9244 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Pazar, 20 Ağustos 2017 15:43
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin İstanbul'daki Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, AKP’ye yönelttiği “metal yorgunluğu” eleştirilerine bir yenisini İstanbul’u işaret ederek ekledi. İstanbul’da referandumda yüzde 51.35 oranında “hayır", yüzde 48,65 oranında “evet” oyu çıkmıştı.

Salı, 22 Ağustos 2017 13:32
39. Muhtarlar Toplantısı'nda konuşan Erdoğan, "Yıllarca havalimanı dendi, bunlar 'istemezük' dedi, kim bunlar? Komünistler, komünistler..." açıklamasında bulundu.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 39. Muhtarlar Toplantısı'nda konuştu. Komünistleri hedef alan Erdoğan, "Yıllarca havalimanı dendi, bunlar 'istemezük' dedi, kim bunlar? Komünistler, komünistler..." dedi. 

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

"OHAL DEVAM EDECEK"

Çarşamba, 02 Ağustos 2017 18:30
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, YAŞ kararlarına onay verdi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısında alınan kararları onayladı.

Yüksek Askeri Şura toplantısı kararlarına göre, 6 general/amiral bir üst rütbeye, 61 albay ise general/amiralliğe terfi etti. 8 generalin görev süreleri bir yıl, 168 albayın görev süreleri ise 2 yıl uzatıldı.

Pazar, 13 Ağustos 2017 14:14
Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur'un, "Tayyip Erdoğan, İlhan Kesici ve bir fotoğrafın hikâyesi" başlığıyla yayımladığı yazısında "İlhan Kesici" diye tanıttığı kişi başkası çıktı.

Gericilerin yayınlarından Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur, bir fotoğraf skandalına imza attı. 

Fuat Uğur, "Tayyip Erdoğan, İlhan Kesici ve bir fotoğrafın hikâyesi" başlıklı yazısında yer alan fotoğrafta, ortadaki kişinin İlhan Kesici olduğunu iddia etti.

Perşembe, 03 Ağustos 2017 21:21
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe-Sturm Graz maçını izlemek üzere Kadıköy'de.

UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme rövanş mücadelesinde Fenerbahçe, Kadıköy'de Sturm Graz'ı konuk ediyor.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın da maçta olduğu görüldü.

Fenerbahçe maçta, 32. dakikada Nabil Dirar'ın golüyle öne geçti.

66. dakikada ise Sturm Graz, Huspek ile eşitliği sağladı.

Cuma, 18 Ağustos 2017 01:40
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beylerbeyi Sarayı'nda Yıldırım Demirören ve Mircea Lucescu'yu kabul etti.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ve A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu'yu kabul etti. 

Beylerbeyi Sarayı'nda basına kapalı gerçekleşen görüşmede TFF Başkanvekili Ali Dürüst de hazır bulundu.

Salı, 01 Ağustos 2017 21:47
AŞ toplantısı öncesi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ile İstanbul'da bir araya geldi. Görüşme yaklaşık 6 saat sürdü.

Yarın yapılacak Yüksek Askeri Şura (YAŞ) öncesinde sürpriz bir zirve gerçekleşti.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ile İstanbul'da bir araya geldi.

Görüşme 6 saat sürdü.

Türk Silahlı Kuvvetleri’ndeki terfi ve atama dosyalarının karara bağlanacağı şuraya Başbakan Yıldırım başkanlık edecek.

Salı, 01 Ağustos 2017 14:56
YAŞ toplantısı öncesi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ile İstanbul'da görüşecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ile Tarabya'da bulunan Cumhurbaşkanlığı Köşkü'nde görüşecek.

Görüşmenin YAŞ'tan bir gün önce yapılması ise dikkat çekti. 

Çarşamba, 23 Ağustos 2017 10:55
İran Devrim Muhafızları, AKP medyasında çıkan "İran ve Türkiye, PKK'ye karşı ortak operasyon düzenleyecek" haberlerini yalanladı.

