Eğitim Emekçileri de ‘AKP Anayasası’nı kabul etmiyor!

‘AKP Anayasası’na hayır diyen sendika yöneticisi ve işyeri temsilcisi eğitim emekçileri “Yeni bir Türkiye için, ülkemizi bu uğursuz yoldan çıkarmak için kolları sıvayalım” çağrılı metne imzalarını koydular.
Salı, 23 April 2013 23:36

AKP’nin hazırlıklarını sürdürdüğü yeni anayasa çalışmalarına karşı bir ses de eğitim emekçilerinden geldi. Sendika yöneticisi ve işyeri temsilcisi eğitim emekçileri “Türkiye AKP Anayasası’na Sığmaz” başlıklı metnin altına imzalarını attılar.

http://akpanayasasinahayir.net/default.html adresinde bulunan “Türkiye AKP Anayasası’na Sığmaz” metnine imza atmak isteyenler [email protected] adresini kullanabilirler.

Kampanyaya katılan eğitim emekçileri:

Adem Yağız (Eğitim Sen İzmir 5 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Adil Alaylı (Eğitim İş Gaziantep Şube İşyeri Temsilcisi)
Ahmet Adeka (Eğitim Sen İstanbul 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Ahmet Fuat Özkan (Eğitimci, TÖBDER Denizli Şubesi Eski Başkanı)
Ahmet Gülden (Eğitim Sen Antalya Şube Yönetim Kurulu üyesi)
Ahmet Sarıtaş- Eğitim Sen İstanbul 5 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Ali Burak Aslan (Eğitim Sen Kırşehir Şube Yönetim Kurulu üyesi)
Ali Önder Öndeş (Eğitimci, eski TÖBDER yöneticisi)
Ali Özgür Dedeoğlu (Eğitim Sen Van Erciş Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Aliye Baylan (Eğitim Sen İstanbul 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Ata Pusat (Eğitim Sen İzmir 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Atilla Atar (Eğitim Sen Ankara 4 No'lu Şube Temsilcisi)
Aydın Gözaçan (Eski Milli Eğitim Müfettişi)
Ayhan Fırtına (Eğitim Sen Edirne Şube Başkanı)
Aynur Kurban (Eğitim Sen İzmir 4 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Bahattin Pusaoğlu (Eğitim Sen İstanbul 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Baran Doğan (Eğitim Sen İstanbul 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Barış Aykaç (Eğitim Sen Gaziantep Şube İşyeri Temsilcisi)
Barış Bozboğa (Eğitim Sen Van Şube İşyeri Temsilcisi)
Berkan Atıcı (Eğitim Sen Gaziantep Şube İşyeri Temsilcisi)
Betül Dünder (Eğitim Sen İstanbul 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Bilal Geldi (Eğitim Sen İzmir 5 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Bilal Soylu (Eğitim Sen Bolu Şube Mali Sekreteri)
Birol Şahbaz (Eğitim Sen Kırşehir Yönetim Kurulu üyesi)
Burcu Cengiz (Eğitim Sen Manisa Şube İşyeri Temsilcisi)
Burcu Konuk (Eğitim Sen İstanbul 5 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Burak Efeyurtlu (Eğitim Sen Trabzon Şube İşyeri Temsilcisi)
Bülent Mumcu (Eğitim-Sen Akçabat Şube Başkanı)
Bülent Öztürk (Eğitim Sen İzmir 1 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Cebrail Akboyun (Eğitim Sen Şarköy eski Yönetim Kurulu Üyesi)
Cevahir Gül (Eğitim Sen Samsun Şube İşyeri Temsilcisi)
Çetin Koçyiğit (Eğitim Sen Kars Şube Başkanı)
Derya Yalçınkaya (Eğitim Sen Ankara 1 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Dilek Tuncer (Eğitim Sen İstanbul 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Dursun Yenin (Eğitim Sen Bolu Şube Başkanı)
Edip Hizmetçi (Eğitim İş Van Şube Muradiye Temsilcisi)
Elif İsmi (Eğitim Sen İstanbul 5 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Emel Karabulut (Eğitim Sen İstanbul 4 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Emire Darı (Eğitim Sen Gaziantep Şube İşyeri Temsilcisi)
Erbey Çiftçi (Eğitim Sen İzmir Ödemiş Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Erdoğan Tunç (Eğitim Sen İstanbul 5 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Erhan Meriç (Eğitim Sen Adana Şube İşyeri Temsilcisi)
