4 sonuçtan 1 - 4 arası gösteriliyor
Çarşamba, 22 Kasım 2017 09:00
Kurtuluş Ovalı

"Anatomik ve fizyolojik özellikleri nedeniyle, kalp sadece toraks içine nakledildiği zaman aktif olarak çalışabilir. Eğer boyun veya kasık bölgesinin damarlarına nakledilir ise, nötral bir organ haline geçer ve kanın pompalanması için aktif rol alamaz."

Perşembe, 05 Ekim 2017 19:45
Akif Akalın

Almanya’da 1933 yılında Propaganda Bakanı olan ve Avrupa’nın uygar halklarından birini sadece birkaç yıl içinde bütün dünyayı kana bulayacak bir savaşın baş aktörü olmaya ikna etmeyi başaran felsefe doktoru Goebbels, “yeterince büyük bir yalan söylerseniz ve bu yalanı sürekli tekrar ederseniz, insanlar sonunda buna inanmaya başlayacaktır” demiş. 

Pazartesi, 05 Aralık 2016 15:45
Akif Akalın

Geçen hafta sosyal medyada sağlıkla ilgili bir haber dolaşmaya başladı: Türkiye’nin ilk büyü bozma ve cin hastanesi İstanbul’da açılmış. “Baş ağrısı, kadın hastalıkları, romatizma ve kireçlenme gibi çok sık karşılaşılan rahatsızlıkları” tedavi ettiğini iddia eden bu hastane, İkitelli’de faaliyet gösteriyormuş. Bir de fotoğraf var.

Salı, 22 Kasım 2016 09:30
Necati Çıtak

1934 yılında köyünü terk edip Moskova Üniversitesi’ne biyoloji eğitimi almak için geldiğinde belki de hayatındaki ilk meydan okuma ile karşı karşıya kalır. Tüm yeni öğrenciler beyaz bir gömlek ve kravat ile fotoğraf çektirmelidir. Ancak şimdiye kadar bırakın beyaz gömlek ve kravat giymeyi onları alacak kadar parası bile olmamıştır.