Davutoğlu'ndan Ensar Vakfı aklaması: Paralel yapının öncülüğünde algı operasyonu yapılıyor

Başbakan Ahmet Davutoğlu, çocuklara cinsel istismarın merkezinde duran Ensar Vakfı'yla ilgili "ülkeye hizmete ettiğine şahitlik ediyoruz" dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu Karaman'da Ensar Vakfı tarafından açılan KAİMDER yurdunda 45 çocuğun cinsel istismara uğraması ile ilgili konuştu. Günlerdir yandaşların ve AKP'lilerin aklama çabasına girdikleri Ensar Vakfı'nın "ülkeye hizmetleri dokunduğunu" söyleyen Davutoğlu "Bir sapık üzerinden siyasi rant devşirmeye çalışanlar var. Paralel yapının öncülüğünde bir algı operasyonu yapılıyor" dedi.

Davutoğlu'nun Ensar Vakfı ile ilgili açıklamaları şöyle:

Karaman’da yaşanan olaydan haberiniz var. Biz bu cani sapığın hak ceza ne yazık ki kanunlarımızda yok ama biz en ağır cezanın verilmesi için takipçisi olacağız. Vicdanımızı yaralayan çocuk istismarı konusunda tek bir aydınlatılmamış nokta kalmayacak. Bir sapık üzerinden siyasi rant devşirmeye çalışanlar var. Paralel yapının öncülüğünde bir algı operasyonu yapılıyor. Biz Ensar Vakfı’nın insanlığa ve ülkemize hizmet ettiğine şahitlik ediyoruz. O cani söz veriyorum gün yüzü görmeyecek