8952 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Salı, 16 Mayıs 2017 19:44
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, ABD Devlet Başkanı Donald Trump'la "20 dakika sürecek olan" görüşmesi sona erdi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, ABD Devlet Başkanı Donald Trump'la görüşmesi sona erdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Trump arasında yapılacak görüşmenin 20 dakika süreceği belirtilmiş, Erdoğan'ı Protokol Genel Müdür Vekili Rosemerie Pauli karşılamıştı.

TRUMP SORU KABUL ETMEDİ

Çarşamba, 03 Mayıs 2017 11:16
Erdoğan tavrını bir kez daha bir bütün olarak AKP Türkiyesi'nin selametinden yana koydu. AKP lideri için tek kriter “islamcılık” olamazdı mesela. Her kritik virajda açığa çıkan kurulu düzenden yana akılcılık kendisini belli etti...

Tayyip Erdoğan, geri döndüğü AKP'nin içindeki kavgaya müdahale etmekte gecikmedi. Kavganın tüm taraflarının “reisçi” olduklarını iddia ettiği bir zamanda Erdoğan'ın tavrı merakla bekleniyordu.

Cuma, 19 Mayıs 2017 18:32
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, HSK'ya atamalar yaptı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, HSK'ya atama gerçekleştirdi.

Atanan isimler arasında Mehmet Yılmaz, Halil Koç, Hüseyin Şahin, M. Akif Ekinci bulunuyor.

 

Salı, 16 Mayıs 2017 02:02
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "CAN" ile TSİ 23.50'de Amerika Birleşik Devletleri'nin başkenti Washington'a indi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "CAN" ile TSİ 23.50'de Amerika Birleşik Devletleri'nin başkenti Washington'a indi.

Erdoğan, Andrews Hava Üssü'ne gelişinde ABD Protokol Genel Müdür Vekili Rosemerie Pauli ile Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç tarafından karşılandı.

Salı, 23 Mayıs 2017 18:26
AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, Uluslararası Türk Dili Kurultayı’nda yaptığı konuşmada, Türkçe'nin kullanımındaki değişiklikler nedeniyle; "Suikasta maruz kalmış bir milletiz" dedi.

AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, Uluslararası Türk Dili Kurultayı’nda bir konuşma yaptı.

Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen kurultayda hitap eden Erdoğan, Türkçe’ye daha sıkı sahip çıkma mecburiyetinde olunan bir dönemden geçildiğini söyledi.

Pazar, 21 Mayıs 2017 14:03
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "AK Parti, yolu da kaderi de ülkemiz ve milletimizle birleşmiş bir partidir" dedi.

AKP kongresinde konuşan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Türkiye'nin demokrasisi, ekonomisi, güvenliği için gayret eden herkese borcumuz vardır" dedi.

"AK Parti, yolu da kaderi de ülkemiz ve milletimizle birleşmiş bir partidir" diyen Erdoğan, "En büyük teşekkürü milletimiz hak ediyor. Milletimizin her bir ferdine yürekten teşekkürlerimi sunuyorum" şeklinde konuştu.

Cumartesi, 06 Mayıs 2017 08:33
Erdoğan'ın, 21 Mayıs'taki kongre ile birlikte AKP'de operasyona başlayacağı ve bu operasyonun en büyük merkezinin belediyeler olacağı iddia ediliyor.

16 Nisan referandumundan sonra AKP içinde iyice su yüzüne çıkan gerilime, Recep Tayyip Erdoğan'ın müdahale edeceği konuşuluyor.

Hürriyet'ten Nuray Babacan'ın haberine göre, Erdoğan’ın yeni dönem için yakın çevresine, “Hasbi (gönüllü) olun hesabi değil. Parti, hasbilikten hesabiliğe savruldu” uyarısı yaptığı öğrenildi.

Pazartesi, 01 Mayıs 2017 15:54
Hindistan'da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinde adalet var mı? Asla böyle bir şey yok'' dedi.

Resmi ziyaret için Hindistan'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a İslam Üniversitesi tarafından fahri doktora verildi. Doktora töreninde konuşan Erdoğan Birleşmiş Milletler Konseyi'ni eleştirerek "Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinden beklenen nedir? Adalettir. Ama Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinde adalet var mı? Asla böyle bir şey yok.

Cuma, 26 Mayıs 2017 16:42
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, futbol stadyumlarındaki "arena" isimlerini kaldırılacaklarını ifade ederek, "Biz arenalara karşıyız, bakana talimatı verdim, arena isimlerini stadyumlardan kaldıracağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Kasımpaşa'da İmam Hatip Gençlik Buluşması'nda konuştu.

Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde:

Cuma, 05 Mayıs 2017 13:16
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın FETÖ'den tutuklanan damadı Ömer Faruk Kavurmacı’nın tahliyesi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın sözlerini hatırlattı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın damadı olan mer Faruk Kavurmacı’nın tahliye edilmesi Erdoğan'ın TUSKON toplantısına ilişkin yaptığı konuşmayı akıllara getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TUSKON Başkanı Rızanur Meral'i alkışlayanlar arasında yer alan damat Ömer Faruk Kavurmacı’nın tutuklanmasının ardından açıklamada bulunmuştu.

Pazar, 07 Mayıs 2017 08:54
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Asırlar boyunca İslam'ın ve Müslümanların en nadide eserlerine ev sahipliği yapmış Suriye ve Irak topraklarında yaşanan vahşet yüreğimizi parçalıyor, yakıyor. Bazen şunu söylüyorum, ah Suriye keşke seni tanımasaydım. Tanıdıktan sonra tabi bu çok daha ağırımıza gidiyor" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Bahariye Mevlevihanesi'nde düzenlenen 'Mukaddes Emanetler Işığında Sergi ve Konferansı'na katıldı.

Pazar, 21 Mayıs 2017 13:44
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, genel başkan olarak tek aday olarak gösterildi.

AKP 3. Olağanüstü Kongresi devam ediyor. Kongrede Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, genel başkan olarak tek aday olarak gösterildi.

50 üyeli Merkez Karar ve Yönetim Kurulu'nun da seçileceği kongrede, MKYK'ya girecek isimler okundu.

MKYK listesi şöyle açıklanmıştı:

Salı, 02 Mayıs 2017 20:20
AKP'ye üye olan Erdoğan hızlı başladı ve Başbakan Binali Yıldırım'ı kabul etti. Görüşmede kabine değişikliği ve kongre hazırlıkları gibi konuların ele alındığı belirtildi.

Bugün AKP'ye üye olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım'ı kabul etti. Sarayda gerçekleşen görüşmede kabine değişikliği konusunun da ele alındığı belirtiliyor.

Perşembe, 11 Mayıs 2017 07:13
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, ABD Başkanı Trump ile 16 Mayıs'ta görüşeceği açıklandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 16 Mayıs'ta ABD Başkanı Donald Trump ile Beyaz Saray'da görüşeceği açıklandı.

Beyaz Saray Sözcüsü Sean Spicer adıyla yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Salı, 23 Mayıs 2017 17:55
Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül, aynı anda sahnede yer aldı, fonda Taht Oyunları'nın tema müziği çaldı.

AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’ndeki mezuniyet törenine katıldı. Mezunlar arasında oğlunun eşi Ayşe Zehra Karadere'nin de bulunması nedeniyle törene 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrunisa Gül de katıldı.

Pages