Ertan Öztürk (Eğitim Sen İzmir Ödemiş Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Ertan Uysal (Eğitim Sen Tokat Şube Başkanı)
Fatih Koç (Eğitim Sen İzmir Kiraz Temsilciliği Yöneticisi)
Figen Apaydın Gökgöz (Eğitim Sen Ankara 1 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Filiz Arslan (Eğitim Sen Adana Şube İşyeri Temsilcisi)
Gürkan Candan (Eğitim Sen İstanbul 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
H. İbrahim Seferoğlu (Eğitim Sen İstanbul 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Habip Zayıf (Eğitim Sen İskenderun Yönetim Kurulu Üyesi)
Haluk Gündaş (Eğitim Sen İzmir Bayındır İşyeri Temsilcisi)
Hicran Bodursoy (Eğitim Sen İstanbul 3 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Hikmet Döner (Eğitim Sen Adana Şube İşyeri Temsilcisi)
Huriye Encan (Eğitim Sen İstanbul 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Hüseyin Karakan (Eğitim Sen İşyeri Temsilcisi)
İbrahim Mamak (Eğitim Sen İstanbul 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
İsmail Okçu (Eğitim Sen İzmir 1 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Kamile Gündüz (Eğitim Sen İstanbul 8 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Kemal Bal (Eğitim Sen eski Genel Başkanı)
Kerim Altın (Eğitim Sen İskenderun Yönetim Kurulu Üyesi)
Levent Cengiz (Eğitim Sen İstanbul 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Mehmet Karakoç (Antalya Kemer Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Mehmet Ali Yentur (Eğitim Sen Adana Şube İşyeri Temsilcisi)
Mehmet Sert (Eğitim Sen İzmir Ödemiş Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Meral Çakır (Eğitim Sen İstanbul 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Metin Erol (Eğitim Sen Samsun Şube Başkanı)
Metin Yılmaz (Eğitim Sen Adana Şube İşyeri Temsilcisi)
Muhammet Çağrı Tekinci (Eğitim Sen İzmir Bayındır İlçe Temsilcisi)
Muhammed Ekinci (Eğitim sen Trabzon Şube Başkanı)
Murat Altınışık (Eğitim Sen İstanbul 7 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Murat Dilet (Eğitim Sen İzmir Ödemiş Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Murat Şentürk (Eğitim Sen İzmir Ödemiş Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Mutahhar Aksarı (Eğitimci, yazar)
Mustafa Altundal (Eğitim Sen İstanbul 4 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Mustafa Arslan (Eğitim Sen İzmir Ödemiş Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Mustafa Çalışkan (Eğitim Sen İzmir Kiraz Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Mustafa Ecevit (Eğitim Sen Genel Merkez Örgütlenme Sekreteri)
Mustafa Erol (Eğitim Sen Sivas Şube eski Yönetim Kurulu Üyesi)
Mustafa Gül (Eğitim Sen Çorum Şube Yönetim Kurulu üyesi)
Mustafa Özkan (Eğitim İş Gaziantep Şube İşyeri Temsilcisi)
Münire Batkın (Eğitim Sen İstanbul 5 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Nazlı Can Al (Eğitim Sen İstanbul 3 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Nejla Yılmaz (Eğitim Sen Ankara 4 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Nermin Yıldız (Eğitim Sen Van Gevaş Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Nil Ozkara (Eğitim Sen Manisa Şube İşyeri Temsilcisi)
Nurcan Kuş (Eğitim Sen İstanbul 5 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Nurdan Çaypınarlı (Eğitim Sen eski Merkez Denetleme Kurulu Başkanı)
Nursel Gökçe (Eğitim Sen İzmir 5 Nolu eski İşyeri Temsilcisi)
Nusret Ertürk (Eğitimci, yazar)
Oğuz Kaygısızel (Eğitim Sen Kars Şube Hukuk Sekreteri)
Okan Bolat (Eğitim Sen Adana Şube İşyeri Temsilcisi)
