Aşı karşıtı il başkanı: Erbakan 15 yıl önce uyardı, kısırlaştırmak istiyorlar

Yeniden Refah Partisi İzmir İl Başkanı Cemal Arıkan, Erbakan'ın kendilerini 15 yıl önce aşı konusunda uyardığını söyledi, 'insanların kısırlaştırılmak istendiğini' öne sürdü.

Haber Merkezi

Yeniden Refah Partisi İzmir İl Başkanı Cemal Arıkan, Necmettin Erbakan'ın kendilerini 15 yıl önce aşı konusunda uyardığını söyledi. Arıkan, "Erbakan hocanın 30 küsur yıl boyunca siyonizmin ne olduğunu ve dünyadaki oyunları anlattığı sohbetlerine katıldık. 15 yıl önce aşıyla alakalı, insanların kısırlaştırılmak istendiğini ve geleceğin savaşlarının ilaç sektöründen olacağını anlatmıştı" dedi.

ANKA'da yer alan habere göre, aşı karşıtlarının oluşturduğu 'Büyük Uyanış Hareketi'nin, İstanbul ve Ankara'nın ardından 17 Ekim Pazar günü İzmir'de yapacağını duyurduğu miting, kentte gerilim yarattı. İzmir Tabip Odası ve sağlık sendikalarının tepki gösterdiği mitinge Yeniden Refah Partisi'nden destek geldi. Yeniden Refah Partisi İzmir İl Başkanı Cemal Arıkan, aşı konusundaki dayatmalara karşı olduklarını söyleyerek, Necmettin Erbakan'ın aşı konusunda kendilerini 15 yıl önce uyardığını iddia etti.

ANKA Haber Ajansı'na konuşan Arıkan, geçmişte Milli Gençlik Vakfı'nda 30 küsur yıl boyunca Necmettin Erbakan'ın sohbetlerine katıldığını belirterek şöyle konuştu:

"Erbakan hocamızdan siyonizmin ne olduğunu ve dünyada yapılan oyunları dinledik. Bunları dinledikten sonra saf olamıyoruz. Her yerde Erbakan hocanın konuşmaları var. Erbakan hoca, 'Kendini Yahudi diye tanıtan bu siyonistler bütün dünyadaki ilçelere kaymakam yapılmak isteseler nüfusları yetmiyor’ derdi. Bunun için ana alanları ele geçirmişler. Hollywood dediğimiz eğlence sektörü ve şimdi internet de buna dahil oldu. Bakın en büyük sosyal medya kurumlarının sahiplerine hepsi aynı insanlar. Maalesef tıp da aynı şekilde. Büyük ilaç ve gıda firmaları hepsi belli bir inanç grubuna sahip insanlar. Erbakan hocanın kerameti burada ortaya çıkıyor. Araba devrildikten sonra herkes 'Viraja keşke yavaş girseydi' yorumunu yapar. Mesele o viraja girmeden uyarmak. Hoca bizi çok önceden uyardı zaten. Kürt, Irak ve Suriye meselelerinde de uyardı. Geleceğin savaşlarının ilaç sektöründen olacağını işte bu aşıyla insanların kısırlaştırılmak istendiğini anlattı."