Acun Ilıcalı, Sergen'in talebine olumsuz yanıt verdi

Beşiktaş - Borussia Dortmund mücadelesinin şifresiz kanalda yayınlanmasını talep eden Sergen Yalçın'a Acun Ilıcalı'dan olumsuz yanıt geldi. Beşiktaş taraftarı Acun'un yanıtına tepki gösterdi.

Haber Merkezi

Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak Beşiktaş - Borussia Dortmund mücadelesi öncesi basın toplantısında Acun Ilıcalı'ya seslenen Sergen Yalçın, maçın şifresiz yayımlanması konusunda istekte bulunurken, benzer bir talep gün boyunca Beşiktaş taraftarı tarafından da dile getirildi.

Bu çağrının ve taleplerin ardından canlı yayında açıklama yapan Acun, "Exxen macerasına 1 Ocak'ta başladık. Pandemide insanların evde kalması bizim için avantajdı" derken, "Sergen Yalçın, çok sevdiğim, çok başarılı bir dostum. Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi gelirini nereden elde ediyor? UEFA, bizim yayın hakkı olarak ödediğimiz paraları kulüplere dağıtıyor. Ben Beşiktaş'ın maçını verirsem, bu kez Galatasaraylılar ve Fenerbahçeliler de istemez mi?" ifadesini kullandı.

Acun Ilıcalı'nın taleplerine olumsuz yanıt vermesi sonrası Beşiktaş taraftarları sosyal medyadan Acun'a tepkilerini dile getirdi. 

TV8 ve Exxen'in sahibi Ilıcalı, kısa süre önce yurt dışından bir futbol kulübü alacağı haberleriyle gündeme gelmişti.