8821 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Pazar, 16 Nisan 2017 15:00
Üsküdar Zeynep Kâmil Mahallesi'nde başında "Tayyip Erdoğan" yazısıyla oy verilmesine izin verilmeyen kadın, "gavur memleketi mi burası?" diyerek tepki gösterdi.

Üsküdar Zeynep Kâmil Mahallesi'nde, Atatürk Ortaokulunda bir kadın, seçim yasaklarını açıkca ihlal ederek başında "Tayyip Erdoğan" yazısıyla oy vermeye çalıştı.

Sandık görevlilerinin ve halkın tepkisiyle karşılaşan kadın, "gavur memleketi mi burası?" dedi.

Duruma sinirlenen kadının, "Türkiye lan burası Türkiye" diye bağırdığı görüldü.

Cumartesi, 01 Nisan 2017 11:24
Ülkenin en önemli kırılma anlarından biri olan 31 Mart şeriatçı ayaklanmasını 108. yıl dönümünde tarihçi, yazar Mehmet Bozkurt'la konuştuk. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Abdülhamid'den daha gerici olduğunu ifade eden Bozkurt, 16 Nisan referandumunda çıkacak "Evet"in yeni bir 31 Mart anlamına geleceğine dikkat çekti.

31 Mart 1909, ülke tarihinin en önemli kırılma anlarından birine sahne olmuştu. Bundan 108 yıl önce başlayan şeriatçı ayaklanmayı, ayaklanmanın sonuçlarını ve bugüne bıraktığı mirası tarihçi, yazar Mehmet Bozkurt'la konuştuk. 

Pazar, 02 Nisan 2017 15:22
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, başkanlık sistemiyle ilgili konuşarak, “Şimdi Avrupa Recep Tayyip Erdoğan’dan rahatsız. Bir an önce gitsin istiyorlar ama biz tabiri caizse bu yeni sistemle Tayyip Erdoğan’ı seri üretime geçiyoruz” dedi.

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, “Şimdi Avrupa Recep Tayyip Erdoğan’dan rahatsız. Bir an önce gitsin istiyorlar ama biz tabiri caizse bu yeni sistemle Tayyip Erdoğan’ı seri üretime geçiyoruz” dedi.

Cumartesi, 08 Nisan 2017 14:09
Çorum’da AKP İskilip İlçe Başkanlığı, 50 bin pet bardak kullanarak Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın siluetini yaptı.

Çorum'da AKP İskilip İlçe Başkanlığı, Erdoğan'ın siluetini yaptırmak için 50 bin pet bardak kullandı.

İKİ "ÜNİVERSİTE"DEN "ÖĞRETİM GÖREVLİLERİ" ÇALIŞMIŞ!

Pazartesi, 03 Nisan 2017 08:20
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 54 kanunu onaylayarak yayımlanmak üzere Başbakanlığa gönderdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandumdan hemen önce 54 kanunu onayladı.

Erdoğan'ın onayladığı kanunlar şu şekilde:

6942 sayılı "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Pakistan İslam Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Kültür Merkezlerinin Kuruluşu, İşleyişi ve Faaliyetleri Hakkında Anlaşmanın Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanun",

Pazar, 02 Nisan 2017 16:17
Ankara'da konuşan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "İsviçre Parlamentosu'nun önünde büyük bir pankart. Benim resmim ve benim şakağıma dayanmış bir silah. Ne diyor? 'Erdoğan'ı öldürün'. Be dangalaklar; Erdoğan, sizin demenizle mi ölecek?" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Ankara Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Hipodrom Meydanı'nda düzenlenen toplu açılış töreninde konuştu.

Cuma, 07 Nisan 2017 11:13
ABD'nin Suriye'ye dönük saldırısıyla birlikte başta Tayyip Erdoğan olmak üzere bir süredir AKP'lilerin tutturduğu "Batı karşıtı" söylemin de tamamen kof olduğu ortaya çıktı. ABD, Suriye'ye askeri seçeneği dile getirir getirmez, Erdoğan "üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız" dedi ve tarih tekerrür etti.

ABD'nin Suriye'ye doğrudan askeri müdahalede bulunacağının konuşulmaya başlandığı dakikalarda Tayyip Erdoğan, "müdahalede üzerimize düşeni yapmaya hazırız" diyerek AKP'nin bir süredir bilinçli şekilde yükselttiği ABD/Batı karşıtı söylemin içi boş bir propaganda malzemesi dışında bir anlamı olmadığını ispat etmiş oldu.

