Galatasaray 3 oyuncuyla yollarını ayırma kararı aldı

Galatasaray'da Sigthorsson ve Hamit'in ardından Chedjou ile de yollar ayrıldı. Öte yandan Sarı-Kırmızılı kulüp, Tuzlaspor maçında kırmızı kart gören Yasin ve Chedjou’ya 250 biner Euro ceza kesti.
AA
Cuma, 30 Aralık 2016 09:05

Devre arası transfer döneminin başlamasına kısa süre kala yoğun günler geçiren Galatasaray’da 3 oyuncuyla yolların ayrılması kararı alındı.

Sarı-kırmızılı kulüp yetkililerinden alınan bilgiye göre, yapılan görüşmelerin ardından, Kolbeinn Sigthorsson, Hamit Altıntop ve Aurelien Chedjou ile sözleşmelerinin karşılıklı olarak feshedilmesi konusunda anlaşmaya varıldı. Sigthorsson, Hamit ve Chedjou ile ikinci yarıda devam etmeyecek GalatasarayKulübünün, konuyla ilgili açıklamayı kısa süre içinde yapması bekleniyor.

YASİN VE CHEDJOU’YA AĞIR CEZA

Galatasaray Kulübü, Ziraat Türkiye Kupası’nda dün yapılan Tuzlaspor maçında kırmızı kart gören ve teknik direktör Jan Olde Riekerink’in de tepkisini alan futbolcular Yasin Öztekin ile Aurelien Chedjou’ya ağır bir ceza kesti. Kulüp yetkilileri, yapılan toplantıda, bu oyunculara uygulanacak para cezasının 250 biner avro olmasının kararlaştırıldığını aktardı.