8667 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Cuma, 17 Mart 2017 08:26
Dilaver Kişili ve Çetin Bayram adlı iki AKP'li "dağcının", Erdoğan'a And Dağları’ndan getirdiği taşı hediye ettiği haberleri geçtiğimiz günlerde medyaya yansımıştı. İşin aslına ilişkin ilginç bir iddia gündeme geldi: İki dağcı zirveye ulaşamadı hatta denemedi bile...

Geçtiğimiz günlerde medyada İzmirli iki dağcı Dilaver Kişili ve Çetin Bayram'ın, Binali Yıldırım'dan aldıkları plaketi "15 Temmuz şehitleri için And Dağları zirvesine bıraktıkları ve dönüşlerine zirveden aldıkları bir taşı Recep Tayyip Erdoğan'a verdikleri" haberleri yer almıştı.

Çarşamba, 15 Mart 2017 18:08
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, "Tayyip Erdoğan hapse girdiği zaman Avrupa'dan bir tane siyasetçi kapısını çaldı mı? Hayır. Ama teröristler hapse girdiği zaman Avrupa ülkelerinin büyükelçileri topluca mahkeme salonlarını aşındırdı" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) açılışına giderek "Türkiye'nin önünde önemli bir referandum sürecinin bulunduğunu" söyledi.

Bilal Erdoğan şunları söyledi:

Perşembe, 16 Mart 2017 11:53
Der Spiegel, Hollanda Başbakanı Mark Rutte'nin başarısının arkasında "Ankara'nın küfürbaz despotu Recep Tayyip Erdoğan"ın olduğunu öne sürdü.

Hollanda'daki seçimlere büyük ilgi gösteren Alman medyası, seçimde yaklaşık 5,2 oranında oy kaybeden Başbakan Mark Rutte'nin partisinin herşeye rağmen başarıyla çıkmış olmasını "sevinçle" karşıladı.

Pazar, 05 Mart 2017 19:04
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan "Tayyip Erdoğan döneminde iyiyiz ama Tayyip Erdoğan'dan sonra ne olacak bunu iyi düşünmemiz lazım. Tayyip Erdoğan'dan sonra kim gelecek değil, her sene darbe mi olacak, koalisyon mu olacak bunu düşünmemiz lazım" dedi.

Vuslat Platformu isimli gerici kuruluşun düzenlediği programa katılan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan "Türkiye'de kabineter sistem var" açıklamasında bulundu.

Perşembe, 16 Mart 2017 13:06
'Çanakkale Zaferi'nin 102. yılı kutlamaları için kente gidecek olan Erdoğan'a tepkiler var. Cumhurbaşkanı Erdoğan için kent meydanlarına asılan afişlere "Tayyip defol" ve "Hayır" yazıları yazıldı.

'Çanakkale Zaferi'nin102’inci yılı kutlamaları ve köprü temel atma töreni için Çanakkale’ye gidecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kente gidişi öncesinde kentteki billboardlara asılan Erdoğan afişleri üzerine “Tayyip Defol” ve “Hayır” yazıları yazıldı.

Pazartesi, 20 Mart 2017 07:48
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melik Gökçek’in ‘Ben sayın Bahçeli’nin inşallah, sayın Cumhurbaşkanı’nın yardımcısı olmasını çok önemsiyorum’ sözlerine yanıt verdi.

Devlet Bahçeli, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melik Gökçek’in ‘Ben sayın Bahçeli’nin inşallah, sayın Cumhurbaşkanı’nın yardımcısı olmasını çok önemsiyorum’ sözlerini yanıtladı.

Cuma, 17 Mart 2017 22:19
Çanakkale'de düzenlenen etkinlikte konuşan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Söz vermiştim, müzik üniversitesini kuracağız" dedi

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Çanakkale Şehitleri'ni anma" etkinliğinde açıklamalarda bulundu.

Etkinlikte "müzik üniversitesi" kurulacağını söyleyen Erdoğan şu ifadeleri kullandı;

Perşembe, 23 Mart 2017 20:11
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, CNN Türk - Kanal D ortak yayınına, "Evet" propagandası için konuk oldu. Aydın Doğan'ın seçimlere kısa süre en önemli iki kanalını, günün en kritik saatinde Erdoğan propagandasına ayırması ve Erdoğan'ın programın reklamını miting meydanlarında yapması dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, CNN Türk- Kanal D ortak yayınına, "Evet" propagandası yaptı.

