Örgütlenme Uzmanı)
Funda Keleş (Dev-Sağlık-İş MYK)
Gökay Özdal (Tes-İş Samsun Örgütlenme Sekreteri)
Gökhan Aydın (BMİS Prysmian Kablo İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Gökhan Düren (Av., Birleşik Metal-İş Sendikası Eğitim Uzmanı)
Gökhan İmamoğlu (BMİS Alstom İşyeri Baştemsilcisi)
Gökmen Ahmetoğlu (Haber-sen Trabzon YK üyesi)
Gül Muyan (Haber Sen 1 No'lu Şube Sekreteri)
Gülseren Ercan (Dev-Sağlık- İş İşyeri Temsilcisi)
Güner Yaşa (BMİS Schneider Elektrik Manisa İşyeri Sendika Temsilcisi)
Güray Yanarsönmez ( BMİS Trakya Şube Eğitim Sekreteri)
Gürkan Deveci ( DİSK BMİS İşyeri Tem.)
Gürsel Kaya (Dev-Sağlık -İş Genel Sekreteri)
Güven Dinç (BMİS Çukurova Jeneratör İşyeri Sendika Temsilcisi)
H Cahit Doğan (DİSK Emekli Sen Eskişehir Şb. Saymanı)
Habip Zayıf (İskenderun Eğitim-Sen YK Üyesi )
Hakan Kavak (BMİS HMS Makine İşyeri Sendika Temsilcisi)
Halil Yüksel - BMİS Trakya Şubesi Aryıldız İş Yeri Temsilcisi
Halim Tellioğlu (Çiftci Sendikaları Konfederayonu YK üyesi)
Hakan Seymen (BMİS Mahle Motor İşyeri Sendika Temsilcisi)
Hasan Aktaş (Sendika Eğitim Uzmanı)
Hasan Atak ( Türk Harb-İş Eskişehir şube başkanı)
Hasan Kefeli (BMİS ABB Elektrik Kartal İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Hasan Öncel (Tekstil Sendikası eski GYK üyesi)
Hasan Gencay (BMİS Gebze Şube Sekreteri)
Hasan Solmaz (Haber-Sen İzmir Şube eski başkanı)
Havva Taylan (BMİS Disa Otomotiv İşyeri Sendika Temsilcisi)
Haydar Ali Erkan (BMİS Polkima İşyeri Sendika Temsilcisi)
Haydar Bolat (BMİS Trakya Şube Örgütlenme Sekreteri)
Hayrettin Torun (Eski BMİS Aksan İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Hazır Fedai Duvan (BMİS Trakya Şube Başkanı)
Hikmet Tümsek (BMİS FTB Fastener İşyeri Sendika Temsilcisi)
Hüyesin Fırat (Anadolu Motor İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Hüseyin Karakan (Eğitim-sen okul temsilcisi)
Hüseyin Kartal (BMİS Titan Jantsa İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Hüseyin Nurali (Eski T.Maden-İş Sendikası 4 Nolu Bölge uzmanı)
Hüseyin Özcan (Eski Sosyal İş Genel Sekreteri)
Hülya Sayman (Genel-iş Gen. Merk. Örgütlenme Uzmanı)
Hüsnü Atasoy (BMİS ABB Elektrik Dudullu İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
İnan Ersoy (ESM Sendikası Çanakkale Temsilcisi)
İlkay Öztuna (BMİS Trakya Şube Epta İstanbul İş Yeri Baş Temsilcisi)
İlker Tetik (BMİS Ejot Tezmak İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
İmam Hasan Pekin (BMİS Aykim Metal İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
İsa Akın (BMİS, Renta işyeri temsilcisi)
İsmail Ayer (Kristal-İş Eskişehir Şube eski başkanı)
İsmail Görgü (BMİS Dostel İşyeri Temsilcisi)
İsmail Sungur (BMİS Sarkuysan İşyeri Sendika Temsilcisi)
İsmail Turanlı (BMİS Trakya Şube Daiyang-SK İş Yeri Baş Temsilcisi)
Kadir Gedik (BMİS Arfesan İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Kadir Tüzün (Emekli Sen Gaziantep şubesi sekreteri, eski İHD Gaziantep şube başkanı)
Kamil Kartal (Enerji-Sen Eski Başkanı)
Kamile Karakullukçu (Bank-Sen eski Yönetim kurulu üyesi)
Kemal Alim (BMİS İzmir Şube Örgütlenme Uzmanı)
Kemal BAL (Eğitim-sen eski genel bşk.)
