4 sonuçtan 1 - 4 arası gösteriliyor
Salı, 20 Ekim 2015 09:00
Özgür Şen

AKP devrilsin tabii…

Ülkenin başına çöreklenmiş bu hırsız ve katil çetesinin iktidardan bir an önce uzaklaştırılmasını istemek, Türkiye'de insani bir sorumluluk artık.

Peki ama AKP'nin nasıl alaşağı edileceğinin bir önemi yok mu? Bunun hangi koşullarda gerçekleştiğinin, kimin yaptığının…

Salı, 06 Ekim 2015 09:45
Özgür Şen

Türkiye beklentilerin asgaride tutulduğu bir seçime doğru ilerliyor. Beklentiler asgaride tutulduğu için de seçim ülke siyasetini olağan ölçülerde hareketlendirmiyor. Ülkede bir açıdan bakıldığında seçim atmosferi oluşmuyor, ama unutulmasın daha yaz başında bir genel seçim geçirmiş ve seçim atmosferinden hiç çıkmamış bir ülke burası.

Salı, 27 Ekim 2015 09:30
Özgür Şen

Türkiye'nin kaderini değiştirecek seçimlere bir haftadan daha az zaman kaldı. Büyük gün yaklaşıyor… Böyle yazıyor, böyle konuşuyorlar.

Ya yalan söylüyorlar, ya hayal görüyorlar…

Salı, 13 Ekim 2015 09:00
Özgür Şen

Daha ölen kardeşlerimizin hepsinin kimliği tespit edilmedi. Cenazelerimizin hepsi uğurlanmadı bile. Pek çok insan hastanede yaşam mücadelesi veriyor. Ölü sayısında dahi bir mutabakat yok. Ama belli ki Türkiye'nin koalisyon senaryoları bunların hepsinden daha önemli…