7496 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Pazartesi, 02 Mayıs 2016 23:48
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Başbakanlığı döneminde Ensar Vakfı'nın Karaman şubesini ziyaret ettiği ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakanlığı döneminde Ensar Vakfı'nın Karaman şubesini ziyaret ettiği ortaya çıktı. Vakfın internet sitesine ziyaretten sonra konulan hatıra fotoğrafı ise Karaman skandalının ardından silinmesi dikkat çekti.

Salı, 03 Mayıs 2016 10:15
Kurdewarî

Kurdewarî: Son kitabınız “Mahsur”da ayakları Dersim’e basan bir çalışma mevcut. Hem tarihine hem de güncel olarak yaşanan gelişmelerle Türkiye’nin içinden geçtiği özellikle son 15 yıldaki AKP’li döneme de temas ediyorsunuz kitapta.

Pazartesi, 02 Mayıs 2016 10:45
'İzler: Türk El Sanatları Koleksiyon Sergisi'nin açılışını yapan Emine Erdoğan, binanın 28 Mayıs'ta boşaltılmasına dair sözleşmeyle ilgili bilgilendirildikten sonra "Ben illegal bir yere mi gelmiş oldum" yanıtını verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, açılışına katıldığı İstanbul Moda Akademisi (İMA) ve Dice Kayek'in işbirliği ile gerçekleşen "İzler: Türk El Sanatları Koleksiyon Sergisi"nde İMA yönetimi ile ilginç bir diyalog yaşadı.

Pazar, 01 Mayıs 2016 11:02
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 Mayıs nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 Mayıs nedeniyle yazılı mesaj yayınladı. Erdoğan'ın mesajı şu şekilde:

Pazartesi, 02 Mayıs 2016 12:07
Bakanlar Kurulu, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 6. kez toplandı.

Bakanlar Kurulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında 6'ncı kez toplanırken, Ak Saray'da son olarak 22 Şubat günü gerçekleşmişti.

Toplantıda, Kilis'e yönelik 4 maddelik ek tedbir planının detayları masaya yatırılacak.

Ayrıca bölgede devam eden sokağa çıkma yasakları ve operasyonlar ele alınacak.

Pazartesi, 02 Mayıs 2016 12:10
YÖK Başkanı Yekta Saraç, yeni ÖYP ile ilgili olarak, aralarında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin de bulunduğu 8 üniversitenin seçildiğini açıkladı.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde gerçekleştirilen bir etkinlikte konuşan YÖK Başkanı Yekta Saraç, yeni "Öğretim Üyesi Programı (ÖYP)" ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Salı, 03 Mayıs 2016 00:13
Twitter'daki Fuat Avni isimli, günlerdir öne sürdüğü Erdoğan ve Davutoğlu gerilimine ilişkin yeni iddialarda bulundu.

Twitter fenomeni Fuat Avni, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu arasında olduğu öne sürülen gerilime ilişkin yeni iddialarda bulundu.

Pazar, 01 Mayıs 2016 12:23
1 Mayıs'ı Bakırköy Meydanı'nda kutlamak isteyen Komünist Partililerin pankartını polis alana almak istemeyince, ilginç bir "çözüm" bulundu.

1 Mayıs, tüm Türkiye'de olduğu gibi İstanbul'da da Bakırköy Meydanı'nda kutlanıyor.

Kortejlerin alana girişi sırasında polis, üzerinde "İmam Hatipler Kapatılsın" yazan ve Tayyip Erdoğan-Emine Erdoğan çiftinin kafasının bulunduğu Diren Eğitim pankartını meydana sokmak istemedi.

Pazartesi, 02 Mayıs 2016 16:10
AKP içinde başlayan krizi değerlendiren AKP kurucusu ve halen HDP Mersin Milletvekili olan Dengir Mir Mehmet Fırat, "Abbas yolcu. Davutoğlu bundan sonraki dönemde siyasi meftadır. Yerine damat Bey ya da Binali Bey getirilecek" dedi.

