Lise öğrencisi babasını öldürüp, sosyal medyadan paylaştı

Marmaris'te yaşayan lise öğrencisi 16 yaşındaki E.A., tartıştığı babası Şeref A.'yı çift kırma av tüfeğiyle vurarak öldürdü. E.A.'nın babasını öldürdükten sonra fotoğrafını çekip sosyal medyadan paylaştığı öğrenildi.
Çarşamba, 13 Eylül 2017 07:22

Olay, dün saat 14.00 sıralarında, Armutalan Mahallesi, 308 Sokak üzerindeki lüks bir villada gerçekleşti. Lise öğrencisi E.A., henüz bilinmeyen bir nedenle yanında kaldığı babası Şeref A.'yla tartıştı.

DHA'nın haberine göre, bir süre sonra baba Şeref A., villanın salonundaki kanepede uyudu. Evde bulunan ruhsatlı çifte kırma tüfeği alan E.A., iddiaya göre, babasının önce başına, ardından göğsüne ateş etti. Ağabeyini arayıp olayı anlatan E.A., elektrikli bisiklete binerek otobüs garajına gitti. Buradan Köyceğiz ilçesine giden bir minibüse binerek Marmaris'ten kaçtı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, babasını öldürdüğü öne sürülen E.A.'nın bulunması için harekete geçti. Köyceğiz'e giden bir minibüste olduğu belirlenen E.A. ilçe girişinde yakalandı.

E.A.'nın babasını öldürdükten sonra fotoğrafını çekip sosyal medyadan paylaştığı öğrenildi. Polis, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.