4 sonuçtan 1 - 4 arası gösteriliyor
Salı, 06 Aralık 2016 19:00
Özgür Şen

Erdoğan'ın ABD veya AB fark etmez, genel olarak Batı'yla her restleşmesinde Türkiye'de benzer tipte tepkiler yükseliyor. Erdoğan'ın istediği her şeyi yapmaya muktedir olduğunu sanan, ona adeta bir ahir zaman peygamberi muamelesi yapan AKP'liler reislerini her koşulda destekliyorlar zaten. Ancak AKP muhalifi olarak adlandırılabilecek geniş bir kesimin tavrı aslında gayet ilginç...

Çarşamba, 21 Aralık 2016 08:00
Özgür Şen

Yakın zamanda sorunlar yaşadığınız iki ülkeyle, gündemdeki en önemli konuyu tartışmak üzere bir zirve gerçekleştirmek için yola çıkmak üzere olan bir dışişleri bakanısınız. Aldığınız haber şu; bakanlık yaptığınız devletin maaşlı elemanı olan bir polis, gideceğiniz ülkenin büyükelçisini başkentin ortasında vurup öldürüyor.

Perşembe, 22 Aralık 2016 01:00
Özgür Şen

Rus Büyükelçi Karlov'un suikasta kurban gitmesinden sonra ortaya güvenlik ve istihbaratla ilgili pek çok soru ve iddia atıldı. Türkiye'nin problemlerinin güvenlik başlığı altına sıkıştırılamayacağı, Türkiye'nin güvenlikten yola çıkılarak anlaşılamayacak daha kapsamlı sorunlarının güvenlik zafiyetlerine yol açtığı ortada.

Perşembe, 08 Aralık 2016 01:15
Özgür Şen

Türkiye Cumhuriyeti'nin bir bakanı ve cumhurbaşkanının damadı olan Berat Albayrak'ın posta kutusundan ortaya dökülenler AKP Türkiyesi'nin bir özeti niteliğinde... Bu dev arşivin henüz hepsi haberci gözüyle taranmış değil ve şu ana kadar açığa çıkandan daha fazlası da ortaya çıkabilir. Ama elimizdeki veriler, gelecekte ortaya çıkması muhtemel haberlere dair ipuçları olarak da görülebilir.