5 sonuçtan 1 - 5 arası gösteriliyor
Cuma, 17 Temmuz 2015 01:45
Mustafa Kemal Erdemol

Mümtazer Türköne’nin Ali Bulaç’ı kaynak göstererek ortaya attığı, HDP’li İslamcı Altan Tan’ın da  "İslami ve Kürt oluşumları içinde devletin ajanı hep olmuştur" diyerek katıldığı tartışma “İslamcı ajan”pek ibretlik doğrusu.

Cuma, 03 Temmuz 2015 08:15
Mustafa Kemal Erdemol

Yandaşlıkla voleyi vurmuş bir işadamı olduğu kadar, Erdoğan’a duyduğu “aşkıyla” da yakinen bildiğimiz Ethem Sancak’ın gazetelerinden birinde yazan Cem Küçük’ün, gelmiş geçmiş en yandaş yazarlardan biri olan Akif Beki’ye yönelttiği hakaretlerini okuduğumda tabii ki şaşırmadım. Küçük bey, yazısında Beki’den, yalaka, şeytan, iblis, yağdanlık gibi ifadelerle söz ediyordu.

Cuma, 12 Haziran 2015 07:45
Mustafa Kemal Erdemol

Seçim sonuçları konusunda ne düşündüğümü soranlara verdiğim yanıt bu. Bu uğursuz cümlenin yaratacağı sevimsiz çağrışımların da elbette farkında olarak buradaki “yetmez”i  "daha iyisi olabilirdi" anlamında söylemedim.

Cuma, 29 Mayıs 2015 08:30
Mustafa Kemal Erdemol

Muhsin Kızılkaya'ya sosyalistler olarak bir teşekkür borcumuz var.

Cuma, 10 Nisan 2015 08:00
Mustafa Kemal Erdemol

HDP'nin genel seçimlerde İstanbul'dan milletvekili adayı seçtiği Hüda Kaya'nın İslamcılıktan şu an bulunduğu noktaya geliş sürecini anlatırken, Recep Tayyip Erdoğan'ın ünlü Balkon Konuşması'nı "ağlayarak dinlediği"ni belirtmesi, siyaset sahnesinde gözyaşı olgusunu yeniden hatırlattı bana.