Kadın cinayeti: Yedi çocuk annesi hamile kadın dövülerek öldürüldü!

Şanlıurfa’da yedi çocuk annesi hamile kadın, üvey oğlu tarafından dövülerek öldürüldü.
İHA
Pazartesi, 04 Eylül 2017 17:16

Şanlıurfa'da yedi çocuk annesi hamile kadın, üvey oğlu tarafından dövülerek öldürüldü. Olay, Şanlıurfa merkeze bağlı Yardımcı Mahallesi'nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Nahiye A. isimli 33 yaşındaki Suriyeli kadın 2004 yılında Türkiye’ye gelerek Ahmet A. ile birlikte yaşamaya başladı. Yedi çocuğu olan Nahiye A. (33) ile eşinin ilk eşinden olan çocukları arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. İddiaya göre 33 yaşındaki hamile kadın çıkan kavgada önce sert cisimle dövüldü, daha sonra ikinci kattan aşağı atıldı.

BALKONDAN DÜŞMEDEN ALTI SAAT ÖNCE ÖLMÜŞ! 

Olay yerine çağrılan sağlık ekiplerinin genç kadının uzun süre önce öldüğünü tespit ettiğini ileri süren yakınları, Nahiye A.’nın dövülerek öldürüldüğünü daha sonra ise balkondan düştü süsü vermeye çalışıldığını söyledi.

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi morgundan cesedi teslim almaya gelen Nahiye A.’nın yakınları suçluların cezalandırılması için yetkililere seslendi.

Yedi çocuk annesi hamile Nahiye A.’nın cesedi yapılan otopsi işlemlerinin ardından defnedilmek üzere yakınlarına teslim edildi. Diğer yandan olay sonrası korkunç cinayetle ilgili İ.A.A. isimli bir şahsı gözaltına aldı.