Onur Karataş (Eğitim Sen İstanbul 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Önder Saraç (Eğitim Sen Kaş Temsilcisi)
Özdemir Beyhan (Eğitim Sen Kırşehir Şube Başkanı)
Özge Doğan (Eğitim Sen Van Gevaş Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Özlem Buhurcu Öztürk (Eğitim Sen İzmir Ödemiş Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Özlem Doğan Alaylı (Eğitim İş Gaziantep Şube İşyeri Temsilcisi)
Özlem Fatma Gevze (Eğitim Sen Samsun Tekkeköy İlçe Temsilcisi)
Pınar Balcı (Eğitim Sen İstanbul 4 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Raşit Araz (Eğitim Sen Antalya Şube Yönetim Kurulu Üyesi)
Remzi Şirin (Eğitim Sen Manisa Şube Başkanı)
Sadrettin Açıkalın (Eğitim Sen Adana Şube İşyeri Temsilcisi)
Sami Baykurt (Eğitim Sen Zonguldak Şube Eski Yönetim Kurulu Üyesi)
Sanem Pala (Eğitim Sen İstanbul 4 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Seda Güneş (Eğitim Sen İzmir Kiraz Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Sefa Davarcı (Eğitim Sen İzmir 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Selahattin Soğukpınar (Eğitim Sen İstanbul 3 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Selçuk Bilir (Eğitim Sen İstanbul 5 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Semra Habiboğlu (Eğitim Sen İstanbul 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Serkan Tatlısu (Eğitim Sen Antalya Şube İşyeri Temsilcisi)
Sevil Karakoç (Eğitim Sen Antalya Kemer Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Sinan Cem Vural (Eğitim Sen İstanbul 3 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Süleyman Ağılgat (Eğitim Sen İzmir Ödemiş Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Şehnaz Sönmez (Eğitim Sen Ankara 2 No’lu Şube Yönetim Kurulu Üyesi)
Şener Şahin (Eğitim Sen İstanbul 3 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Şengül Mutlu (Eğitim Sen İstanbul 5 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Şirin Ural (Eğitim Sen İstanbul 3 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Tahir Kasımoğlu (Eğitim Sen Trabzon Şube Yönetim Kurulu Üyesi)
Telat Koç (Eğitim Sen Eğitim-Sen Çanakkale Şube Başkanı)
Tuncay Arslan (Eğitim Sen İzmir Foça Temsilciliği)
Turabi Onay (Eğitim Sen İşyeri Temsilcisi)
Turan Atmış (Eğitim Sen Adana Şube İşyeri Temsilcisi)
Ufuk Canan (Eğitim Sen Antalya Şube İşyeri Temsilcisi)
Ulaş Barış Konuk (Eğitim Sen İzmir Ödemiş Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Ulaş Arpacı (Eğitim Sen Antalya Şube İşyeri Temsilcisi)
Utkan Adıyaman (Eğitim Sen İstanbul 1 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Ümit Cingöz (Eğitim Sen İstanbul 8 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Ümmügülsüm Karaşahin (Eğitim Sen İstanbul 4 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Vesalet Alkaya (Eğitim Sen İzmir 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Vuslat Aktepe (Eğitim Sen İstanbul 7 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Yalçın Şahin (Eğitim Sen Van Şube İşyeri Temsilcisi)
Yalçın Kekeç (Eğitim Sen Van Şube İşyeri Temsilcisi)
Yasemin Karaca (Eğitim Sen İzmir 3 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Yasin Bozkurt (Eğitim Sen İstanbul 5 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Y. Kurtuluş Türkoğlu (Eğitim Sen Manisa Demirci Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Zeki Kaya (Eğitim Sen Antalya Alanya Temsilciliği İşyeri Temsilcisi)
Zeki Sarıhan (Araştırmacı yazar, Ulusal Eğitim Derneği Onursal Genel Başkanı)
Zübeyde Duran Dizdar (Eğitim Sen İstanbul 2 Nolu Şube İşyeri Temsilcisi)
Züher Çapar (Eğitim Sen Kaş Örgütlenme Sekreteri)

(soL - Haber Merkezi)