26178 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Cuma, 03 Nisan 2020 09:46
Erdoğan, 2 bin 682 yataklı İkitelli Şehir Hastanesi'nin ilk etabını 20 Nisan'da hizmete alınacağını duyurdu.

Erdoğan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla şehir hastaneleri hakkında açıklamada bulundu.

Cuma, 03 Nisan 2020 20:22
AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu gece yarısından itibaren alınan tedbirleri açıkladı. Buna göre 20 yaş altına da sokağa çıkma yasağı getirildi. 30 büyükşehir ile Zonguldak ili araç giriş çıkışına kapatılıyor. Toplu bulunan yerlerde maske takmak zorunlu hale getiriliyor.

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan koronavirüs salgınına dair açıklama yaptı.

Erdoğan Türkiye'nin salgına en hazırlıklı olan ülkelerden biri olduğunu savundu ve Türkiye'nin "mukayese edilebilecek ülkelerin tamamından daha iyi bir yerde" olduğunu ileri sürdü.

Pazar, 05 Nisan 2020 10:10
Koronavirüs salgını ülkemizde yayılmaya devam ederken Bitlis Ahlat'ta Erdoğan için saray yapımı sürüyor.

Yeni koronavirüs (Kovid-19) salgınından tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ölenlerin sayısı giderek artıyor. İhaleler, inşaatlar ise buna rağmen sürdürülüyor.

Bitlis Ahlat’ta AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için yapımına başlanan saray inşaatına da devam ediliyor.

Çarşamba, 01 Nisan 2020 15:32
Erdoğan, belediyelerin başlattığı bağış kampanyalarının 'devlet içinde devlet olmak' anlamına geldiğini, yasaların buna izin vermediğini ileri sürdü.

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, koronavirüs salgınına ilişkin belediyeler tarafından başlatılan bağış kampanyalarına ilişkin "Devlet içinde devlet olmanın bir anlamı yoktur" dedi.

Perşembe, 02 Nisan 2020 17:33
Erdoğan AKP'li belediye başkanlarından, salgın nedeniyle geçim sıkıntısı çekenleri 'yalnız bırakmamaları'nı isterken 'Bu konuda valilikle, kaymakamlıkla işbirliği halinde olmalısınız' dedi. Erdoğan 'Bugünleri fırsat bilip milletimizin gönül kapılarının bize sonuna kadar açılmasını sağlamalıyız' diye konuştu.

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, AKP'li belediye başkanlarıyla video konferans aracılığıyla yaptığı toplantıda konuştu.

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle CHP'li belediyelerin düzenledikleri yardım kampanyaları durdurulurken AKP'li belediyelerin kampanyalarının devam ettiği gündeme gelmişti.

Cuma, 03 Nisan 2020 07:36
AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan imzası bulunan Milli Eğitim Bakanlığı yönetici ve öğretmenlerinin ders ve ek ders saatlerine ilişkin Karar’da yapılan değişiklik Resmi Gazete’de yayımlandı.

Daha önce 11350 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine ilişkin Karara geçici bir madde eklendi.

Cuma, 03 Nisan 2020 18:19
AKP Sözcüsü Ömer Çelik partisinin MYK toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada Erdoğan tarafından başlatılan yardım kampanyasına ilişkin 'Vatandaşlarımızın birbiriyle dayanışması devlet hayatında zaaf olduğu anlamına gelmez' dedi.

Erdoğan başkanlığında video konferans yoluyla yapılan AKP MYK toplantısının ardından açıklama yapan AKP Sözcüsü Ömer Çelik, Bilim Kurulu ile siyaset ilişkisi arasında "müphem bir alan varmış gibi" siyasi parti temsilcilerinin spekülasyon yaptıklarını ileri sürdü.

Cumartesi, 04 Nisan 2020 10:19
AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, salgın koşullarında kimsenin ödenmemiş faturasu yüzünden hizmet kesilmesi yaşamayacağını söyledi ama üç ve üzerinde fatura için ödeme yapamayan yurttaşların elektrik bağlantısı kesilmeye devam ediyor. Dağıtım şirketleri de hemen her gün yolladıkları mesajlarla tacize devam ediyor.

