8308 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Pazar, 04 Aralık 2016 16:44
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "yastık altında doları olan kardeşlerim, bu paraları altına ve Türk Lirasına yatırın" şeklinde konuştu.

Doların yükselmesinin ardından yaptığı açıklamaları tekrarlayan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "yastık altında doları olan kardeşlerim, bu paraları altına ve Türk Lirasına yatırın" dedi.

Cumartesi, 03 Aralık 2016 14:05
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, açılışına gittiği mekanlar arasına AVM'leri de ekledi. Açılış, Cumhurbaşkanlığı'nın kurumsal sitesinden canlı yayınlanıyor.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, açılışına gittiği mekanlar arasına AVM'leri de ekledi.

İstanbul'da, Yeni Cevahir Alış Veriş Merkezi'nin açılışına katılan Erdoğan, şu sıralarda bir konuşma yapıyor.

Erdoğan'ın AVM açılışına katıldığı, Cumhurbaşkanlığı'nın resmi Twitter hesabından da duyuruldu. Açılış töreni, kurumsal internet sayfasından da canlı yayınlanıyor.

Perşembe, 01 Aralık 2016 22:30
Türkiye ve Yunanistan yönetimleri arasında gerilim artıyor. Yunan Savunma Bakanı, 'Erdoğan Lozan'ı feshetmek istiyorsa Sevr anlaşmasına geri döneceğiz' dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Bize Sevr’i gösterip Lozan’a razı ettiler’ diyerek barış anlaşmasını ve Türkiye’nin mevcut sınırlarını tartışmaya açmasına tepkiler sürüyor. Atina’dan bu kez “Lozan’ı istemiyorsanız Sevr’e geri dönelim’ karşılığı geldi.

Perşembe, 01 Aralık 2016 18:21
NATO Parlamenter Asamblesi için İstanbul'a gelen İsrailli bir milletvekili, Erdoğan'ı İsrail'e davet ettiğini, Cumhurbaşkanı'nın da "yakın zamanda gelmeyi umuyorum" cevabını verdiğini söyledi.

İsrail ile Türkiye arasındaki "normalleşme" adımları beklenenden de hızlı atılıyor.

Türkiye'nin NATO'da İsrail'e yönelik vetosunu kaldırmasıyla birlikte, Tel Aviv dahil olmadığı Kuzey Atlantik ittifakının merkezi Brüksel'de ofis açabilme hakkına kavuşmuştu.

Pazar, 04 Aralık 2016 22:15
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan "dövizinizi bozdurun" çıkışına Hitit Üniversitesi'nden destek geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, son bir haftadır yaptığı tüm konuşmalarda "dövizinizi bozdurun" çağırısında bulunuyor.

Erdoğan'ın "çağrısına" verilen tuhaf desteklere bir yenisi daha eklendi.

Hitit Üniversitesi resmi web sitesine, kırmızı Türkiye haritası üzerinde beyaz "TL" sembolü bulunan ve "DÖVİZİNİ BOZDUR TÜRK LİRASINA SAHİP ÇIK!" ifadelerinin yazıldığı bir görsel yerleştirildi.

Cumartesi, 03 Aralık 2016 15:20
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan AKP-MHP mütabakatına ilişkin bugün ilk kez açıklama yaptı. Erdoğan açıklamasında "Bugünlerde iktidar partisiyle, MHP arasındaki anayasa görüşmesinin, milletimiz için devletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

AKP ile MHP arasında yürütülen anayasa müzakerelerinde Başbakan Binali Yıldırım ile MHP lideri Devlet Bahçeli, geçtiğimiz günlerde ortak açıklama yaparak başkanlık ve anayasa konularında mütabık kaldıklarını açıkalamasıştı.

Pazar, 04 Aralık 2016 16:14
Abdullah Gül Müze ve Kütüphanesi, bugün açıldı. Açılışa Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yanısıra Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ve yabancı konuklar da katıldı.

Abdullah Gül Müze ve Kütüphanesi, bugün törenle açıldı. Müzenin açılışını Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Binali Yıldırım, yabancı devlet başkanları ve devlet adamları ile birlikte yaptı. Törene, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, bakanlar ve yabancı konuklar katıldı.

Perşembe, 01 Aralık 2016 10:25
Küba Büyükelçisi, Mustafa Akyol'un Küba Devrimi'nin tarihsel lideri Fidel Castro ile Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı karşılaştıran yazısına yanıt vererek, "yazdıklarınızın cehalet düzeyini gösterdiğini ifade etmeme izin verin" dedi.

Hürriyet Daily News'te "Why the Turkish left hates Erdoğan but loves Castro" ("Neden Türkiye solu Erdoğan'dan nefret eder ama Castro'yu sever") başlıklı bir yazı kaleme alan Mustafa Akyol, Erdoğan ile Fidel'i birbirine benzetti.

