2105 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Pazartesi, 02 Mayıs 2016 13:01
Aralarında müzisyen Şanar Yurdatapan'ın da bulunduğu bir grup, açılan bazı soruşturma ve davalarla ifade özgürlüklerinin ihlal edildiğini belirterek, kendileri hakkında suç duyurusunda bulundular.

Bir grup insan hakları aktivisti, adliyeye gelerek kendilerini ihbar etti.

Pazartesi, 11 Nisan 2016 23:54
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Spor Toto Süper Lig'de 3-2 yendikleriBursaspor'un teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu'yla ilgili "Enterasan derecede istekliydi" dedi.

Vodafone Arena'nın açılış maçından sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Orman, Bursaspor'un çok motive olmuş şekilde karşılarına çıktıklarını belirterek, "Hamza Hamzaoğlu enteresan derecede istekliydi. Stresli bir maç oldu ama kazandığımız için mutluyuz" ifadelerini kullandı.

Pazartesi, 04 Nisan 2016 09:35
Daha önce "Yağmur duası yağmur bombasından maliyetsiz" diyen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, şimdi de NASA'nın kuraklık tahminini eleştirerek, "NASA da kim oluyor? Bizim teknolojimiz onlardan ileri. Onların uyduları varsa, bizim de Göktürk’ümüz var" dedi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye’yi de kapsayan Doğu Akdeniz bölgesinde 1998 yılında başlayan kuraklığın, son 900 yılın en ağır kuraklığı olduğunu bildiren Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi NASA'yı eleştirerek, “NASA da kim oluyor?” dedi. 

Pazar, 17 Nisan 2016 16:06
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Antalya’da katıldığı toplantıda aday memurlara, "Hem erken evlenin, hem de ’En az 5 çocuk yapın’ diyorum. Bunu da hedef olarak koyun" dedi.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın, 2015 yılında alınan aday memurların intibak eğitimi programı, Antalya’nın Manavgat İlçesi Kızılağaç turizm bölgesindeki bir otelde başladı. Programın açılışında konuşan Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İbrahim Çiftçi, "Programlı olun. Neyi nasıl yapacağınızı mutlaka yazın. Gittiğiniz yere elinizde not defteriyle gidin.

Cuma, 22 Nisan 2016 01:31
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Bizim bakanlığı sloganı, 'Orman ve Su İşleri Bakanlığı zamanla yarışıyor.' Eskiden zaman mefhumu yoktu. Biz Türkiye'ye dakikliği getirdik" dedi.

Son olarak NASA'nın kuraklık tahmini ile ilgili "NASA da kim oluyor? Bizim teknolojimiz onlardan ileri. Onların uyduları varsa, bizim de Göktürk’ümüz var" diyen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, yine gerçeklikle alakası olmayan bir açıklamaya imza attı.  

Pazar, 03 Nisan 2016 21:27
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Nevşehir'de gazetecilerin sorularını yanıtlarken, "MHP Lideri Bahçeli’ye teşekkür ediyoruz. Sayın Başbakanımız da teşekkür etti, terör konusunda hükümetin yanında yer aldığını ifade ettiler" dedi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AKP hükümeti adına MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye teşekkür etti. Eroğlu, "terör mücadelesinde hükümete destek veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teşekkür ettiklerini" ifade ederken, CHP yönetiminin tutumunu ise CHP’ye oy veren vatandaşlara bıraktığını söyledi.

Pazartesi, 11 Nisan 2016 00:10
Giresun'da yaşanan iş cinayetinde bir orman işçisi, Sakarya'da yaşanan iş cinayetinde ise bir inşaat işçisi yaşamını yitirdi. Muğla'nın Datça ilçesinde ise boya yaptığı yerden düşen bir işçi hayatını kaybetti.

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi'nin verilerine göre, bugün Muğla, Sakarya ve Giresun'da yaşanan iş cinayetlerinde 3 işçi hayatını kaybetti.

Sakarya'da AVM inşaatında elektrik akımına kapılıp 4.kattan düşen işçi Ömer Yıldız yaşamını yitirdi.

Giresun'da kesim sırasında devrilen ağacın altında kalan orman işçisi Mehmet Demir yaşamını yitirdi.

Perşembe, 07 Nisan 2016 08:25
Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun NASA’nın hava tahmini konusundaki çalışmalarını yetersiz bulduğuna yönelik sözlerine cevap vererek NASA’nın hava tahmini işlerine bakmadığını söyledi.