AKP içinde başlayan krizi değerlendiren AKP kurucusu ve halen HDP Mersin Milletvekili olan Dengir Mir Mehmet Fırat, "Abbas yolcu. Davutoğlu bundan sonraki dönemde siyasi meftadır. Yerine damat Bey ya da Binali Bey getirilecek" dedi.

Dengir Mir Mehmet Fırat, Fırat Haber Ajansı'na yaptığı açıklamada Davutoğlu'nun genel başkanlık görevinden alınacağını iddiasında bulundu.

Pazar, 01 Mayıs 2016 14:50
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 2002’den beri parti genel başkanının kullandığı ‘il ve ilçe başkanı atama yetkisi’ni devretmek zorunda kalmasıyla sonuçlanan MKYK operasyonu adım adım ilerlerken iplerin Adıyaman İl Başkanı atamasıyla koptuğu öne sürüldü.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 2002’den beri parti genel başkanının kullandığı ‘il ve ilçe başkanı atama yetkisi’ni devretmek zorunda kalmasıyla sonuçlanan MKYK operasyonu adım adım ilerlerken iplerin Adıyaman İl Başkanı atamasıyla koptuğu öne sürüldü.

Pazar, 01 Mayıs 2016 15:30
MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın Ankara 12'nci Sulh Hukuk Mahkemesi'nin kararı sonrası açıklamalarını 'skandal' olarak değererek ifadelerin sürece apaçık müdahale olduğunu savundu, "Çok ayıptır, terbiyesizce bir davranıştır" dedi.

MHP'nin 15 Mayıs'ta yapılması beklenen kongresine yönelik çalışmalarına Antalya'da devam eden Meral Akşener, Porto Bello Otel'de basın toplantısı düzenledi. Akşener, Ankara 12'nci Sulh Hukuk Mahkemesi'nin 'tüzük kongresinin' yapılmasına imkan tanıyan kararının ardından kıyametin koptuğunu söyledi.

Pazar, 01 Mayıs 2016 08:15
Özkan Öztaş

Evet, bu ülkede işçiler var.

Bakmayın siz düzen sevdalılarının yılda bir kere aklına geldiğine. Şimdilik haber programlarında sadece ölüm haberleriyle gündeme gelen ve hayatı değiştirecek bir gerçeklik var bu ülkede, dünyada, hayatta.

Salı, 03 Mayıs 2016 10:59
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada,"Terörizmle mücadele ettiği sürece MHP iktidarın destekçisidir" ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın "Tarihimiz 1919'da başlamadı" sözlerine destek vererek, "Erdoğan haklı, Türkiye'nin tarihi 1919'da başlamadı; 1919 için tüm tarih geri planda bırakılamaz" dedi. Türkiye'nin IŞİD ve PKK ile mücadele konusunda daha etkin olması gerektiğini söyleyerek "Hükümet çekinmesin, terörizmle mücadele ettiği sürece  MHP iktidarın destekçisidi

Pazar, 03 Nisan 2016 10:19
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Barack Obama'nın sözlerine üzüldüğünü belirterek, "bana yüz yüze o türden bir şey söylenmiş değil" dedi.

Hürriyet'ten Vahap Munyar'ın aktardığına göre, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Barack Obama'nın sözleriyle ilgili konuştu. Erdoğan, Obama'yla Nükleer Zirvesi'nde görüştüğünü belirterek, "ertesi gün gıyabımda yaptığı açıklamayı duyunca üzüldüm" dedi.

Çarşamba, 13 Nisan 2016 16:03
Cumhurbaşkanı Erdoğan, cinsel istismarla gündeme gelen Ensar Vakfı'nın düzenleyeceği etkinliğe katılacak.

Karaman'da çocuklara cinsel istismarla gündeme gelen Ensar Vakfı'na AKP desteği sürüyor.

Ensar Vakfı tarafından 17 Nisan Pazar günü düzenlenecek "HZ.Peygamber, Tevhid ve Vahdet" başlıklı programa Bilal Erdoğan'ın TÜRGEV'inin sponsor olduğunun ortaya çıkmasının ardından Erdoğan'ın da törene katılacağı öğrenildi.

Pages