Set işçileri kaza yaptı: 3 işçi hayatını kaybetti

İstanbul'dan İzmit'e giden ve içinde set işçisi olarak çalışan 6 kişinin bulunduğu minibüs TEM Sultanbeyli mevkiinde park halindeki bir kamyona çarptı. Kazada 3 set işçisi hayatını kaybederken, 3 işçi de yaralandı.
Çarşamba, 22 Ağustos 2012 19:27

İstanbul Beykoz'da Eflatun Film Şirketi'nin hazırladığı Şubat dizisi için set hazırlığı yapan Ergün Makina işçileri İzmit'e dönüş yolunda kaza yaptı. Kazada 3 set işçisi hayatını kaybetti.

Habertürk'ün haberine göre, İstanbul'dan İzmit'e giden ve içinde set işçisi olarak çalışan 6 kişinin bulunduğu minibüs, TEM Sultanbeyli mevkiinde park halindeki kamyona arkadan çarptı. Kazada, minibüs içinde bulunan Ertaç Sevim (26), Ömer Pektaş (26) ve Abdullah Pektaş (49) hayatını kaybetti. Araç sürücüsü Aytaç Sevim ile Ömer Gülçiçek ve Ersoy Kansu ise yaralandı. Yaralılar, Pendik Marmara Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Minibüsteki 6 kişinin İstanbul'da Eflatun Film Şirketi'nin hazırladığı Şubat dizisi setinde çalıştıkları, seti kurduktan sonra İzmit Başiskele'ye döndükleri sırada kaza yaptıkları öğrenildi.