19.30 gibi günün en önemli saat diliminde Aydın Doğan'ın en önemli iki kanalını Erdoğan için kapatması oldukça dikkat çekti.

Salı, 07 Mart 2017 23:41
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 34 kanunu onaylayarak Başbakanlık'a gönderdi.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anayasa'nın 89'uncu maddesinin birinci fıkrası ile 104'üncü maddesinin ikinci fıkrasının a bendi uyarınca 34 kanunu onaylayarak, yayımlanmak üzere Başbakanlık'a gönderdi.

Onaylanan kanunlar şu şekilde: 

Perşembe, 23 Mart 2017 14:12
Ak Saray'da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na seslenerek ''İnönü tek adamdı'' dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na seslenerek, "'Tek adam gelecek' diyorlar. Ey Kılıçdaroğlu, senin partinin genel başkanlığını yapmış olan tek adamdı. İnönü tek adamdı. Çünkü onlar başkalarına hayat hakkı tanımıyorlardı" ifadesini kullandı. "Diyelim ki; cumhurbaşkanı nefsine yenildi. Gerçekten tek adamlık yapmaya kalktı.

Perşembe, 02 Mart 2017 13:08
Pakistan ziyareti dönüşünde uçakta "gazetecilerin" sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Manşetlerle şunlarla bunlarla kimse bizi bir yere yönlendiremez. O haberin, hele hele iç sayfada kullanılan ‘Karargah rahatsız’ ifadesinin edepsizce, ahlaksızca bir başlık olduğunu zaten söyledim. Yola çıkarken değerlendirmemi yaptım, Genelkurmay Başkanlığımızın bir açıklaması da oldu. Orada söylediğim gibi, bununla ilgili yargı süreci de bir vatandaşın talebiyle başlamış durumda" açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı  Tayyip Erdoğan, Pakistan ziyareti dönüşünde uçakta "gazetecilerin" sorularını yanıtladı.

Pazartesi, 06 Mart 2017 19:16
Rusya Dışişleri Bakanı, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın bu hafta sonunda düzenlenecek görüşmelerde ele alacağı konular hakkında bilgi verdi.

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu hafta sonunda düzenlenecek görüşmelerde ele alacağı konular hakkında bilgi verdi.

Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Mamedyarov ile görüşmesi sonrası yapılan basın toplantısında konuşan Lavrov, şu ifadeleri kullandı:

Çarşamba, 08 Mart 2017 22:14
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, TRT'de konuştu. Erdoğan, "Bizden önce kasa tamtakırdı. Maaşlar ödenmiyordu. Böyle bir dönemde biz maaş ödeme sıkıntılarını aşmayı bırakın yatırımlara girdik. Bat'ının hayranlığını kazandık. Şu anda bize çirkin yaklaşımlarda olan Batı Türkiye sessiz bir devrim gerçekleştirdi dedi" şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, TRT'de özel yayına konuk oldu.

Habertürk Erdoğan'ın açıklamalarından satır başlarını paylaştı.

Erdoğan'ın açıklamaları şöyle: 

NEDEN YENİ BİR SİSTEME İHTİYAÇ DUYULDU?

Pazartesi, 20 Mart 2017 23:00
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Kuveyt Emiri el Sabah'ı Esenboğa Havalimanı'nda karşıladı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, resmi ziyaret için Türkiye'ye gelen Kuveyt Emiri Şeyh Sabah Ahmed Cabir el Sabah'ı Esenboğa Havalimanı'nda karşıladı.

Kuveyt Emiri el Sabah'ı uçaktan inişinde karşılayan Erdoğan'a, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve Ankara Valisi Ercan Topaca eşlik etti.

Erdoğan ve Kuveyt Emiri, havalimanında bir süre görüştü. 

Cuma, 10 Mart 2017 11:02
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere Rusya'ya gitti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar da Rusya'ya ha

Pages