İran Genelkurmay Başkanı Muhammed Hüseyin Bagheri'nin Türkiye ziyaretinden sonra AKP medyasında çıkan haberlere ve Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamasına İran'dan yalanlama geldi.

ISNA'da yer alan habere göre, İran Devrim Muhafızları tarafından yapılan yazılı açıklamada, "İran sınırları dışında herhangi bir operasyon planlamıyoruz" denildi.

Çarşamba, 09 Ağustos 2017 18:44
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan "Son zamanlarda da gerileme başladıysa bunun sebebi de bazı maalesef yaptığımız yanlışlardır" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Giresun'da yaptığı konuşmada,  "Son zamanlarda da gerileme başladıysa bunun sebebi de bazı maalesef yaptığımız yanlışlardır. Kendi çıkarını partisinin ve ülkesinin çıkarlarının önünde tutan hiç kimse Ak Parti'de yöneticiliğe talip olamaz. Kesinlikle. Davası ve ülkesi için çalışacak milletimiz ile kucaklaşacak, proje üretecek herkese yüreğimiz ve kollarımız açık.

Salı, 08 Ağustos 2017 18:35
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Gülen cemaatinin 40 yıl boyunca Türkiye'de bir darbe girişimi yapmak için hazırlandığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nda bir konuşma yaptı.

Gülen cemaatinin 40 yıl boyunca Türkiye'de darbe yapmak için plan yaptığını söyleyen Erdoğan'In konuşmasından satır başları şöyle;

Cuma, 18 Ağustos 2017 18:21
Sosyal Demokrat Parti'nin şansölye adayı Martin Schulz, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Almanya seçimlerine müdahalesini eleştirerek, "Erdoğan ölçüyü iyice kaçırdı" dedi.

Almanya'da Sosyal Demokrat Parti'nin (SPD) bu yıl yapılacak seçimlerdeki şansölye adayı Martin Schulz, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Almanya'da kimi partilere oy verilmemesi için yaptığı çağrıyı eleştirerek, "Erdoğan ölçüyü iyice kaçırdı" ifadelerini kullandı.

Cumartesi, 19 Ağustos 2017 20:03
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel'e "Senin siyasetteki geçmişin ne? Kaç yaşındasın? Almanya'nın kapısını açarsınız açmazsınız hiç önemli değil" dedi.

Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Almanya'da yaşayan Türklerin seçimlerde kimi partilere oy vermemesi gerektiğine dair sözlerine yönelik, “Ülkemizin egemenliğine daha önce eşi benzeri görülmemiş bir müdahale” yorumunda bulunmuştu.

Cumartesi, 19 Ağustos 2017 19:05
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Almanya krizine ilişkin olarak "Biz düşman çoğaltmanın değil azaltmanın derdindeyiz. Bizi ısrarla bir avuç toprağa sıkıştırmaya çalışanlara eyvallah etmediğimiz için bunca sıkıntıyla karşı karşıyayız" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Denizli'de AKP Danışma Meclisi toplantısında konuşuyor.

Erdoğan'ın konuşması şöyle;

Pazar, 13 Ağustos 2017 17:28
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Partimiz içinde de yolunu kaybedenler elbette oldu. Milletvekillerinden, belediye başkanlarından, teşkilat mensuplarından bazı firelerle elbette karşılaştık fakat yaşadığımız saldırının büyüklüğünü dikkate aldığımızda bunların sayısı ve oranı çok küçük" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Antalya'da konuşuyor.

Erdoğan'ın konuşmasının satır başları şöyle::

"Bir zamanlar Taksim Meydanı'na 4 ayaklı koysam seçtiririm diye siyasetçiler çıktı. Seçme de 18, seçilme de 18 olacak dedik ve bunu başardık. Yani, gencine, gençliğine kıymet veren hareket, AK Parti hareketidir."

Pages