İstanbul'da UEFA Şampiyonlar Ligi finali nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul'da 10 Haziran Cumartesi akşamı oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi finali dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Haber Merkezi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, İstanbul'da Manchester City ile İnter arasında oynanacak olan Şampiyonlar Ligi final müsabakası için bazı yolların trafiğe kapalı olacağını duyurdu.

Yapılan açıklamada trafiğe kapalı alanların 10 Haziran Cumartesi günü sabah saat 8'de başlayacağı kaydedildi. 

Trafiğe kapatılacak yollar şöyle:

"TEM Kuzey yan yol 900 metre yol kavşağı ve 900 metrelik yol (900 metrelik yol girişinden itibaren), TEM Kuzey yan yol İSKİ Arıtma Tesisleri yolu kavşağı ile İSKİ Arıtma Tesisleri yolu (İSKİ Arıtma Tesisleri yolu girişinden itibaren), Tuna Caddesi ile 13. Sokak kavşağı (İSKİ Arıtma Tesisleri Yolu girişi), İstanbul Olimpiyat Metro İstasyonu önü ve metro üst geçidi, Atatürk Olimpiyat Stadı yolu metro istasyonu ayrımı, Atatürk Olimpiyat Stadı yolu P23 otopark ayrımı, Atatürk Olimpiyat Stadı yolu tünel girişi ayrımı, Atatürk Olimpiyat Stadı yolu P7-P8-P9-P10 otoparkları ayrımı, Atatürk Olimpiyat Stadı Yolu P5-P6 otoparkları ayrımı ile 900 metre yol sonu ayrımları, Atatürk Olimpiyat Stadı yolundan 900 metre yol sonuna bağlantı kavşağı, 900 metre yol sonundan Atatürk Olimpiyat Stadı'na bağlantı yolu, Atatürk Olimpiyat Stadı yolu P20-P21 otopark ayrımları, Atatürk Olimpiyat Stadı yolu P24 otopark ayrımı, Başakşehir Ziya Gökalp Mahallesi 401, 2745 ve 2746. sokaklar."