4 sonuçtan 1 - 4 arası gösteriliyor
Perşembe, 28 Eylül 2017 07:00
Özgür Şen

Barzani'nin yaptığı referandum Türkiye'nin toprak bütünlüğünü tehdit ediyormuş. Irak'ın sınırlarını değil Türkiye'ninkileri tartışıyormuşuz... Doğru.

Doğru da şimdi mi aklınıza geldi?

AKP, Türkiye'nin toprak bütünlüğünden endişe ediyormuş. Bu ülkeye en büyük tehdit AKP'nin bizzat kendisi, kim neden endişe ediyor...

Çarşamba, 13 Eylül 2017 01:00
Özgür Şen

Barzani liderliğindeki KDP, 25 Eylül'de Irak Kürdistanı'nda bağımsızlığın oylanacağı bir referandum yapmayı planlıyor. Sandıktan ne çıkacağının kesin olduğu bir oylama bu... Ama bunun dışında belki de her şey belirsiz.

Çarşamba, 06 Eylül 2017 01:00
Özgür Şen

Erdoğan ve arkadaşlarının Gülen cemaatine karşı operasyon üzerine operasyon yaptıkları günlerde AKP çevresini bir korku sarmıştı. Bu adımların toplumda genel bir tarikat ve cemaat düşmanlığını körüklemesinden endişe ediyorlar, ısrarla Gülenciliğin kötü yola sapmış bir tür cemaatçilik olduğunu söylüyorlardı.

Çarşamba, 20 Eylül 2017 01:00
Özgür Şen

AKP'deki çatlaklar bitmiyor. Erdoğan'ın partisinin attığı adımlar veya bir siyasi gelişme partide ve parti çevresinde bazı görüş ayrılıklarını tetikliyor. Üstelik bu ayrılıklar halının altına da süpürülemiyor, açığa çıkıyor. Açığa çıkmasıyla birlikte çatlak doğal olarak büyüme eğilimi gösteriyor.