9797 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Salı, 05 Aralık 2017 20:45
Kemal Okuyan

Eline beyaz kağıdı alıp “bu karadır kara” diyen, ertesi gün aynı kağıda siyah muamelesi yapanları vatan haini ilan eden, bir sonraki gün ise “eyyyyyy filanca, sen bu ak kağıda çamur atmaya çalıştın çamuuuur” diye diklenebilen biridir Erdoğan.

Dün Sarraf kahramandır, bugün casus.

Dün kapitalizm kötüdür, bugün “hamdolsun kapitalizmden milim şaşmayız.”

Cuma, 15 Aralık 2017 21:16
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 4. Necip Fazıl Ödül Töreni'nde konuştu.

4. Necip Fazıl Ödül Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Daha son sözümüzü söylemedik" dedi.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle;

"Biz dik durmayı Necip Fazıl Kısakürek'ten öğrendik. Biz 15 yıldır büyük, güçlü Türkiye'yi inşa etmenin gayreti içindeyiz. Biz üstadın ömrü boyunca beklediği inkılap varya onu gerçekleştirmek için çalıştık çalışıyoruz.

Çarşamba, 13 Aralık 2017 15:07
Hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ'ın "Erdoğan görev ve yetkilerini tarafsız bir şekilde kullanmakta" açıklaması, Erdoğan'ın daha önce yaptığı "Tarafsız olmayacağım", "Ben tarafımı seçtim", "Bir insanın karakterinde tarafsız olmak diye bir şey olabilir mi" açıklamalarıyla yalanlanmıştı. Üstelik asıl mesele Erdoğan'ın taraf olmasında da değil. Erdoğan uygulamaları ve açıklamalarıyla kimin tarafından olduğunu yıllardır kanıtlamaya devam ediyor... İşte Erdoğan'ın tarafı...

Başbakan Yardımcısı ve hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ'ın "Erdoğan görev ve yetkilerini tarafsız bir şekilde kullanmakta" şeklindeki açıklaması, Erdoğan'ın daha önce yaptığı "Tarafsız olmayacağım", "Ben tarafımı seçtim", "Bir insanın karakterinde tarafsız olmak diye bir şey olabilir mi" açıklamalarıyla yalanlanmıştı. 

Cuma, 15 Aralık 2017 22:47
Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Tayyip Erdoğan ve ailesini ne kadar çok sevdiğini anlattığı programda Erdoğan için Deniz Gezmiş benzetmesi yaptı.

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Habertürk'te katıldığı programda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve ailesini ne kadar çok sevdiğini anlatarak, Erdoğan için Deniz Gezmiş benzetmesi yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesi ile olan yakınlığı dillerde olan Fenerbahçeli eski futbolcu ve futbol yorumcusu Dilmen,  Erdoğan ve ailesine övgüler yağdırdı.

Salı, 12 Aralık 2017 21:43
Rize'de bulunan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde akşam saatlerinde rahatsızlanan öğrencilerin yemekten zehirlendiği anlaşıldı. Yemekten zehirlenen öğrencilerin sayısı 190’a ulaştı.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Kampüs yemekhanesinden bu akşam yemek yiyen öğrencilerden zehirlenenlerin sayısı 190’a yükseldi. Rize Valisi Erdoğan Bektaş ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman hastanelerde tedavi gören öğrencileri ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı. 

Çarşamba, 13 Aralık 2017 12:18
Erdoğan'ın ismi her yerde. Bugün de ismi açılışının yapılacağı bir meydana verilecek. Ancak okuldan hastaneye, sokaklardan bulvarlara dek her yerde Erdoğan ismi var. Hatta bu yeni keşfedilen balık türlerine verilen "Recep" isminden Mogadişu'daki bir hastaneye kadar süren bir çılgınlık.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yine isminin verileceği bir açılış töreni bugün gerçekleşiyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katılımıyla bugün Köşk Belediyesi yeni hizmet binası ile Recep Tayyip Erdoğan Meydanı'nın açılışı yapılacak. Söz konusu meydan, Erdoğan'ın isminin verildiği ne ilk ne de son meydan.

Salı, 05 Aralık 2017 15:09
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Kudüs'ü "kırmızı çizgi" olarak niteledi, ancak daha önce yapılan anlaşmayla Kudüs zımnen "İsrail'in başkenti" kabul edilmişti.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, bugün yaptığı açıklamada ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü "İsrail'in başkenti" olarak tanıyacağı iddialarıyla ilgili konuştu.