Salgın koşullarında faturaların bedelsiz olması talebini dikkate almayan iktidar, patronların talebi sonrası hızla yeni fatura düzenlemelerine giderken, geçtiğimiz haftalarda gündeme gelen faturaların ertelenmesi formülünden de tamamen vazgeçti.

Perşembe, 02 Nisan 2020 10:45
Boyun Eğme gazetesi dijital olarak yayımlanmaya ve okurlarına internet üzerinden ulaşmaya devam ediyor. Haftalık siyasi gazete Boyun Eğme bu hafta 'Paralar nereye gitti?' manşetiyle çıktı. Gazete koronavirüs salgını hızla yayılırken Erdoğan'ın IBAN numarası vermesini değerlendiriyor.

Haftalık siyasi gazete Boyun Eğme'nin 215. sayısı ''Paralar nereye gitti?'' başlığıyla çıktı. 

Haftalık Boyun Eğme gazetesi bir süre dijital olarak yayımlanacak ve okurlarına internet üzerinden ulaşacak.

Çarşamba, 01 Nisan 2020 09:09
Türkiye'den İspanya ve İtalya'ya yardım malzemesi götürecek olan uçak Etimesgut Askeri Havaalanı'ndan havalandı.

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya'ya Çarşamba günü bir uçak, İtalya'ya ise bir gemi dolusu sağlık malzemesi göndereceklerini söylemişti.

Erdoğan'ın açıklamasının ardından İspanya ve İtalya'ya yardım malzemesi götürecek olan uçak Etimesgut Askeri Havaalanı'ndan havalandı.

Cuma, 03 Nisan 2020 22:13
İstanbul'da yarından itibaren otobüs, metro, metrobüs ve şehir hatları vapurlarına maskesiz yolcular alınmayacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun yarından itibaren otobüs, metro, metrobüs ve şehir hatları vapurlarına yüzünde maskesi olmayan yolcuların alınmayacağını açıkladı.

Perşembe, 02 Nisan 2020 00:15
Alpaslan Savaş

İki haftayı biraz geçti. AKP’nin bu süre boyunca salgınla mücadele performansına biraz yakından bakalım, neler var?

Cuma, 03 Nisan 2020 17:42
Gazeteci Hakan Aygün, Twitter hesabında yer alan 'ey İBAN edenler' ifadesi nedeniyle gözaltına alındıktan sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Gazeteci Hakan Aygün Twitter hesabında yer alan “ey İBAN edenler” paylaşımı nedeniyle gözaltına alındıktan sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Hakan Aygün dün Bodrum'da gözaltına alınmış ve bugün Bodrum Adliyesi'nde çıkarıldığı savcılık tarafından tutuklanması istemiyle mahkemeye sevk edilmişti.

Çarşamba, 01 Nisan 2020 10:10
AKP'li bazı belediyeler İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi ve Bakan Soylu'nun açıklamalarına rağmen yardım kampanyası düzenlemeye devam ediyor. Bu durum genelgenin muhalefet ve iktidar partisi belediyeleri için çifte standartla uygulandığı eleştirilerine neden oluyor.

AKP'li Gaziantep Şahinbey Belediyesi, "yardıma ihtiyacı olan vatandaşların taleplerini karşılamak üzere" çağrı merkezi sistemi kurdu. Belediyenin verdiği bilgiye göre internet sitesindeki talep formunun doldurulmasının ardından değerlendirmeler sonucunda ailelerin talepleri adreslerine ulaştırılıyor.

Perşembe, 02 Nisan 2020 00:15
Özgür Şen

Hekimler korona virüse karşı mücadele ederken kronik rahatsızlıkların önemini ısrarla vurguluyor. Bu tür hastalıkları olan insanlar virüse karşı mücadele ederken böylesi rahatsızlıklara sahip olmayan insanlara kıyasla zorlanıyor.

Pages