5549 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Salı, 27 Ocak 2015 13:11
Başbakan Davutoğlu partisinin grup toplantısında "Recep Tayyip Erdoğan" sloganları ile karşılandı.

AKP Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu bugün partisinin grup toplantısının yapıldığı salona girdiği sırada localarda oturan izleyiciler “Recep Tayyip Erdoğan” diye tempo tutuyordu.

O eski halinden eser yok şimdi: Davutoğlu'ndan 'kıskanmasınlar' mesajı

Çarşamba, 07 Ocak 2015 13:00
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa Kampüsü ve Sağlık Temel Bilimleri Binası açılış töreni katıldı. Erdoğan, 'Kampüs değil külliye dersek daha isabetli olur' dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Ankara'da Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa Kampüsü ve Sağlık Temel Bilimleri Binası açılış törenine katıldı. Törende konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kampüs yerine 'külliye' denilmesini istedi. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözleri:

Perşembe, 29 Ocak 2015 22:57
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Saray'da gazetecilerin sorularını yanıtladı.

TRT Haber ekranlarında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

"AMACIMIZ ALDIĞIMIZ YETKİYİ SONUNA KADAR KULLANMAK"

Cuma, 30 Ocak 2015 21:51
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, katıldığı bir televizyon programında “Bana göre İngiltere bile bir yarı başkanlıktır, hakim olan unsur orada kraliçedir” dedi.

Erdoğan, dün akşam TRT ekranlarında gazetecilerin sorularını yanıtladığı televizyon programında Avrupa’da parlamenter hükümet sisteminin doğduğu İngiltere’nin yarı başkanlık sistemi ile yönetildiğini ileri sürdü.

Salı, 20 Ocak 2015 11:28
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "paralel yapı" iddialarıyla ilgili olarak, "Daha çok şeyler dökülecek ha… Eteklerde çok gizli şeyler var. Hepsi dökülmeye devam edecek. Bütün bunlar karşısında gerekeni yapıyoruz yapacağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Ankara Enerji Piyasaları Zirvesi'nde konuştu.

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları şöyle:

Daha çok şeyler dökülecek ha… Eteklerde çok gizli şeyler var. Hepsi dökülmeye devam edecek. Bütün bunlar karşısında gerekeni yapıyoruz yapacağız.

Çarşamba, 21 Ocak 2015 14:50
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yasa dışı olarak 60 kez değil sınırsız dinlendiklerini ileri sürdü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Etiyopya'ya hareketinden önce Atatürk Havalimanı'nda basın toplantısı düzenledi.

Çarşamba, 21 Ocak 2015 19:43
Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cizre'de yaşanan olaylardan ötürü partilerine yönelik eleştirilerine cevap vermeyeceklerini belirterek, siyasi muhataplarının hükümet olduğunu dile getirdi.

Demirtaş, Avusturya’nın başkenti Viyana’da bazı siyasi partilerin yetkilileriyle görüştü.

Çarşamba, 28 Ocak 2015 16:24
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "devletin zirvesini" Ak Saray'daki yemekte ağırladı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve yüksek mahkeme başkanları ile Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda öğle yemeğinde bir araya geldi.

Cuma, 09 Ocak 2015 21:14
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) üyeliğine Doç. Dr. Zeliha Koçak Tufan'ı atadı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) üyeliğine Doç.Dr. Zeliha Koçak Tufan'ı atadı.

Salı, 20 Ocak 2015 15:19
Bakanlar Kurulu’nun Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığında ilk kez toplanmasını haberleştiren Milat gazetesi, Erdoğan'ı fotoşopla devleştirdi.

Dün, Ak Saray'da yapılan ve Erdoğan'ın başkanlık yaptığı Bakanlar Kurulu toplantısını sürmanşetten yayınlayan Milat gazetesi, Erdoğan'ı fotoşopla devleştirerek görsel bir başarıya imza attı.

Çarşamba, 14 Ocak 2015 16:33
İsrail Dışişleri Bakanı Avigdon Liberman, cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Yahudi düşmanı ve mahalle kabadayısı olduğunu söyledi.

İsrail Dışişleri Bakanı Avigdon Liberman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Yahudi düşmanı ve mahalle kabadayısı olduğunu iddia etti. Liberman, Avrupa'yı siyasi doğruculuk adına sessiz kalmakla suçladı. 

Cuma, 30 Ocak 2015 21:44
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 29 Ocak Perşembe akşamı, TRT1 ve TRT Haber'de gazetecilerle birlikte çıktığı program reytinglerde arka sıralarda yer aldı.

Medyatava.com'un paylaştığı verilere göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı TRT'deki "Cumhurbakanı özel Yayını," TOTAL izleyicide ilk 100'e giremedi. AB grubunda ise, 2,31'lik izlenme oranıyla 52. sırada yer alabildi.

TRT'de yayınlanan Hava Durumu ve çizgi filmlerin Erdoğan'dan daha fazla izlenmesi dikkat çekti.

Perşembe, 29 Ocak 2015 19:15
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın saray sofrasının bugünkü konuğu "sanatçılar" oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün "bazı sanatçıları" Ak Saray'da ağırladı.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda ağırlanan isimler arasında Muazzez Ersoy, Hülya Koçyiğit, Zerrin Özer, Burak Kut, Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, Metin Özülkü ve eşi Eda Özülkü, Hakan Peker ve Esra Erol yer aldı.

 

Cuma, 23 Ocak 2015 13:46
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali'ye yapacağı ziyareti erteleyerek, dün ölen Suudi Kralı Abdullah'ın cenazesine katılmaya karar verdi.

AA'nın Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edindiği bilgiye göre Erdoğan, Afrika Boynuzu ülkelerini kapsayan resmi ziyaretlerinin ilk durağı Etiyopya'daki temaslarının ardından sabah saatlerinde Riyad'a gidecek.

Cuma, 23 Ocak 2015 16:53
HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş "Sayın Cumhurbaşkanı artık muhalefet partilerine laf yetiştirmekten, muhalefet partilerini eleştirmekten vazgeçse iyi olur. Seçim dönemine giriyoruz özellikle. Bir müddet sarayında istirahate çekilmesinde fayda var" dedi.

HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş, Fatih'teki bir otelde ilahiyatçı İhsan Eliaçık'ın da aralarında bulunduğu, yazarlar ve bazı dernek temsilcileriyle bir araya geldi.

Pages