Cuma, 01 Aralık 2017 21:23
Rıza Sarraf'ın ikinci günkü itiraflarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ismi de geçti. Bugün Türkiye'de ve ABD'de yaşanan yeni gelişmeler sürecin daha da sertleşeceğini gösteriyor.

ABD'de görülen "İran'a ambargoyu delme" davasında itiraflarını sürdüren Rıza Sarraf dünkü ifadelerinde bankalararası para transferleri için Recep Tayyip Erdoğan ve Ali Babacan gibi isimlerin talimat verdiğini açıkladı.

Dünkü itiraflarda yeni banka isimleri de hedef tahtasına konarken ilgili bankalar birer birer "uluslararası sistemle ilgili bir hatalarının olmadığını" açıklıyor.

Pazar, 10 Aralık 2017 11:59
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Yunanistan’dan dönerken yaptığı açıklamada "Lozan güncellenebilir" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Atina ziyareti sırasındaki Lozan tartışmasıyla ilgili konuştu. Erdoğan “Lozan güncellenebilir” görüşünü yineledi. Erdoğan, Yunanistan’dan dönerken uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Cumartesi, 09 Aralık 2017 15:53
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İstanbul'da İnovasyon Haftası'nın kapanış töreninde konuştu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İstanbul'da İnovasyon Haftası'nın kapanış töreninde konuştu.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

Perşembe, 07 Aralık 2017 15:51
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Rusya lideri Vladimir Putin arasında telefon görüşmesi gerçekleşecek.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasında görüşme yapılacağı duyuruldu.

Kremlin'den yapılan açıklamada Türkiye ve Rusya liderlerinin bugün telefonda görüşeceği söylendi.

Pazartesi, 11 Aralık 2017 21:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin'in Ankara'da yaptığı görüşme sona erdi. Görüşme sonrası iki isim ortak basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, "S-400 konusunda da ilgili arkadaşlarımız, gerekli çalışmayı yapmak suretiyle bu hafta içinde bir araya gelip konuyu neticelendireceklerdir" dedi.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak Ankara'ya geldi.

Bir saat süren görüşme sonrası iki isim ortak açıklamada bulundu.

Bir yıl içinde yedinci kez görüşen iki ismin açıklamaları şöyle...

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

Perşembe, 07 Aralık 2017 09:40
AKP genel başkanı ve cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Esenboğa Havalimanı'ndan Yunanistan'a hareket ederken havalimanında bulunanlara hitap etti. Trump'ın Kudüs kararıyla ilgili konuşan Erdoğan, "Trump'ın neye yaranmak istediğini anlamak mümkün değil" dedi.

AKP genel başkanı ve cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Esenboğa Havalimanı'ndan Yunanistan'a hareket ederken havalimanında bulunanlara hitap etti. Trump'ın Kudüs kararıyla ilgili konuşan Erdoğan, "Trump'ın neye yaranmak istediğini anlamak mümkün değil" dedi. 

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle: 

Cuma, 08 Aralık 2017 17:15
Atina ziyaretinin ardından Gümülcine'ye giden Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan burada yaptığı konuşmada "Japonya'nın Lozan'da ne işi var? İngiltere'nin ne işi var? 11 ülke Lozan görüşmesine katıldı. Bir güncelleme gerekir" dedi.

Gümülcine'de konuşan Cumhurbaşkanı Erdogan, "Lozan, Türkiye ile Yunanistan arasındaki bir anlaşma değildir, 11 ülke arasındaki bir anlaşmadır. Ege'nin bir kıyısı Türkiye, bir kıyısı Yunanistan, peki Japonya'nın Lozan'da ne işi var? İngiltere'nin ne işi var? 11 ülke Lozan görüşmesine katıldı. Bir güncelleme gerekir. Olaya adalar, karalar meselesi diye bakmaya gerek yok.

Perşembe, 07 Aralık 2017 13:20
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Yunanistan’ın Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopulos ile açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş temelini oluşturan Lozan Barış Anlaşması'nda Yunanistan ile Türkiye arasında "Halen anlaşılmayan  bazı incelikler" olduğunu söyledi.

Pages