Cumartesi, 03 Aralık 2016 15:40
Erdoğan 'engelli haklarını geliştirdik' dese de, Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın görme engelli vatandaşa dedikleri halen zihinlerdeki yerini koruyor.

Bugün 3 Aralık Uluslararası Engelliler Günü. 1992 yılından bu yana 3 Aralık günü Birleşmiş Milletler tarafından uluslarararası bir gün olarak kabul edildi ve pek çok ülkede bir dizi etkinlik düzenleniyor.

İstanbul'da AVM açılışına katılan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan da, bugünkü konuşmasında engellilere AKP döneminde sağlanan haklardan bahsetti.

Cumartesi, 03 Aralık 2016 10:05
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, AKP'ye destek verme işi abartarak Erdoğan'ı Mustafa Kemal Atatürk'e benzetti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu AKP'ye yakın Beyaz Tv'de ekrana gelen "Dinamit" programına dün akşam telefonla bağlandı.

Odatv'de yer alan habere göre, Kılıçdaroğlu canlı yayında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 1989'da hacca gittiğini ileri sürerken dikkat çeken sözler sarf etti.

Cuma, 02 Aralık 2016 17:34
Borsa İstanbul, bugünden itibaren tüm nakdi varlıklarının Türk Lirasına çevrilmesine ve Türk Lirası hesaplarında tutulmasına karar verdi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yastık altındaki dövizleri altına ve liraya çevirme çağrısında bulunmasının ardından Borsa İstanbul, 2 Aralık 2016’dan itibaren tüm nakdi varlıklarının liraya çevrilmesine ve lira hesaplarında tutulmasına karar verdiğini açıkladı.

Pazar, 04 Aralık 2016 13:42
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, "Erdoğan'a kim akıl veriyorsa doların düşmesi için değil tersine yükselmesi için çalışıyor" dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın "Yastığının altında döviz olanlar gelsin parasını altına dönüştürsün, gelsin parasını Türk lirasına dönüştürsün" sözlerini eleştirerek, "Türkiye, altın ithalatçısı bir ülke. Altına talebin artması ithalatını dolayısıyla döviz talebini arttıracağından doları düşürmez tersine yükseltir" dedi.

Cumartesi, 03 Aralık 2016 12:55
Metro Turizm'in sahibi Galip Öztürk, 500 dolar bozdurduğunu belgeleyenlere Metro Turizm'den bir bilet vereceğini duyurdu.

Metro Turizm'in sahibi Galip Öztürk, 500 dolar bozdurduğunu belgeleyenlere Metro Turizm'den bir bilet vereceğini duyurdu.

"Tüm halkımızı ve milli işadamlarımızı her bedeli ödemek pahasına dolarlarını bozdurarak Devlet ile kenetlenmeye davet ediyorum" diyen Öztürk, dolarlarını bozduranların belgelerini whatsapp ile kendilerine iletmelerini istedi.

Cuma, 02 Aralık 2016 07:35
Yeniçağ gazetesi yazarı Yavuz Selim Demirağ, Devlet Bahçeli ile Binali Yıldırım'ın başkanlık için anlaşmasına tepki gösterdi ve Bahçeli'ye "Ne verdin? Ne aldın?" diye sordu. Demirağ, "MHP'nin ihraç edilen Ümit Özdağ dahil 40 vekilinden yarıdan fazlasının evet oyu vermeyeceği biliniyor. AKP içinde de en az 15-20 isim de hayır diyebilme iradesini açıktan olmasa da gizlice sergileyecek" iddiasında bulundu.

MHP'ye yakınlığıyla bilinen Yeniçağ gazetesinde dünkü Bahçeli-Yıldırım anlaşmasına tepki vardı.

Yeniçağ gazetesi yazarı Yavuz Selim Demirağ, "Basın toplantısına geliş ve gidişlerde Bahçeli, Yıldırım'ın 3 adım gerisinde adeta yaver gibi..." diyerek tepki gösterirken "ne verdin de ne aldın" diye sordu.

Cumartesi, 19 Kasım 2016 15:43
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Niçin Tayyip Erdoğan'ı sevmiyorlar, istemiyorlar? Tayyip Erdoğan, bu milletin yeniden köklerine dönmesini sağlayacak kararlılığı ortaya koyduğu için" dedi.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Niçin Tayyip Erdoğan'ı sevmiyorlar, istemiyorlar? Tayyip Erdoğan, bu milletin yeniden köklerine dönmesini sağlayacak kararlılığı ortaya koyduğu için" dedi.

Başbakan Yardımcısı, Ordu'nun Korgan ilçe meydanında düzenlenen toplu temel atma ve açılış töreninde vatandaşlara hitap etti.

Pages