153 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Cuma, 27 Kasım 2015 09:42
AKP'nin yayın organlarından Star gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, "Eninde sonunda Başkanlık Sistemi" başlıklı bir yazı kaleme aldı. Gülerce, "1 Kasım zaferinin anlattıklarından biri de budur..." dedi.

Düşürülen Rusya savaş uçağı ve iki gazetecinin tutuklanması sonrası Hüseyin Gülerce "başkanlık sistemi"ni yazdı.

"Eninde sonunda Başkanlık Sistemi" diyen eski cemaatçi Gülerce, şu ifadeleri kullandı:

Mevcut sistemle gidemeyeceğimize, yerimizde de sayamayacağımıza göre yeni sistem ne olmalı? Bu sorunun muhalefette bir cevabı yok.

Salı, 27 Ekim 2015 09:36
Cemaat'in eski kalemlerinden olan ve AKP'nin yayın organı Star'a geçiş yapan Hüseyin Gülerce, Arınç ve Gül'ün Erdoğan ile yol ayrımına ilişkin bir köşe yazısı kaleme aldı.

Arınç ve Gül'ün "5. parti konusunda adım atacağı" iddialarına ilişkin tartışmalar sürerken Star gazetesi yazarı  Hüseyin Gülerce, "Arınç ve Gül alternatif mi?" başlıklı bir köşe yazısı yazdı.

Perşembe, 22 Ekim 2015 09:58
Cemaat'in eski kalemlerinden olan Hüseyin Gülerce de Abdullah Gül tartışmasına dahil oldu.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Demirtaş'ı arayıp taziye iletmesi ve dün Taraf'ın attığı Gül manşeti tartışılmaya devam ediyor. AKP tabanı için üzücü olanın Gül'ün adının 5. parti ile birlikte anılması olduğunu yazan Star gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, Taraf'ın dünkü manşetini de hatırlatarak Gül'ü hedef aldı.

Perşembe, 29 Ekim 2015 01:11
17 Aralık operasyonu sonrası Cemaat'ten AKP'ye transfer olan Hüseyin Gülerce, Cemaat'in televizyon kanalları ve gazetelerine el konulmasını "Onlar medya değil, savaş aleti..." sözleriyle değerlendirdi.

Zaman gazetesi eski yazarı Hüseyin Gülerce, Star gazetesindeki köşesinden Cemaat'in yayınlarına el konulmasına destek verdi.

Perşembe, 22 Ekim 2015 16:31
Bahçeli'nin açıklaması ve Taraf'ın manşeti sonrası hız kazanan "5. parti" polemiğine ilişkin bir açıklama da AKP'den geldi.

Abdullah Gül'ün içinde olacağı bir "5. parti" iddiaları, Bahçeli'nin yaptığı "5. parti" çıkışı sonrası bir açıklama da AKP'li Binali Yıldırım'dan geldi.

Pazartesi, 19 Ekim 2015 12:48
AKP karşıtlarını hedef göstermesiyle bilinen Yeni Şafak, bugün "Diyalog, uzlaşma ve dostluk zamanı" çağrısı yaptı.

AKP'nin sesi Yeni Şafak, bugün "Başka Türkiye yok" manşetiyle yayına çıktı.

AKP'ye muhalif kesimleri hedef göstermesiyle, kara propagandalarıyla bilinen gazete, "birlik ve beraberlik" çağrısında bulundu.

Yeni Şafak, sağcı propaganda ürünü "Hepimiz aynı gemideyiz" sloganını kullanmayı da ihmal etmedi.

Yapılan çağrıda AKP'ye yakın isimler yer aldı. Çağrı şu şekilde: 

Perşembe, 10 Eylül 2015 10:08
Twitter'daki Fuat Avni hesabına ilişkin Star gazetesinin yeni yazarı Hüseyin Gülerce'den de tahmin geldi.

Cemaat'in eski üyelerinden olan ve Star gazetesine transfer olan Hüseyin Gülerce, Fuat Avni'ye ilişkin bir yazı kaleme aldı.

"Gülen cemaati ve CIA! Bu günleri de mi görecektik?" diyen Gülerce'nin yazısının ilgili bölümü şöyle:

Perşembe, 17 Eylül 2015 14:29
Eski cemaatçi yandaş yazar Hüseyin Gülerce, bugünkü yazısında Doğan Medya grubuna açılan soruşturmanın, Nokta dergisine yapılan baskının ardından toplatılmasının ve İpek grubuna baskının basın özgürlüğüyle ilgisi olmadığını söyledi.