Salı, 18 Nisan 2017 19:14
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan referandum değerlendirmesinde; "1-0 ya da 5-0 kazanmışsın önemli değil önemli olan maçı almaktır" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan CNN International'a konuştu.

Pazartesi, 10 Nisan 2017 15:55
Referandum mitingleri kapsamında Çorum'da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Biz yaratılanı yaratandan ötürü seviyoruz ey Kemal'' ifadeleriyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yüklendi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na seslenerek, "FETÖ'nün gazetelerinde daha önce 'Türkiye'de darbe olursa tankın üzerine ilk ben çıkarım' diyordu. 15 Temmuz gecesi senin geldiğin havalimanında da on binler vardı o akşam. Sen niye kaçıp gittin? Sen de orada vatandaşınla beraber olsaydın ya? Niye kaçtın gittin? Bu iş yürek ister, yürek.

Pazartesi, 24 Nisan 2017 15:59
CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar Binali Yıldırım’ın cevaplaması istemiyle verdiği soru önergesinde ''Zarrab için Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın pazarlık yaptığı iddiaları doğru mudur?'' diye sordu.

CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar TBMM'ye ABD'de tutuklu bulunan 17-25 Aralık'ın kilit isimlerinden Rıza Sarraf'ı sordu.

Salı, 04 Nisan 2017 16:02
Zonguldak'ta konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan mitinginde slogan atan gruba, ''Bana slogan atmayın'' diye seslendi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Zonguldak'ta toplu açılış töreninde konuşuyor.

Erdoğan'ın açıklamaları şöyle:

"16 Nisan'da yapılacak halk oylaması ile getirmek istediğimiz yeni yönetim sisteminde merhum Türkeş'in tavsiyelerinin çok önemli katkıları olmuştur.

Çarşamba, 19 Nisan 2017 21:00
İsrail basınında yer alan bir değerlendirmede, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan arasındaki farklar ele alınıyor. Yazıda İsrail'de olamayacak bir "halk ayaklanmasının" Türkiye'de yaşanabileceği öne sürülerek, Erdoğan'ın Netanyahu'yu "kıskanabileceği" söyleniyor.

İsrail gazetesi Haaretz'de yer alan bir değerlendirmede, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı benzetmenin "çok kolay" olduğu söyleniyor.

Buna karşın iki lider arasında büyük farklar olduğu söylenen yazıda bu farklar ele alınıyor. Yazıda Erdoğan'ın Netanyahu'yu "kıskanabileceği" söyleniyor.

Pazar, 09 Nisan 2017 21:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, babasını 'Ulubatlı Hasan'a benzetti. Babası için "Şimdi düşmanın okları nereye gidiyor? Tayyip Erdoğan’a" ifadelerini kullnana Bilal Erdoğan "Tayyip Erdoğan ne yapıyor maşallah Ulubatlı Hasan gibi” dedi.

Ağrı'da yöneticisi olduğu vakfın programında konuşan Bilal Erdoğan, babası Tayyip Erdoğan için ilginç bir benzetmede bulundu.

Perşembe, 06 Nisan 2017 10:47
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 7 Nisan’da Adana’da gerçekleştireceği miting öncesinde, Adana Kız Lisesi’nde Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğraflarının indirilerek yerine Tayyip Erdoğan’ın fotoğraflarının asılması öğrencileri isyan ettirdi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 7 Nisan’da Adana’da gerçekleştireceği miting öncesinde, Adana Kız Lisesi’nde Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğraflarının indirilerek yerine Tayyip Erdoğan’ın fotoğraflarının asıldığı iddia edildi.

Öğrenciler bu durumu önce okulun her yerine Atatürk fotoğrafları asarak, sonra da ‘Mustafa Kemal’in askerleriyiz’ sloganları atarak protesto etti.

Pazartesi, 17 Nisan 2017 19:23
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Yönümüzü hep birlikte geleceğe çevirme zamanıdır. Türkiye, seçimlerden sonra yaşadığı belirsizlikleri geride bıraktı" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, referandum sonrasında açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, "Ülkemizin önünde yeni bir dönem açan anayasa değişikliğinin ülkemiz için hayırlı olmasını Allah'tan temenni ediyorum" dedi.

'KONUYLA İLGİLİ TARTIŞMALAR BİTMİŞTİR'

Pages