Kılıçdaroğlu'ndan Çakıcı'ya mesaj: 'Hepinizle hesabımız var'

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 'Herkesin safı netleşsin' dedi, 'Beşli Çeteler, mafyalar, çantacılar, rantçılar'a seslendi.

Haber Merkezi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada isim vermeden Alaattin Çakıcı'ya seslenerek "Şimdi oturun bana tehdit mektupları yazın. Herkes olması gerektiği yere gidecek, bu da benim sözüm olsun" dedi.

Kılıçdaroğlu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Türk milletini, gençlerimizi hiçbir illegal oluşumun tehdit etmesine izin vermeyiz. Herkesin safı netleşsin. Depremde canla başla mücadele eden gençlerden mi yanasınız, yoksa sosyal medyadan tehdit mesajları yayınlayanlardan mı?

Beşli Çeteler, mafyalar, çantacılar, rantçılar… İnanın hiç fark etmez, hiç! Hepinizle hesabımız var. Şimdi oturun bana tehdit mektupları yazın. Herkes olması gerektiği yere gidecek, bu da benim sözüm olsun."

Alaattin Çakıcı tribünlerde hükümeti istifaya çağıran taraftarları tehdit ederek "Bu ihaneti organize eden kim ise bu ihanetlerde kim aktif görev almış ise Allah'ın laneti üzerlerine olsun devlet ve milletine bağlı olanlar bu ihaneti asla unutmayacaklar" ifadelerini kullanmıştı.