Eski cemaatçi yazar Hüseyin Gülerce yeni transfer olduğu yandaş gazete Star'da yazdığı bugünkü yazıda ""İpek medya grubunun sahibi holdingle ilgili soruşturma, Nokta dergisinin toplatılması ve Doğan Medya Grubu hakkında 'terör örgütü propagandası yapmak'tan soruşturma başlatılması, medya özgürlüğü üzerinden tartışılsın isteniyor. Meselenin medya özgürlüğü ile ilgili olmadığını, Doğan medyasının

Cumartesi, 22 Ağustos 2015 21:12
AKP-Cemaat kavgasında iktidarın safını seçen Hüseyin Gülerce, Cemaatçi yazarları bir kez daha kızdırdı. Tuncay Opçin ve Bülent Keneş, Gülerce’ye öfkelerini dile getirirken önemli ifşaatlarda da bulundu.

AKP-Cemaat kavgasında iktidardan yana tavır alarak Gülen Cemaati’yle köprüleri Hüseyin Gülerce bir kez daha Cemaatçi yazarları kızdırdı. Gülerce Twitter adresinden eski gazetesi Zaman’a ve Hürriyet’e yüklendi.

‘SAVAŞA GİREN MIZIKLANMAZ, SONUCUNA KATLANIR’

Pazar, 31 Mayıs 2015 20:58
Eski cemaatçi Hüseyin Gülerce, cemaatten 3 kişinin Erdoğan'la barış görüşmesi yapmak istediğini fakat Fetullah Gülen'in bu görüşmeyi engellendiğini iddia etti.

Beyaz Tv'de katıldığı bir programda konuşan eski cemaatçi Hüseyin Gülerce "Cemaatten üç kişi Sayın Erdoğan ile sulh için görüşmek istedi, bunu öğrenenFethullah Gülen bu görüşmeyi istemedi ve o üç kişi hizmetten atıldı" dedi.

Pazartesi, 04 Mayıs 2015 09:52
Eski Cemaatçi Hüseyin Gülerce, "Fuat Avni merkezi Pensilvanya'da olan, aralarında psikolojik harp uzmanlarının da bulunduğu bir heyet. Adamın her dediği çıkıyormuş. Hayır çıkmıyor, yüzde 30'u çıkıyor yüzde 70'i yalan. Zaten Fuat Avni yalancının biri. Fuat Avni, vicdansızlığın, insafsızlığın, namertliğin sembolü…" ifadelerini kullandı.

Zaman gazetesi eski yazarı Hüseyin Gülerce, AKP-Cemaat kavgasına ilişkin Yeni Şafak gazetesine açıklamalarda buludu.

Röportajın bir kısmı şöyle:

Pazartesi, 13 Nisan 2015 09:27
Eski cemaatçi Hüseyin Gülerce'den Sabah'ın manşetinde yer alan "7 Haziran seçimleri paralel yapı için ölüm kalım mücadelesi. Siyasi cinayet bile işleyebilirler" ifadelerine yalanlama geldi.

Zaman gazetesi eski yazarı Hüseyin Gülerce, AKP'nin yayın organı Sabah'a röportaj verirken haberin spotunda "paralel yapı seçim öncesi siyasi cinayet bile işleyebilir" ifadeleri yer aldı.

Gülerce, sosyal medya üzerinden bu ifadeleri yalanladı. Gülerce'nin açıklamaları şöyle: 

Pazartesi, 13 Nisan 2015 09:03
Uzun süre Gülen Cemaati’nin önde gelenleri arasında yer alan Hüseyin Gülerce, Cemaat’in 7 Haziran seçimleri öncesinde “siyasi cinayet bile işleyebileceğini” savundu.

Hüseyin Gülerce, havuz medyasının baş yayını Sabah’a konuştu. İsa Tatlıcan’ın sorularını yanıtlayan eski Zaman yazarı, Cemaat’in 7 Haziran seçimleri öncesinde cinayet bile işleyebileceğini savundu. Gülerce şunları söyledi:

Cumartesi, 28 Mart 2015 09:13
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, HDP'nin seçimlerde yüzde 12 oy alabileceğini belirtirken "korkuyoruz" dedi.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, 7 Haziran seçiminde HDP’nin yüzde 10 barajını aşması ve AKP’nin milletvekili sayısının, umduklarının altında çıkması ihtilaminden sözetti ve “Korkuyoruz” dedi.

Pazar, 01 Şubat 2015 22:40
Zaman gazetesinin eski yazarlarından Hüseyin gülerce, bedduadan sonra Fethullah Gülen'in "bambaşka biri" olduğunu düşünüyor.

Bir dönem Fethullah Gülen’e en yakın isim olarak bilinen, 17-25 Aralık operasyonlarının ardından cemaatten kopan ve Zaman gazetesindeki yazılarına son veren Hüseyin Gülerce, "Artık Fethullah Gülen'in bu insanların yakasını bırakması lazım. Fethullah Gülen'in gönüllerine girdiği, kendisine bağladığı insanları bir yanlışın içerisinde savaş cephesine sürmeye hakkı yok. Bu bir vebaldir.

Pages