Bilal doymuyor: TÜRGEV yeni binasına taşındı

TÜRGEV'in Eyüp'teki yeni merkez binasının resmi açılışı bugün açıldı.
Cuma, 13 Şubat 2015 16:16

Eyüp Sultan Camii'ne 500 metre mesafedeki merkezin açılışına Bilal Erdoğan da katıldı.

Açılıştan önce kısa bir açıklama yapan Erdoğan, "Fatih'teki yerimizden buraya taşındık. Güzel bir atmosferi var. Eyüp Sultan'a çok yakın. İnşallah nice yurt hizmetlerimizi, eğitim hizmetlerimizi, burs hizmetlerimizi buradan yürütmeye devam edeceğiz "dedi.

TÜRGEV'in 'imkan'larının genişlediğini söyleyen Bilal Erdoğan, "İki binamız var. Otopark imkanımız var. Eyüp Sultan'ın manevi atmosferine çok yakınız. Burası bizim için güzel bir merkez olacak" diye konuştu.

ŞAŞIRMADIK: TÜRGEV YÜZDE 100 BÜYÜDÜ
TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Akalın da, "TÜRGEV genişliyor. 2014 yılında yüzde 100 kapasitemizi artırdık" dedi. 

Yıllardır faaliyet gösterdikleri Fatih'teki binanın kendilerine dar geldiğini söyleyen Akalın, "Burada çok daha güzel faaliyetler gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Tüm Türkiye'de hem uluslararası ölçekte, Amerika'da, Almanya'da, İngiltere'de güzel çalışmalar yürütmeyi düşünüyoruz" diye konuştu. Akalın yeni merkezin Eyüp Sultan Camii'ne yakın olmasının da kendilerini mutlu ettiğini sözlerine ekledi.

AKP'LİLER TAM KADRO

Törene AKP'liler tam kadro katıldı.

Açılış törenine AKP İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, AKP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Zengin Topal, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta da katıldı.