AKP'li yazardan yolsuzluk itirafı: Bunlar amatör ve salakça yolsuzluk yapan tipler

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, "AK Parti içinde yolsuzluklara karışmış olanlar vardır. Ama bunlar sizin yanınızda çırak olamazlar. Bunlar amatör ve salakça yolsuzluk yapan tipler olabilir ancak" ifadelerini kullandı.
Pazartesi, 04 Aralık 2017 12:07

AKP'li yazar Cem Küçük, Rıza Sarraf davasına ilişkin bir köşe yazısı kaleme aldı.

"Son 5 gündür tüm 28 Şubatçıların ve Erdoğan düşmanı pisliklerin yazılarını dikkatle inceleyin. Hepsi de bayram ediyor. Açıkça yazmaya korkuyorlar ama hepsi de ABD'nin Cumhurbaşkanımızı yok etmesini istiyor. Bu vesileyle kendileri gırtlağına kadar yolsuzluğa batmış bu 28 Şubatçı medya camiası utanmıyor da millete ahlak dersi vermeye kalkıyor" diyen Küçük, şu ifadeleri kullandı:

AK Parti içinde yolsuzluklara karışmış olanlar vardır. Ama bunlar sizin yanınızda çırak olamazlar. Bunlar amatör ve salakça yolsuzluk yapan tipler olabilir ancak. Bir büyük patronun çok önemli bir devlet yetkilimize bir sohbette espri yapar gibiyken ağzından kaçırdığı şu cümle çok önemli: "Bunlar hakikaten aptal hırsızmış. Nasıl bu iş yapılır bilmiyorlar. Gönderin ben bunlara öğreteyim."
Sevgili okurlarım bu diyalog ile kahkaha aynen yaşanmıştır ve devlet kayıtlarına girmiştir. Sözde şakadır bu, ama her şakada gerçek gizlidir.