Kemal Bulut (Eski T.Maden-İş Sendikası Profilo Telra İşyeri Sendika Temsilcisi)
Kerim Altın (İskenderun Eğitim-Sen YK Üyesi)
Kerim Metli (Emekli Sen Bornova Şube Yöneticisi)
Kemal Parlak (Eski BMİS Alumag İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Levent Şekerler (BMİS Schneider Elektrik Manisa İşyeri Sendika Temsilcisi)
Mahmut Konuksever (Enerji Yapı Yol Sen Samsun eski şube sekreteri)
Mehdi Beşpınar (DİSK - Maden İş eski Örgütlenme Uzmanı)
Mehmet Atak (BMİS Balatacılar İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Mehmet Atay (yayıncı, eski disk genel sekreteri)
Mehmet Çabuk (Birleşik Metal-İş Sendikası Örgütlenme Uzmanı)
Mehmet Düşünceli (Emekli Sen Bornova Şube Başkanı)
Mehmet Elmas (BMİS Totomak İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Mehmet Gaddar (BMİS Bosal İşyeri Baştemsilcisi)
Mehmet Onurcan (BMİS Schneider Elektrik Manisa İşyeri Sendika Temsilcisi)
Mehmet Tokgöz (BMİS Jantsa İşyeri Sendika Temsilcisi)
Mevlüt Kalafat (BMİS Mahle Motor İşyeri Sendika Temsilcisi)
Muhammed Ekinci (Eğitim sen Trabzon Şube Başkanı)
Muharrem Er (Eski BMİS Aksan İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Murat Arıkan (SES Samsun Şube Başkanı)
Murat Bozbeyoğlu (Sosyal-İş Ankara Şube Başkanı)
Mine Gültepe (Emekli-Sen Kocaeli YK. Üyesi)
Murat Demirbilek (BMİS Aykim Metal İşyeri Sendika Temsilcisi)
Murat Denizkurdu (Bank-Sen Genel Sekreteri)
Murat Eser (BMİS Bemka Bobin İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Murat Gür (DİSK BMİS İşyeri Baştemsilcisi)
Murat Koç (BMİS HMS Makine İşyeri Sendika Temsilcisi)
Murat Memiş (BMİS FCMP Metal İşyeri Sendika Temsilcisi)
Murat Pehlivan (BES Aydın Şube YK Üyesi)
Murat Yılmaz (BMİS Titan Jantsa İşyeri Sendika Temsilcisi)
Mustafa Ayar (BES Antalya Şube Başkanı)
Mustafa Çaparlı(BMİS Eren Balata İşyeri Sendika Temsilcisi)
Mustafa Ecevit (Eğitim Sen Genel Merkez Örgütlenme Sekreteri)
Mustafa Er (BMİS Ergun Hidrolik İşyeri Sendika Temsilcisi)
Mustafa Geyge (DİSK Teksif Sendikası eski yöneticisi)
Mustafa Gül (Çorum Eğitim-Sen Şube YK üyesi)
Mustafa Sağdaş (BMİS Trakya Şube Disa İş Yeri Baş Temsilcisi)
Mustafa Şen (BMİS Bursa Şube Örgütlenme Uzmanı)
Mustafa Tozkoparan (BMİS Sarkuysan İşyeri Temsilcisi)
Mustafa Urtimur (BMİS İzmir Şube Denetleme Kurulu Üyesi)
Mustafa Yahyaoğlu (Devrimci Turizm İş Sendikası Genel Başkanı)
Muzaffer Yüksel (SES Adana Şube Başkanı)
Necla Çelik (BMİS İstanbul 2 Nolu Şube Personeli)
