6 sonuçtan 1 - 6 arası gösteriliyor
Perşembe, 09 Haziran 2016 01:15
İlker Belek

Kadınları eve kapatmaya, çocuk doğurmakla görevlendirmeye, erkeğin kölesi yapmaya çalışıyor.

İslami bir rejim kuruyor, başkanlığını ilan ediyor.

Kürt partisinin temsilcilerini meclisten ve içeriye atmak için, ana muhalefet partisinin “anayasaya aykırı ama” diyerek desteklediği bir zemin yaratıyor.

Pazartesi, 20 Haziran 2016 01:15
İlker Belek

Uzun zamandır bunu yazıyoruz. Süreç savsasa bile durum aynı. Erdoğan konusundaki tutumlarının değiştiğini 17-25 Aralık operasyonu ile göstermişlerdi. O çapta bir işin sıradan bir aktör tarafından gerçekleştirilmesi mümkün değildir.

Perşembe, 30 Haziran 2016 01:15
İlker Belek

En başından beri büyük hatalar yaptılar. Olmayacak işlerin peşine düştüler. Emperyalizmin kudretini hiç anlamadılar. İstedikleri gibi at oynatabileceklerini sandılar. Suriye politikası tamamen trajediydi. Yalnızca halklar açısından değil, kendileri açısından da.

Perşembe, 23 Haziran 2016 03:00
İlker Belek

Dün soL’un Lübnan basınından aktardığı haber. İncirlik’te AKP-ABD-PKK buluşması ve mutabakata varılan birkaç nokta: 1- AKP, ABD ile YPG’nin Membiç harekatına ikna oluyor. 2- PKK hendek savaşlarından çekiliyor. 3- IŞİD’nin Mare kuşatmasını sonlandırması için AKP devreye giriyor.

Pazartesi, 13 Haziran 2016 01:00
İlker Belek

CHP teröre destek veriyor görünmemek için dokunulmazlık yasasına evet demişti. Kılıçdaroğlu’nun başına gelenler bu tutumun ne denli akıl dışı olduğunu ortaya koyuyor. CHP ne yaparsa yapsın, AKP’nin oyun kuruculuğunu kabullendiği sürece bu sıkışıklıktan kurtulamayacak.

Perşembe, 02 Haziran 2016 01:00
İlker Belek

Eskiden, Avrupa’daki üretken nüfus sorununun bizim de başımıza geleceğini, bunun önlemi olarak her kadının en az, üç, beş çocuk doğurması gerektiğini söylerdi.