'Sedat Peker, Ahmet Hakan'a mesaj attı, suratı bembeyaz oldu'

Çete reisi Sedat Peker, 15 yaşında bir çocuğa yönelik cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen yakın arkadaşı Oğuz Bulut'a ilişkin yapılan bir haber üzerine iddiaya göre Ahmet Hakan'a "Cevap hakkımı kullanmak istiyorum" diye mesaj attı. Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, iddiaya ilişkin, "Suratın bembeyaz oldu, betin benzin attı. Senin için o an canlı yayında dayanamayıp kalp krizi geçireceksin diye üzüldüm. İşte sen busun" dedi.
Çarşamba, 23 Ağustos 2017 08:42

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük ile Hürriyet yazarı Ahmet Hakan arasındaki tartışmaya şimdi de Sedat Peker eklendi.

Sedat Peker'in, istismarcı arkadaşı Oğuz Bulut'a ilişkin yapılan bir haber sonrası Ahmet Hakan'a mesaj attığını ileri süren Cem Küçük, şu ifadeleri kullandı:

...Bu yazıları bir öğretmen ya da herhangi biri yazsa şimdi içerideydi. Hadi bunları şimdi de yazsana Yozgat kuzusu! Ha, bu arada geçenlerde bir programda evinde pasta börek ile ağırladığın Sedat Peker sana yayında "Cevap hakkımı kullanmak istiyorum" diye SMS attı ve suratın bembeyaz oldu, betin benzin attı. Senin için o an canlı yayında dayanamayıp kalp krizi geçireceksin diye üzüldüm. İşte sen busun. Yozgat kuzusunun klavye delikanlısı olup aslen korkak, yüreksiz ürkek bir tip olduğunu zaten tüm Türkiye biliyor.