8433 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Çarşamba, 18 Ocak 2017 01:30
Aydemir Güler

Anayasa değişikliğinde Mecliste ikinci turun başladığı gün artık tuzaklara işaret etmek yetmiyor. Tuzağa düşülmüş bulunuyor. Anayasa değişikliğine karşı çıkan geniş kesimler tuzağa düştü!

Bir değil çok tuzak var ve galiba herkes beğendiğine değil, inanılmaz bir beceriyle topluca her birine düşülüyor.

Pazartesi, 09 Ocak 2017 09:22
Kıbrıs müzakerelerinde "çözüm ihtimali" belirmesi durumunda, İngiliz, Yunan ve Türk liderlerin de görüşmelere katılabileceği söyleniyor.

Kıbrıs'ta 3 günlük kritik müzakere maratonu Cenevre'de başlıyor.

Kıbrıs Cumhuriyeti lideri Nicos Anastasiades ile Kuzey Kıbrıs lideri Mustafa Akıncı, bugün BM temsilcisi Espen Barth Eide ile birlikte müzakerelere başlayacak.

Eide, 2017 yılının Kıbrıslılar için "sayfayı çevirecekleri" bir yıl olma ihtimaline sahip olduğunu kaydetti.

Pazar, 01 Ocak 2017 04:27
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Ortaköy'deki saldırıyla ilgili olarak yetkililerden bilgi aldı.

Cumhurbaşkanlığı kaynakları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, saldırı haberinin ardından, Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan ile telefon görüşmeleri yaptığını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, gelişmeleri takip ettiği, can kayıpları ve yaralıların durumu hakkında da bilgi aldığı kaydedildi.

Çarşamba, 04 Ocak 2017 00:36
ABD Başkanı Barack Obama ile Cumhurbaşkanı Erdoğan telefonda görüştü.

Habertürk'te yer alan habere göre, ABD Başkanı Barack Obama, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesinde yılbaşı gecesi Reina'ya düzenlenen saldırıda ölenler için taziyelerini iletti.

 

Perşembe, 12 Ocak 2017 12:42
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Müsteşarı Hakan Fidan'ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Müsteşarı Hakan Fidan'ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.

Çarşamba, 04 Ocak 2017 22:55
Cumhurbaşkanı Erdoğan Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Bugün Türkiye yeni bir istiklal mücadelesi içindedir" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Bu topraklar üzerinde ayakta kalabilmemizin sırrı, tüm farklılıklarımıza rağmen ortak bir vatan ve millet bilinci inşa edebilmemizdir" dedi.

Erdoğan'ın Twitter üzerinden yaptığı açıklamalar şöyle:

Salı, 10 Ocak 2017 12:50
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye içerde ve dışarda çok büyük bir saldırı altındadır. Bu saldırı zayıf bir ülke olduğumuzdan kaynaklanmıyor. Güçlü, güçlenen bir ülke olduğumuz için bu saldırılar oluyor" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Kaymakamlar Toplantısı'nda konuşuyor. 

Erdoğan'ın açıklamaları şöyle:

Pazartesi, 09 Ocak 2017 19:06
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras ile Kıbrıs üzerine konuştu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras ile telefonda Kıbrıs meselesiyle ilgili görüştü.

Cuma, 13 Ocak 2017 14:06
Anayasa görüşmelerine ilişkin konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Öyle veya böyle 8 madde geçti, bu iş bu hafta içerisinde biter" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Meclis'te sert kavgalara neden olan anayasa değişiklik teklifi oylamasına ilişkin olarak, "Öyle veya böyle 8 madde geçti. Çok çirkin durumların yaşanması hiçbir milletvekiline yakışmadı. Öyle veya böyle 8 madde geçti, bu iş bu hafta içerisinde biter" dedi.

Perşembe, 19 Ocak 2017 17:48
Galatasaray Divan Kurulu'nda Akif Çağatay Kılıç'ın babası Sinan Kılıç'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kastederek "Galatasaray Yönetimi'nin kararlarını 'Başkan'a danışarak' alıyor" sözleri salonda tepkilere neden oldu.

Galatasaray Divan Kurulu toplantısı bugün yapıldı. Toplantıya Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın babası Sinan Kılıç'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında söylediği sözler damga vurdu.

Cuma, 20 Ocak 2017 17:01
İstanbul'daki M4 Hattı Tavşantepe, Pendik, ve Yakacık metro istasyonlarının yarın gerçekleştirilecek resmi açılış töreni nedeniyle tören sonuna kadar kapalı olacağını açıkladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, M4 Hattı Tavşantepe, Pendik, ve Yakacık metro istasyonlarının yarın gerçekleştirilecek resmi açılış töreni nedeniyle tören sonuna kadar kapalı olacağını açıkladı.

Salı, 10 Ocak 2017 07:55
Rusya Büyükelçisi Karlov'u öldüren polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş'ın 7 kez Erdoğan ve Davutoğlu'nun katıldığı programlarda koruma görevinde bulunduğu öğrenildi.

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, suikastçı polis Mert Altıntaş'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve dönemin Başbakanı Ahmet Davutoğlu’nun Ankara dışındaki 7 programına katıldığını yazdı.

Selvi'nin aktardığı liste şöyle:

1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile o dönem başbakan olan Ahmet Davutoğlu’nun 29-30 Ekim 2014 tarihinde birlikte katıldıkları Karaman programı.

Cumartesi, 21 Ocak 2017 00:30
Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad, "Erdoğan IŞİD ve El Nusra'ya her gün destek oluyor" dedi.

Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad, Japon TBS TV'ye açıklamalarda bulundu. Beşar Esad, Türkiye Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için sert ifadeler kullandı:

Cumartesi, 14 Ocak 2017 15:10
Cumhurbaşkanı Erdoğan, orsa İstanbul'un yeni binasının açılışını yaptığı konuşmada, yatırımcıları risk almaya davet etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Borsa İstanbul'un yeni hizmet binasının açılış töreninde konuştu. Ekonomide yatırımcıları 'risk almaya' davet eden Erdoğan, başkanlık konusunda ise "Kendi tarihimden olan bir altyapım var" diyerek sistemdeki ısrarını sürdürdü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından başlıklar şöyle;

Pazartesi, 16 Ocak 2017 10:21
Yandaş ve tetikçi "gazete" Yeni Akit'in yazarı Abdurrahman Dilipak, Kanada’da katıldığı bir konferansta, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkan seçilmesi durumunda "halife" olacağını ve saraydaki odalarda "hilafet temsilcilikleri" açılacağını söyledi.

Yandaş ve tetikçi "gazete" Yeni Akit'in yazarı Abdurrahman Dilipak, "Hilafet şu anda TBMM'ye intikal etmiştir. Bu anlamda hükümet tarafından gereği yerine getirilmektedir" dedi.

Pages