Necmettin Aydın (BMİS Gebze Şube Başkanı)
Nesim Kolos (BMİS Legrand Elektrik İşyeri Sendika Temsilcisi)
Nihat Akyol (Birleşik Metal-İş Sendikası Örgütlenme Uzmanı)
Nihat Bencan (DİSK Gaziantep bölge temsilcisi)
Nurdan Çaypınarlı (Eğitim Sen eski Merkez Denetleme Kurulu Başkanı)
Oktay Yurtyapan (BMİS Hapalki Döküm İşyeri Temsilcisi)
Onur Puryaz (SES Bakırköy Şube Yönetim Kurulu üyesi)
Osman Nurettin Çavdargil (DİSK Kurucu Üyesi)
Osman Sütçüoğlu (BMİS Asil Çelik İşyeri Sendika Temsilcisi)
Osman Şamdan (BMİS Alstom İşyeri Temsilcisi)
Osman Yıldız (Eski Otomobil-İş Sendikası Merkez Yönetim Kurulu üyesi)
Ömer Kara (BMİS Sarkuysan İşyeri Sendika Temsilcisi)
Önder Saraç (Eğitim-Sen Kaş temsilcisi)
Önder Atay (Bank-Sen Genel Başkanı)
Özcan Çataltepe (Özçelik-İş Sendikası İşyeri Sendika Temsilcisi)
Özdemir Beyhan - Eğitim Sen Kırşehir şube başkanıÖzge Yurttaş ( Dev-Sağlık-İş Örgütlenme Uzmanı)
Özkan Atar (Birleşik Metal-İş Sendikası, Genel Örgütlenme Sekreteri)
‪Özlem Gülaç (BES Mersin Şubesi Eğitim Sekreteri‬
Rahmi Akman ( DİSK BMİS Eskişehir Şube Den. Kur. Üyesi)
Rahmi Urfalıoğlu (BMİS Jantsa İşyeri Sendika Temsilcisi)
Raşit Araz (Eğitim-Sen Antalya YK Üyesi)
Recai Büyükbeyhan: (BMİS Demisaş Döküm İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Recep Zengin (Eski BMİS Kartal Şube Sekreteri)
Remzi Şirin (Eğitim-Sen Manisa Şube Başkanı)
Resul Öncül (BMİS Şenkaya Döküm İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Reyhan Başraktar (BMİS Mahle Motor İşyeri Sendika Temsilcisi)
Rıfat Çevik (BMİS Retting Metal İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Rıza Boz (BMİS Retting Metal İşyeri Sendika Temsilcisi)
Rıza Erel (Eski BMİS Alkom İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Rıza Sevimli (BMİS ABB Elektrik Dilovası İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Sabri Kaplan (Tümka İş Eski Genel Başkanı- Disk Genel Merkez Eski Yöneticisi)
Salih Şahin (BMİS Polkima İşyeri Sendika Temsilcisi)
Samet Yılmaz (BMİS Schneider Elektrik Manisa İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Sami Baykurt (Zonguldak Eğitim-sen eski yk. üyesi)
Sait Keleş (BMİS TABO Otomotiv İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Sebahattin Gerçeker (BMİS Basın Yayın Uzmanı)
Sedat Balıkçı (BMİS Jantsa İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Sedat Özen (Eski BMİS Mert Akışkan İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Selçuk Çiftçi (BMİS Sarkuysan İşyeri Baştemsilcisi)
