8079 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Salı, 27 Eylül 2016 01:00
Özgür Şen

Tayyip Erdoğan'ın ABD dönüşü Rıza Sarraf'a sahip çıkmasına kimse şaşırmadı. Erdoğan'ın iddiasına göre Sarraf'ı hem Adalet hem de Ekonomi Bakanlığı araştırmıştı ve adamın bir suçu yoktu; ABD suçsuz bir adamı altı aydır hapishanede tutuyordu.

Perşembe, 15 Eylül 2016 10:19
ABD Kongresi’nde düzenlenen Türkiye konulu oturumda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetin 15 Temmuz darbe teşebbüsü sonrası attığı adımlar ağır şekilde eleştirildi.

ABD Kongresi’nde düzenlenen Türkiye konulu oturumda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetin 15 Temmuz darbe teşebbüsü sonrası attığı adımlar ağır şekilde eleştirildi.

Cuma, 23 Eylül 2016 13:50
Fethullah Gülen, 15 Temmuz darbe girişiminin kurgu olduğunu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yıllar öncesinden planlandığını öne sürdü.

Fethullah Gülen, 15 Temmuz darbe girişiminden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı sorumlu tuttu.

Salı, 06 Eylül 2016 08:51
G 20 zirvesinde bir araya gelen Erdoğan ve Obama arasında PYD diyaloğu yok.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Barack Obama’nın Çin’de yaptığı görüşmede Erdoğan, “Münbiç’teki PYD’liler çekildi, sadece Suriye Demokratik Güçleri adlı yapının Arap unsurları kaldı” diyen Obama’ya “PYD çekildiğine göre Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) birlikleri Münbiç’e çatışmasız girecek demektir” yanıtını verdi.

Salı, 20 Eylül 2016 00:39
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ABD'ye ulaştı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler'in 71. Genel Kurul görüşmelerine katılmak üzere New York'a gitti.

Pazar, 04 Eylül 2016 08:49
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Barack Obama arasındaki görüşme başladı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Barack Obama arasında yapılması planlanan görüşme başladı.

Erdoğan, G20 Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'ne katılmak için geldiği Çin Halk Cumhuriyeti'nin Hangcou kentine gitmişti. Erdoğan'ın gezi sırasında ABD Başkanı Obama ile konuşması planlanıyordu.  

Perşembe, 29 Eylül 2016 19:44
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar'ı kabul etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ı kabul etti. 

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde basına kapalı gerçekleşen kabul, yaklaşık 1 saat sürdü.

Perşembe, 29 Eylül 2016 11:43
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 27. defa muhtarları Saray'da topladı. Erdoğan burada yaptığı konuşmada "Lozan'ı bize zafer diye yutturmaya kalkıştılar" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 3,5 ay aradan sonra 27. kez muhtarları Saray'da topladı. "Açıkçası bir darbe girişiminin aramıza gireceği hiç aklıma gelmezdi" diyen Erdoğan, "İnşallah muhtarlarımızla olan bu buluşmalarımızı tekrar sıklaştıracağız" diye konuştu. Erdoğan, "Lozan'ı bize zafer diye yutturmaya kalkıştılar" ifadelerini kullandı.

Perşembe, 08 Eylül 2016 23:22
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye hakkında telefon görüşmesi yaptı.

Suriye'de "siyasi süreç" ve ateşkes için diplomasi trafiği yoğunlaşırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rus lider Vladimir Putin'in telefon görüşmesi yaptığı açıklandı.

Çarşamba, 21 Eylül 2016 11:18
Çağlayan Adliyesi'nde görülen Odatv davasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da yargılanmasını isteyen Ahmet Şık'ın sözleri duruşma tutanağına geçirilmedi. Bunun üzerine salonda gerginlik yaşanırken tepkiler sonrası bu sözler tutanakta yer aldı.

İstanbul Çağlayan Adliyesi’ndeki 18’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen, 13 sanıklı Odatv Davası’na bugün devam edildi.

Pazartesi, 12 Eylül 2016 16:04
Almanya'da bir televizyon kanalında yaptığı konuşmasında "Erdoğan kadar çalışan kimse yoktur. Yollar, köprüler açıyor" diyen oyuncu Wilma Elles, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisini tebrik ettiğini söyledi.

'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinde canlandırdığı Caroline karakteriyle Türkiye’de ünlenen Alman oyuncu Wilma Elles, Almanya'da yaptığı "Erdoğan kadar çalışan kimse yoktur. Yollar, köprüler açıyor" açıklamasının ardından Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın kendisini tebrik ettiğini söyledi.

Salı, 06 Eylül 2016 11:43
Bir belediyenin siparişi üzerine yapılan Erdoğan heykeli belediye almayınca heykeltıraş Nuh Açın'ın elinde kaldı...

Kocaeli'nin Kartepe İlçesi'nde bir belediyenin siparişi üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2 ton ağırlığında, 4 metre uzunluğunda heykeli yapıldı. Atölyenin sahibi heykeltıraş Nuh Açın ismini açıklamadığı belediyenin heykeli almaması üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın heykelini atölyesinin önünde sergilemeye başladı.

Pazar, 04 Eylül 2016 09:28
Çin'de gerçekleştirilen G20 zirvesi öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Obama görüştü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Barack Obama 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ilk kez G20 Liderler Zirvesi'nin gerçekleşeceği Çin'in Hangzou kentinde bir araya geldi. Saat 8.10'da başlayan iki lider ve heyetler arası görüşme yaklaşık 45 dakika sürdü.

Salı, 20 Eylül 2016 21:42
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'na hitap etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda konuşuyor.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle;

Çarşamba, 21 Eylül 2016 17:09
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan hakkında İtalya'nın Bologna kentinde ‘kara para aklama' suçlamasıyla açılan soruşturmada savcılık, dosyanın delil yetersizliğinden rafa kaldırılmasını talep etti.

İtalyan basınında Hakan Uzan tarafından yapıldığı belirtilen şikâyet üzerine Bologna Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlatmıştı. Şikâyet dilekçesinde Bilal Erdoğan tarafından İtalya'ya para getirildiği iddiasının, kara para aklama suçu çerçevesinde soruşturulması isteniyordu.

‘HAKAN UZAN İFADE VERMEK İSTEMEDİ

Pages