4 sonuçtan 1 - 4 arası gösteriliyor
Salı, 22 Kasım 2016 00:45
Orhan Gökdemir

Laikliği kaldırmak için yanıp tutuşuyorlar. Cumhurbaşkanı yemininden çıkaracaklarmış. Meclis Başkanının sözü; Yeni Anayasada yer almamalıymış laiklik. Niye? Ne olacak laiklik kaldırılınca? Laiklik varken yapamadıkları ne var ki laiklik kalkınca yapabilecekler?

Salı, 08 Kasım 2016 00:45
Orhan Gökdemir

Geçen Mayıs ayında bir etkinlik duyurusu yapıldı. Etkinlik, İstanbul Bayrampaşa Abdi İpekçi Caddesi üzerindeki Bayrampaşa Belediyesi'ne ait Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecekti. Etkinliğin konusu "Kıyamet Yaklaşırken, İnsanlık Çökerken Tek Çare İslam"dı.

Salı, 15 Kasım 2016 01:00
Orhan Gökdemir

Medine sözleşmesi ve çok hukukluluk ile başladılar. Sözleşme, birbiri ile çatışan kabileleri ve elbette Yahudileri yeni düzene ikna edecek bir tür barış yasasıydı. Çok hukukluluk ise ezilenlere bir tür muz uzatıyordu. Çok hukuk olacak ve isteyen istediği hukuka uymayı kendisi seçecek, böylece çoğulcu bir toplum yaratılacaktı.

Salı, 01 Kasım 2016 01:00
Orhan Gökdemir

Redhack Damat ve Bakan Berat Albayrak’ın maillerini “kırdı” ve bir kısmını yayınladı.  Yayınlanan belgeler arasında Damat ve CEO Mehmet Ali Yalçındağ'ın Berat Albayrak'a yolladığı "rapor" niteliğindeki mailler de vardı. Bunların birinde Akademisyen Nuray Mert'e ilişkin ifadeler yer alıyordu.