Memecan ailesi hizmetlerinin karşılığını görüyor!

AKP'nin "çizeri" Salih Memecan da açlık grevlerini karalama kervanına katılarak skandal bir karikatüre imza atti. AKP'den milletvekili eşi Nursuna Memecan da 26 bin lira telefon masrafıyla gündemini korurken artık son yaşananlar Memecan ailesi hizmetlerinin karşılığını aldığını gösterdi.
Perşembe, 01 Kasım 2012 15:20

Cezaevlerinde süren açlık grevleri hakkında “Açlık grevi yok” tutumu gösteren Başbakan Erdoğan’ın tetikçi medyası misyonunu sergilemeye devam ediyor. Akit ve diğer tetikçi medyanın BDP’lileri hedef gösterme ve açlık grevlerini karalama kervanına bir isim daha katıldı.

Memecan da kervana "karikatür" ile yetişti
AKP’nin çizeri Salih Memecan, Sabah’taki köşesinden Erdoğan’a arka çıkan bir karikatüre imza attı. Tetikçi medyanın servis ettiği haberleri referans göstererek, “Yiyor içiyor bunlar. Cezaevlerinde de açlık grevi yok” diyen Erdoğan’a koltuk değnekliği görevini Memecan da hazırladığı karikatürle yerine getirdi.

Memecan’ın söz konusu “karikatürü” şu şekilde:
memecan1.jpg

AKP milletvekili eşinin telefon masrafı rekor kırdı
Memecan’ın “karikatürü” tepkilere yol açarken AKP’den milletvekili olan eşi Nursuna Memecan da rekor kıran telefon konuşması masrafıyla gündemini koruyor. TBMM Başkanvekili Mehmet Sağlam’ın yanıtladığı soru önergesine göre, AKP Sivas milletvekili Memecan Meclis’teki makam telefonundan 11 bin 985 lira, cep telefonundan da 14 bin 113 liralık konuşma yaparak 26 bin 698 lira eden telefon masrafıyla adeta rekor kırdı. Telgraf masrafı da 600 lira oldu.

Memecan, makam aracı ile bir yılda 10 bin 941 liralık da benzin kullanmıştı.

(soL - Haber Merkezi)