3 sonuçtan 1 - 3 arası gösteriliyor
Cumartesi, 02 Temmuz 2016 08:30
Murat Beşer

Kapıdan giren adamın fantezi müzik albümü soracağını sandı Apaçi Ayhan ya da seks kaseti. Enteresan bir tipti, dışardan ne iş yaptığını kesinlikle anlayamayacağınız türden. Adı Hüseyin, Almanya’da Toto ayarı toplulukların çaldığı Bochum Zeche adında mühim bir kulübün işletmecisiymiş meğer.

Cumartesi, 08 Ağustos 2015 08:30
Murat Beşer

Memleketin en büyük J.J. Cale manyağı sanırdım kendimi, Eyüp İblağ’ı tanıyana kadar. Ne gaflet, oysa benim tüm yaptığım plaklarını toplamak, birbirinin peşi sıra defalarca dinlemek ve sevdiğim insanlara tavsiye etmekle sınırlıyken, bu konuda ancak nallarını toplayabileceğim bu adam, yıllar önce ustayı -evet, sadece ustayı- buraya getirebilmek için organizasyon şirketi kurmuş.

Cumartesi, 22 Şubat 2014 14:19
Murat Beşer

Doksanlı yılları (hele hele seksenlerin sonunu) özellikle bugünlerde özleyeceğim aklımın ucundan geçmez hatta rüyamda görsem inanmazdım.

Hepsi iş icabı yaptığım günübirlik Ankara, İzmir ve Eskişehir ziyaretleri yüzünden oldu ya da birikmişti, infilak etti. Eski kuşak damardan bir roker olarak, artık eskiyi yeniye tercih ettiğime iyiden iyiye kani geldim.