78 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Cuma, 03 Nisan 2020 13:51
Hekim, hemşire, diş hekimi, teknisyen, aile hekimi, eczacı ve takımın daha pek çok bileşeni. 475 sağlık çalışanı yeni koronavirüs salgınının ülkemizde hızla ilerlemesine karşı 10 maddelik bir talepler deklarasyonu yayınladı.

475 sağlık çalışanı, hekiminden hemşiresine, diş hekiminden teknisyenine yeni koronavirüs salgınının ülkemizde hızla ilerlemesine karşı 10 maddelik bir talepler deklarasyonu yayınladılar.

Kısa bir süre süre önce 600’den fazla sağlık çalışanının koronavirüse bağlı olarak hastalandığının bildirildiği koşullarda üç gün önce ilk sağlıkçı yaşamını yitirmişti.

Pazartesi, 24 Şubat 2020 18:23
Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından bugün düzenlenen törenle eski Başbakan Binali Yıldırım'a 'fahri doktora' ünvanı verilmesinin ardından Türkiye Komünist Gençliği'nden açıklama geldi. Öğrenciler, 'Dayatılmaya çalışılan gericilik ve yağmayı kabul etmeyeceğiz, üniversiteleri gericiliğe teslim etmeyeceğiz!' dedi.

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından eski Başbakan Binali Yıldırım'a Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Anabilim Dalı'nın teklifi ve Rektörlük kararı ile "fahri doktora" ünvanı verildi.

Cuma, 28 Şubat 2020 19:46
'Suriye'den elinizi çekin, askerler evlerine dönsün' Bu çağrıya katılanlar bu bildirgeye imzalarını atıyor.

Bir grup siyasetçi, sanatçı, aydın, gazeteci ve yazar, bugün yayımladıkları bir deklarasyonla Suriye'deki askerlerimizin derhal geri çekilmesini istedi. Yayımlanan çağrının imzaya açıldığı, çağrıya katılacak yeni imzalarla birlikte önümüzdeki günlerde yeniden yayımlanacağı bildirildi.

INTERNET ÜZERİNDEN İMZAYA AÇILDI

Cuma, 13 Aralık 2019 07:33
Ahmet Davutoğlu öncülüğünde kurulan Gelecek Partisi'nin Kurucular Kurulu listesi ortaya çıktı.

AKP’den istifa eden eski başbakan Ahmet Davutoğlu öncülüğünde resmen kurulan Gelecek Partisi'nin Kurucular Kurulu listesi ortaya çıktı.

Aralarında yazar Etyen Mahçupyan ve eski YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan gibi isimlerin de yer aldığı 154 isim şöyle:

1. Ahmet Davutoğlu

2. Abdülkadir Baykay

3. Abdullah Başçı

4. Abdullah Güzeldülger

5. Abdullar Teber

Perşembe, 24 Ekim 2019 17:19
AKP İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, akademik yıl açılış töreni için Ege Üniversitesi’ne gitti. Yıldırım'ın kampüse gelmesiyle birlikte polis ve güvenlik görevlileri, derslerine girmek üzere etrafta bekleyen öğrencileri tehdit etti.

AKP'li Binali Yıldırım, Ege Üniversitesi'nin akademik yıl açılış töreni için İzmir'e gitti. Üniversitenin Bornova'daki Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene, AKP milletvekilleri ile Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Nükhet Hotar da katıldı. 

Cuma, 17 Mayıs 2019 07:15
Rıfat Okçabol

Mağduriyetinden söz eden kim?  Binali Yıldırım! Yıldırım, YSK’nın hukuk dışı bir kararla İmamoğlu’nun kazandığı İstanbul belediye başkanlığı seçimini iptal etmesi üzerine bu lafı ediyor. Bu lafın ne anlama geldiğini değerlendirmek için, Yıldırım’ın siyasal yaşamına kısaca bakmak gerekiyor.

Pazartesi, 06 Mayıs 2019 08:07
Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın idamına evet diyen milletvekillerinin tam listesini bir kez daha hatırlatıyoruz...

Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın idam edilmesi için mecliste "elini kaldıranlar" hala hafızalarda. 

Pazartesi, 25 Mart 2019 15:29
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın sahibi olduğu Medipol Üniversitesi'nde AKP'nin İstanbul adayı Binali Yıldırım'ın davet edildiği etkinlikte AKP propagandası yapıldı.

AKP, 31 Mart seçimleri öncesi okullardaki propagandasını sürdürürken, İstanbul adayı Binali Yıldırım, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın sahibi olduğu Medipol Üniversitesi'nde ağırlandı.

Okulun ana konferans salonunda Binali Yıldırım'ın katıldığı seçim etkinliği, üniversitenin Kavacık yerleşkesi Güney kampüsünde gerçekleşti.

Çarşamba, 22 Ağustos 2018 17:41
15 Temmuz darbe girişiminde Akıncı'daki rehine komutanları kurtardığı bildirilen ve sadece 5 ay önce ÖKK davasında tanık olarak dinlenen Albay, son OHAL KHK'sı ile TSK'dan ihraç edildi.

15 Temmuz darbe teşebbüsünün üstünden 2 yıl geçti. Bu süreçte, “kahraman” ilan edilen birçok kişi daha sonra “hain” ilan edilerek ordudan ihraç edildi.

Odatv'den Müyesser Yıldız, önce "kahraman", sonra "hain" ilan edilenleri sıraladı:

Salı, 22 Mayıs 2018 09:06
AKP'nin milletvekili aday listesinde Ahmet Davutoğlu'na yakın isimlerin hiçbiri giremedi. Öte yandan 'FETÖ' darbesini araştırma komisyonu üyeleri de liste dışı kaldı.

AKP'nin 24 Haziran seçimleri için açıkladığı milletvekili aday listesi açıklandı. Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu aday olmamıştı. 2015'te Davutoğlu'nun listeye koyduğu ve kendisine yakın duran isimlerin tamamı liste dışında kaldı.

Sanatçı İbrahim Tatlıses, milli futbolcu Tanju Çolak, Burdur eski Valisi Şerif Yılmaz adaylık müracaatı olmasına rağmen listeye giremedi. 

Pazartesi, 21 Mayıs 2018 16:48
AKP'nin milletvekili aday listesi YSK'ye teslim edildi. AKP'den 26'ncı dönemden 167 milletvekili tekrar aday olarak yer buldu.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun ve beraberindeki heyet, 600 kişiden oluşan milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti.

Ahmet Sorgun milletvekili listesini teslim ettikten sonra şu açıklamayı yaptı:

Pazartesi, 21 Mayıs 2018 17:18
CHP'nin kesinleşerek YSK'ye teslim edilen milletvekili aday listesi yayınlandı. İşte o liste...

CHP Sözcüsü Bülent Tezcan ve beraberindeki heyet milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti.

İŞTE CHP'NİN LİSTESİ:

ADANA

Pazar, 06 Mayıs 2018 10:51
Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ı idama yollayanların tam listesini yayınlıyoruz.

Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın idam edilmesi için mecliste "elini kaldıranlar" hala hafızalarda. 

Salı, 05 Aralık 2017 09:14
Binali Yıldırım bir dizi temaslar için Güney Kore'ye gitti.

Başbakan Binali Yıldırım, iki günlük resmi ziyaret programı kapsamında Güney Kore'ye gitti.

Pazar, 31 Aralık 2017 00:15
Kendini ‘Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga’nın danışmanı’ olarak tanıtarak iş bulma vaadiyle onlarca kişiden para toplayan bir kişi tutuklandı.

Olay, mağdurların Kasırga’ya ulaşmasıyla ortaya çıktı. Kasırga da konuyla ilgili Ankara başsavcılığına 18 Eylül’de suç duyurusunda bulundu. Savcılık soruşturma başlattı. Polis, iş arayan kişilerden 4-5 bin lira para aldığını tespit ettiği Mehmet Ali Büyükişbir’i gözaltına aldı.

Pages