4 sonuçtan 1 - 4 arası gösteriliyor
Perşembe, 14 Kasım 2019 10:12
ABD’nin eski Suriye Özel Temsilcisi Brett McGurk, Erdoğan ile Trump’ın dünkü görüşmesi öncesinde 'Trump’ın Erdoğan’a sormayı isteyebileceği 15 basit soru ama bunları sormayacaktır' diyerek o soruları sosyal medya hesabından paylaştı.

“Trump’ın belki Erdoğan’a sormayı isteyebileceği 15 basit soru ama bunları sormayacaktır” diye yazan Mcgurk, o soruların bazıları şu şekilde;

Pazar, 25 Ekim 2015 13:55
"Üniversite yıllarında tarihi ve diyalektik materyalizmi gözden geçiriyordum" diyen Davutoğlu, "Sürekli tartışıyorduk. Bu yüzleşmeler ve tartışmalar sonunda ya çok sert bir ateist olacaktım ya da sağlam bir mümin... Vasat olma şansım yoktu" diye konuştu.

Başbakan Ahmet Davutoğlu Habertürk'ten Kübra Par'a  konuştu. 

Cuma, 26 Ekim 2012 14:36
ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Martin Dempsey, Suriye-Türkiye sınırındaki ABD askeri varlığını doğruladı. "Türkiye'ye ekipler gönderdiğimiz zamanlar oldu" diyen Dempsey, Francis Ricciardone’nin gündeme getirdiği “PKK yöneticilerine Bin Laden’e karşı yapılan türde bir operasyon yapma” önerisine ilişkin de konuştu.

Martin Dempsey, ABD Savunma Bakanlığı'nda (Pentagon) düzenlediği basın toplantısında, bir gazetecinin, ''ABD'nin Avrupa Kuvvetleri Komutanı Korgeneral Mark Hertling, Suriye'deki krizle ilgili olarak Türkiye'ye asker gönderdiklerini söyledi. ABD Genelkurmay Başkan Yardımcısı Oramiral James Winnefeld de bu hafta Türkiye'deydi.

Cumartesi, 18 Ekim 2008 08:14
Bodrum Yurtsever Cephe’nin iki sene önce tepki göstererek Bodrum Belediyesi’ndeki danışmanlık görevinden alınmasını sağladığı Hikmet Canatalay, çete reisliği suçlaması ile gözaltına alındı.

soL (Muğla) Yurtsever Cephe'nin 2006 yılında, Bodrum Belediyesi'nde danışmanlık görevi yaptığı sırada görevden alınmasına neden olduğu Hikmet Canatalay, çete reisliği suçlaması ile dün gözaltına alındı.