Selçuk Huzuroğlu (BMİS Trakya Şube Mali Sekreteri)
Süleyman Girgin (Türkiye Maden-İş Sendikası Yatağan Şube Başkanı)
Seyfettin Gülengül (Birleşik Metal-İş Sendikası Genel Eğitim Sekreteri)
Sezin Aydemir ( Yardımcı Doçent, sosyolog)
Suat Başaraner (Emekli-sen Eskişehir Şb. Başkanı)
Suat Şengül (BMİS İmpo Motor İşyeri Sendika Temsilcisi)
Süleyman Dolaşık (Eski T.Maden-İş Sendikası Disiplin Kurulu Üyesi)
Şehnaz Sönmez (Eğitim-Sen Ankara 2 No’lu Şube YK. Üyesi)
Şeref Şenırk (BMİS Manisa Bölge Temsilciliği Personeli)
Şinasi Atıcı (BMİS ZF Lemförder İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Şuayip Cangür (BMİS Mahle Motor İşyeri Sendika Temsilcisi)
Tahir Kasımoğlu (Eğitim-sen Trabzon Şube Yönetim Kurulu Üyesi)
Taner Ay (TÜRK-İŞ TOLEYİS Ege Bölge İşyeri Baştemsilcisi, Disiplin Kurulu Üyesi)
Tarkan Şimşek ( BMİS Trakya Şube Basın Yayın Sekreteri)
Telat Koç (Çanakkale Eğitim-Sen Şube Başkanı)
Tufan Sertlek (Dev-Sağlık-İş MYK)
Tuncay Alagöz (DİSK BMİS Eskişehir Yön. Kur. Üyesi)
Tuncel Memişoğlu ( TÜM GIDA SEN Karadeniz ŞB. Eski başkanı)
Turabi Onay (Öğretmen, Eğitim Sen okul temsilcisi)
Turgut Dedeoğlu (Türkiye Gazeteciler Sendikası Ankara Şubesi Başkanı)
Türkan Çiftçi (Emekli-sen Kocaeli Şube Yk Üyesi)
Uğur Yurtkul (BMİS Trakya Şube Personeli)
Ulaş Başoğlu (BMİS Bursa Şube Yönetim Kurulu Üyesi)
Ulvi Yavuz (Basi-sen Bursa eski yk. ve Genel Merkez Denetleme Kurulu Üyesi)
Ümit Bingöl (BMİS ZF Lemförder İşyeri Sendika Temsilcisi)
Ümit Kalpakçıoğlu (BMİS ZF Lemförder İşyeri Sendika Temsilcisi)
Ümit Pamuk (SES Trabzon şube başkanı, KESK trabzon dönem sözcüsü)
Ünal Akkaya ( DİSK BMİS Eskişehir Şube Sek.)
Veli Atanur (SES İzmir Şube Başkanı)
Veysel Demir (Genel İş Sendikası İstanbul Anadolu Yakası Bölge Başkanı)
Yalçın Angı (DİSK BMİS Eskişehir Şube Disp. Kur. Üyesi.)
Yalçın Zeki (BMİS SCM İşyeri Sendika Temsilcisi)
Yıldırım Dinçer (Petrol-İş Bandırma Şube Yöneticisi)
Yılmaz Bayram (BMİS İstanbul 2 Nolu Şube Başkanı)
Yusuf Öner (Eski BMİS ABB Elektrik Kartal İşyeri Sendika Baştemsilcisi)
Yusuf Rışvan (BMİS Bosal İşyeri Temsilcisi)
Yusuf Yılmaz - BMİS Trakya Şubesi Aryıldız İş Yeri Temsilcisi
Yusuf YURDAKUL Büro Emekçileri Sendikası Denizli Şubesi Başkanı
Zafer Ayden (Sine-Sen Başkanı)
Zafer Kırdar (Gemlik Emekli-sen yk. üyesi)
Zeki Bozkurt (Genel-iş eski Bölge Sekreteri)
Ziya İncedere (Dev-Sağlık-İş İşyeri Temsilcisi)
Züher Çapar (Eğitim-Sen Kaş Örgütlenme sekreteri)

(soL - Haber Merkezi)