4 sonuçtan 1 - 4 arası gösteriliyor
Pazartesi, 19 Eylül 2016 21:44
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Fidel ve Raul Castro ile görüşmek üzere Küba'ya gitti.

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Küba'ya gitti.

Küba'da Küba Devlet Başkanı Raul Castro ve Küba Devrimi'nin tarihsel lideri Fidel Castro ile görüşmesi beklenen Ruhani, geziden bir gün önce Küba'yı "dost ve devrimci ülke" diye tanımladı.

İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif, Küba'yı Ağustos ayında ziyaret etmiş, Küba ile İran arasındaki ilişkilerin geliştirileceğini açıklamıştı.

Cuma, 23 Eylül 2016 14:47
Japonya lideri Şinzo Abe, Küba'ya ilk gezisinde Fidel ile görüştü. Abe'nin, Fidel'den KDHC'nin nükleer programına karşı destek istediği öğrenildi.

Japonya Başbakanı Şinzo Abe, Küba Devrimi'nin lideri Fidel Castro ile bir araya geldi.

Russia Today'in (RT) haberine göre, Abe, Devrim'den sonra Küba'yı ziyaret eden ilk Japon başbakan oldu.

Görüşmede, Abe'nin Fidel'den Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti'nin (KDHC) nükleer silah geliştirmesine karşı yardım istediği öğrenildi.

Salı, 20 Eylül 2016 18:29
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Küba'nın başkenti Havana'da Fidel ve Raul Castro ile bir araya geldi.

Venezuela'nın ev sahipliğini yaptığı 17. Bağlantısızlar Hareketi Zirvesi'ne katılan İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu toplantılarına katılmak için New York'a geçmeden önce Küba'ya bir günlük resmi ziyarette bulundu.

Perşembe, 22 Eylül 2016 21:32
Küba Devrimi'nin lideri Fidel Castro'nun oğlu Fidel Castro Diaz-Balart, Moskova'da Uluslararası Teknokent Derneği 33. Konferansı'nda, yeni kitabını tanıttı.

Küba Devrimi'nin lideri Fidel Castro'nun oğlu Fidel Castro Diaz-Balart, Moskova'da Uluslararası Teknokent Derneği 33. Konferansı'na katıldı. 

"Yenilik için Bilim: Küba Deneyimi" isimli kitabını sunan Fidel Castro Diaz-Balart, Küba'da biyoteknolojinin gelişimi hakkında bilgi verdi.