6 sonuçtan 1 - 6 arası gösteriliyor
Pazartesi, 23 Nisan 2018 17:12
İsrail, Karum kasabası yakınında bulunan Suriye askerlerini füzeyle vurdu.

İsrail'e ait bir füze Suriye ordusunu hedef aldı. 

İsrail işgali altındaki Golan Tepeleri yakınında bulunan Karum kasabasındaki Suriyeli askerlerin füzeyle vurulduğu açıklandı.

Vurulan Suriyeli askerlerin cihatçılara karşı operasyon gerçekleştirmekte olduğu bildirildi.

Suriye ordusunun ülkenin güneyinde İslamcı gruplara karşı harekat hazırlığında olduğu biliniyordu.

Pazartesi, 09 Nisan 2018 11:47
Humus'un kuzeyinde cihatçıların Suriye ordusuna saldırdığı öğrenildi.

Suriye'de Humus'un kuzeyinde cihatçıların dün gece Suriye Arap Ordusu'na füze ve topçu mermileriyle saldırdığı öğrenildi.

Al Masdar'ın askeri kaynaklara dayandırdığı haberine göre, İslamcı gruplar Havle'deki mevzilerinden Suriye ordusuna defalarca saldırıda bulundu. 

Pazar, 08 Nisan 2018 20:52
Berlin'de yapılan yarı-maratona saldırı hazırlığında olduğu belirtilen 6 kişinin Alman polisince gözaltına alındığı açıklandı. Bu olayın Cumartesi günü Münster'de yapılan saldırıyla ilgisi olmadığı da bildirildi.

Almanya'nın başkenti Berlin'de yapılan yarı-maratona saldırı hazırlığında olduğu belirtilen 6 kişinin Alman polisince gözaltına alındığı açıklandı.

Salı, 17 Nisan 2018 09:44
Beyaz Miğferler üyesinin Duma'da hastaneye gelerek kimyasal saldırı varmış gibi bağırdığı ve panik yarattığı bildiriliyor.

"Kimyasal saldırı" yaşandığı öne sürülen Duma'yı ziyaret eden Independent muhabiri Robert Fisk, bölgeden izlenimlerini aktardı.

"Duma harabelerinde gerçeği aramak" başlıklı bir yazı yazan Fisk, kasabada kimyasal saldırı yaşandığı iddialarını yalanladı.

'İDDİA YALAN, GÖRÜNTÜLER GERÇEK'

Cumartesi, 07 Nisan 2018 18:29
Almanya'da bir araç kalabalığa daldı. 3 kişi hayatını kaybetti, 20 kişi yaralandı

Almanya'nın Münster kentinde bir aracın kalabalığa daldığı bildirildi. Olayda, saldırgan dahil 3 kişi hayatını kaybetti, 20 kişi ise yaralandı.

Polis, aracı kullanan zanlının kendisini öldürdüğünü açıkladı. 

Cuma, 27 Nisan 2018 14:59
Haftalık olarak dijital platformda yayımlanan soL Dergi'nin yeni sayısı okurlarıyla buluştu. Bu sayıda okurları cumhurbaşkanlığı seçimleri için 'ortak aday' olarak ismi geçenlerin portrelerinden sosyalizmde ulusal sorun tartışmasına, Ermenistan'da yaşananlardan Küba'daki gelişmelere, ülkemizdeki tıp eğitiminin durumundan 1 Mayıs ve marşlarımıza, mizahın içinden geçtiği süreçten dans pistlerine yine dolu bir içerik bekliyor. Derginin abonelik kampanyası da sürüyor.

Dijital olarak haftada bir yayımlanan soL Dergi’nin 9’uncu sayısı bugün okurlarıyla buluşuyor.

Derginin bu haftaki sayısında Orhan Gökdemir’in 24 Haziran seçimleri için “Kemal Kılıçdaroğlu, Nasuhi Güngör’ün ‘Yenilikçi Hareket’ini okuyarak mı buluyor adaylarını?” diye sorduğu yazısı “Düzenin sakil kahramanları: Gül kesmezse Kesici” başlığını taşıyor.