3 sonuçtan 1 - 3 arası gösteriliyor
Cumartesi, 01 Nisan 2017 01:00
Orhan Gökdemir

Almanya dönüşü ilk yazı günü 31 Mart’a (Miladi 13 Nisan ama Kutlu Doğum haftası gibi itip kakacak halimiz yok!) denk geldi. Kutlu gün. Gericiliğe karşı kazanılmış en büyük zaferlerden birinin başlangıcı. 1908’i, “Hürriyet”i önemsiyorum. Üzerine yeniden düşünmemizde, devrim için başvuru kaynaklarımızdan biri haline getirmemizde sonsuz “fayda” var.

Cumartesi, 29 Nisan 2017 01:00
Orhan Gökdemir

YSK “tam hukuksuzluk” saptayamadığından şaibeli bir referandum yine AKP’nin zaferiyle sonuçlandı. Yarım hukuksuzlukla her şeye el koydular. Yargı AKP yargısı, yasama AKP yasaması, yürütme, zaten onların icadı. Devletin valisi yok artık, AKP’nin valisi var. Devletin kaymakamı değil kaymakamlar, AKP’nin kaymakamı. Okul müdürleri AKP’nin, polisler AKP memuru.

Cumartesi, 22 Nisan 2017 01:15
Orhan Gökdemir

Siyasal İslam hakkında 100 yıldan fazla zamandır ne söylenmişse çöp oldu. Ortada bir siyasal hareket değil bir ahlaksız organize çete olduğu ortaya çıktı çünkü. Komünizmle Mücadele Dernekleri'nde devlet ile Nakşi-Nurcu tarikatı arasında kurulan illegal koalisyondan beri böyle bu. Kanlı Pazar var geçmişlerinde, sol ve komünizm korkusu var, halk düşmanlığı var, kin var, kan var, cehalet var.