TBMM’de bir grup gazeteciyle sohbetinde, geçen ay açıklanan bir araştırmaya göre NASA’nın Türkiye’yi de Doğu Akdeniz bölgesinde 1998 yılında başlayan ve halen süren kuraklığın son 900 yılın en kötüsü olduğu yönünde bir sonuca ulaştığı haberlerini değerlendiren Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “NASA’nın meteorolojik hava tahminleri, bizim gerimizde, geçen yıl yaptıkları tahminleri

Çarşamba, 20 Nisan 2016 11:20
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Karaman'da çocuklara yapılan cinsel saldırının ardından Ensar Vakfı'nı savunmaya geçen, tecavüzcü Muharrem Büyüktürk'le aynı karede görüntülenip "benim bilgim yok" diyen Karaman Valisi Murat Koca'yı ziyaret etti. Beşiktaş taraftarı bu ziyarete sert tepki gösterdi.

Karaman Valisi Murat Koca, çocuklara cinsel saldırı olayının odağındaki Ensar Vakfı'nı savunmaya geçmiş, böyle evlerin Karaman'da bulunmadığını açıklamıştı. Daha sonra en az 10 çocuğa cinsel saldırıda bulunduğu raporlarla kanıtlanan Muharrem Büyüktürk'le aynı karede görüntülendiği ortaya çıkan Vali, konuyla ilgili "bilgim yok" demişti.

Salı, 12 Nisan 2016 10:28
Yazar kasaların değişimine dair mevzuatın çıkmasından 2 ay sonra yeni nesil yazar kasa işine giren Orman Bakanı Veysel Eroğlu’nun oğlu Mehmed Eroğlu, "büyük patron" olduğu Panaroma Bilişim şirketini, ABD’li bilişim tekellerinden Verifone'a sattı. 2.5 yıl önce kurulan Panaroma Bilişim, yeni nesil yazarkasa satışı yapıyor. Türkiye genelinde de 2 milyon kadar yazarkasanın değiştirilmesi planlanıyor.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun oğlu Mehmed Eroğlu’nun büyük hissedar olduğu Panaroma Bilişim şirketini, ABD’li dünya devi Verifone'a satın aldı. Üç yıl önce kurulan Panaroma Bilişim, yeni nesil yazarkasa satışı yapıyor. Türkiye genelinde 2 milyon kadar yazarkasanın değiştirilmesi planlanıyor.

Çarşamba, 20 Nisan 2016 12:54
Ensar Vakfı'nda çocuklara cinsel istismarda bulunan Muharrem Büyüktürk'le aynı karede görüntülenen ve "haberim yok" diyen Karaman Valisi Murat Koca'ya forma hediye eden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a sosyal medyada büyük tepki var.

Beşiktaş taraftarları Karaman Valisi Murat Koca'ya forma hediye eden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a sosyal medya üzerinden tepki gösteriyor.

Beşiktaş'ın resmi hesabından paylaşılan fotoğrafların altına taraftarlardan gelen bazı yorumlar şöyle:

@errdemglr  Ensar'a da uğrasaydınız? @BesiktasJK

@Denizoski  Fikret Orman gibi biri #Beşiktaş 'a yakışmıyor.

Pazar, 24 Nisan 2016 11:19
Ulaştırma Bakanlığı, Atatürk Havalimanı 2018’de yolcuya kapatılacağını, kargo ve eğitim uçuşu yapılacağını açıkladı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, İstanbul’a yapılan 3. havalimanının devreye girmesi sonrası ne olacağı merak edilen Atatürk Havalimanı konusunda bir açıklama yaptı.

Cumartesi, 23 Nisan 2016 15:17
Ulaştırma Bakanlığı, Atatürk Havalimanı'nın 2018’de yolcuya kapatılacağını, yalnızca kargo ve eğitim uçuşu yapılacağını açıkladı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, İstanbul’a yapılan 3. havalimanının devreye girmesi sonrası ne olacağı merak edilen Atatürk Havalimanı konusunda son noktayı koydu.

Salı, 05 Nisan 2016 12:17
"Nasa da kim oluyor. Bizim de Göktürk'ümüz var" diyen Veysel Eroğlu'na, bakanlığı kalkan oldu.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Bakan Eroğlu'nu savunmaya geçti. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, sanki "NASA da kim oluyor? Bizim teknolojimiz onlardan ileri.

Pazar, 10 Nisan 2016 18:39
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Vodafone Arena'nın açılışı sırasında yaptığı konuşmaya sosyal medyadan tepkiler gelmeye devam ediyor.

Vodafone Arena 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, AKP'li Bakanlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla açılıyor.

Pages