4 sonuçtan 1 - 4 arası gösteriliyor
Pazar, 13 Kasım 2016 18:30
İsmail Sarp Aykurt

Türkiye futbolunda uzun bir süredir ‘kaos’ hakim. Bu kaos, kendisini tipik bir yönetememe krizi ile de sunuyor halde üstelik. Fatih Terim’in direktörlüğüne terk edilmiş bir futbol takımı ve hala kontrol edilmekten uzak bir ilişkiler ağı mevcut.

Çarşamba, 02 Kasım 2016 13:15
Akif Akalın

CHP Türkiye’nin en köklü partilerinden biridir. Türkiye’nin ilk partisi olan TKP gibi Kurtuluş Savaşı içinde kurulmuş, Türkiye Cumhuriyeti’nin “kurucu” unsuru olmuştur. Şüphesiz bugünkü CHP, “kuruluş” döneminin CHP’sinden her bakımdan çok farklı bir partidir, fakat CHP’ye “oy verenler”, hala 1920’lerin CHP’sine oy verdiklerini düşünürler ya da en azından bu “duyguyla” oy verirler.

Pazartesi, 07 Kasım 2016 11:15
Çınar Çimen

Büyük Sosyalist Ekim Devrimi insanlığın sömürüsüz bir topluma doğru kurtuluşunu müjdeler! Bu devrim insanlık tarihinde yeni bir devri, hâlâ içinde bulunduğumuz devri açmıştır. Ekim 1917'den beri insanlığın kapitalist toplumdan sosyalist topluma doğru devrimci yürüyüşü sürmektedir.

Perşembe, 10 Kasım 2016 15:00
Akif Akalın

ABD başkan adayları seçim döneminde sağlık politikalarını da açıklamışlar ve başkan olduklarında sağlık alanında neler yapacaklarını ifade etmişlerdi. Her ne kadar bu seçimlerde sağlık, geçtiğimiz 20 yılda gerçekleşen başkanlık seçimlerinde olduğu kadar ön plana çıkmadıysa da, ABD’de “Obamacare” olarak adlandırılan Demokrat Parti’nin sağlık reformu tartışmalara zemin oluşturdu.