5 sonuçtan 1 - 5 arası gösteriliyor
Salı, 22 Ağustos 2017 00:45
Kemal Okuyan

Erdoğan Almanya’ya günde beş vakit çakıyor. Bravo ona.

Erdoğan ABD’ye “eyyyy" diye sesleniyor, “ne biçim müttefiksin sen.” Seslenir, racon bile keser.

Çarşamba, 09 Ağustos 2017 12:00
Kemal Okuyan

Takvim yazarı İsmail Çağlar, soL'un ABD'nin Venezuela'da ve diğer Latin Amerika ülkelerindeki faaliyetlerini, darbe girişimlerini konu alan interaktif haberini okumuş sonra da "ama bunlar Türkiye'de de oluyor" gerekçesiyle soL'u ülke gerçekliğini görmezden gelmekle eleştiren bir yazı yazmış.

Salı, 08 Ağustos 2017 01:00
Kemal Okuyan

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Konyaspor-Beşiktaş maçında yaşanan olaylarla ve Mustafa Kemal’li pankartın stada sokulmamasıyla ilgili olarak şunları söylemiş: “Pankartın içeri sokulup sokulmaması bizim insiyatifimizde değil. Bu sorunun muhatabı ben değilim. Benim fikrim ise şu: Spor yapıyoruz, siyasi şeyler bizim işimiz değil.

Salı, 01 Ağustos 2017 01:00
Kemal Okuyan

Meğer “bu düzenin anahtarı teslim edilmişti Fettullahçılara” derken az söylemişiz, bunlar ruhlarını da güle oynaya sunmuşlar imama, şimdi aynı imam makineyi dağıtan bir sistemin sinir uçlarıyla oynamayı beceriyor; bilerek ya da bilmeyerek.

Salı, 29 Ağustos 2017 00:45
Kemal Okuyan

Geçenlerde bir liberalin ağzından şöylesi bir “buyruk” dökülmüştü: “Kılıçdaroğlu’nun misyonu bir eliyle HDP’nin elini tutmak diğer eliyle Akşener’e dokunmaktır”.