149 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Perşembe, 10 Eylül 2015 10:08
Twitter'daki Fuat Avni hesabına ilişkin Star gazetesinin yeni yazarı Hüseyin Gülerce'den de tahmin geldi.

Cemaat'in eski üyelerinden olan ve Star gazetesine transfer olan Hüseyin Gülerce, Fuat Avni'ye ilişkin bir yazı kaleme aldı.

"Gülen cemaati ve CIA! Bu günleri de mi görecektik?" diyen Gülerce'nin yazısının ilgili bölümü şöyle:

Perşembe, 17 Eylül 2015 14:29
Eski cemaatçi yandaş yazar Hüseyin Gülerce, bugünkü yazısında Doğan Medya grubuna açılan soruşturmanın, Nokta dergisine yapılan baskının ardından toplatılmasının ve İpek grubuna baskının basın özgürlüğüyle ilgisi olmadığını söyledi.

Eski cemaatçi yazar Hüseyin Gülerce yeni transfer olduğu yandaş gazete Star'da yazdığı bugünkü yazıda ""İpek medya grubunun sahibi holdingle ilgili soruşturma, Nokta dergisinin toplatılması ve Doğan Medya Grubu hakkında 'terör örgütü propagandası yapmak'tan soruşturma başlatılması, medya özgürlüğü üzerinden tartışılsın isteniyor. Meselenin medya özgürlüğü ile ilgili olmadığını, Doğan medyasının

Cumartesi, 22 Ağustos 2015 21:12
AKP-Cemaat kavgasında iktidarın safını seçen Hüseyin Gülerce, Cemaatçi yazarları bir kez daha kızdırdı. Tuncay Opçin ve Bülent Keneş, Gülerce’ye öfkelerini dile getirirken önemli ifşaatlarda da bulundu.

AKP-Cemaat kavgasında iktidardan yana tavır alarak Gülen Cemaati’yle köprüleri Hüseyin Gülerce bir kez daha Cemaatçi yazarları kızdırdı. Gülerce Twitter adresinden eski gazetesi Zaman’a ve Hürriyet’e yüklendi.

‘SAVAŞA GİREN MIZIKLANMAZ, SONUCUNA KATLANIR’

Pazar, 31 Mayıs 2015 20:58
Eski cemaatçi Hüseyin Gülerce, cemaatten 3 kişinin Erdoğan'la barış görüşmesi yapmak istediğini fakat Fetullah Gülen'in bu görüşmeyi engellendiğini iddia etti.

Beyaz Tv'de katıldığı bir programda konuşan eski cemaatçi Hüseyin Gülerce "Cemaatten üç kişi Sayın Erdoğan ile sulh için görüşmek istedi, bunu öğrenenFethullah Gülen bu görüşmeyi istemedi ve o üç kişi hizmetten atıldı" dedi.

Pazartesi, 04 Mayıs 2015 09:52
Eski Cemaatçi Hüseyin Gülerce, "Fuat Avni merkezi Pensilvanya'da olan, aralarında psikolojik harp uzmanlarının da bulunduğu bir heyet. Adamın her dediği çıkıyormuş. Hayır çıkmıyor, yüzde 30'u çıkıyor yüzde 70'i yalan. Zaten Fuat Avni yalancının biri. Fuat Avni, vicdansızlığın, insafsızlığın, namertliğin sembolü…" ifadelerini kullandı.

Zaman gazetesi eski yazarı Hüseyin Gülerce, AKP-Cemaat kavgasına ilişkin Yeni Şafak gazetesine açıklamalarda buludu.

Röportajın bir kısmı şöyle:

Pazartesi, 13 Nisan 2015 09:27
Eski cemaatçi Hüseyin Gülerce'den Sabah'ın manşetinde yer alan "7 Haziran seçimleri paralel yapı için ölüm kalım mücadelesi. Siyasi cinayet bile işleyebilirler" ifadelerine yalanlama geldi.

Zaman gazetesi eski yazarı Hüseyin Gülerce, AKP'nin yayın organı Sabah'a röportaj verirken haberin spotunda "paralel yapı seçim öncesi siyasi cinayet bile işleyebilir" ifadeleri yer aldı.

Gülerce, sosyal medya üzerinden bu ifadeleri yalanladı. Gülerce'nin açıklamaları şöyle: 

Pazartesi, 13 Nisan 2015 09:03
Uzun süre Gülen Cemaati’nin önde gelenleri arasında yer alan Hüseyin Gülerce, Cemaat’in 7 Haziran seçimleri öncesinde “siyasi cinayet bile işleyebileceğini” savundu.

Hüseyin Gülerce, havuz medyasının baş yayını Sabah’a konuştu. İsa Tatlıcan’ın sorularını yanıtlayan eski Zaman yazarı, Cemaat’in 7 Haziran seçimleri öncesinde cinayet bile işleyebileceğini savundu. Gülerce şunları söyledi:

Cumartesi, 28 Mart 2015 09:13
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, HDP'nin seçimlerde yüzde 12 oy alabileceğini belirtirken "korkuyoruz" dedi.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, 7 Haziran seçiminde HDP’nin yüzde 10 barajını aşması ve AKP’nin milletvekili sayısının, umduklarının altında çıkması ihtilaminden sözetti ve “Korkuyoruz” dedi.

Pazar, 01 Şubat 2015 22:40
Zaman gazetesinin eski yazarlarından Hüseyin gülerce, bedduadan sonra Fethullah Gülen'in "bambaşka biri" olduğunu düşünüyor.

Bir dönem Fethullah Gülen’e en yakın isim olarak bilinen, 17-25 Aralık operasyonlarının ardından cemaatten kopan ve Zaman gazetesindeki yazılarına son veren Hüseyin Gülerce, "Artık Fethullah Gülen'in bu insanların yakasını bırakması lazım. Fethullah Gülen'in gönüllerine girdiği, kendisine bağladığı insanları bir yanlışın içerisinde savaş cephesine sürmeye hakkı yok. Bu bir vebaldir.

Pazartesi, 15 Aralık 2014 16:07
Gülerce Yalova'dan İstanbul Emniyeti'ne gelerek ifade verdikten sonra serbest bırakıldı.

Gülen cemaatine yakın medya organarlarına yönelik başlatılan operasyon kapsamında hakkarında gözaltı kararı bulunan 31 kişi arasında bulunan Zaman Gazetesi eski yazarı Hüseyin Gülerceifade vermek üzere Yalova’dan İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne geldi. "14 Aralık" soruşturması kapsamında hakkında gözaltı kararı bulunan Gülerce, Gülerce’nin Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nde ifadesi alındı.

Pazar, 14 Aralık 2014 19:21
Zaman gazetesi eski yazarı Hüseyin Gülerce, cemaate yapılan operasyonun gözaltı listesinde olmasına ilişkin yaptığı açıklamada, "Yarın öğleden önce Adliye'ye gidip Savcılığa ifade vermeyi düşünüyorum" dedi.

Gülen cemaatine yönelik yapılan operasyonun ardından Hüseyin Gülerce'den açıklama geldi. Gülerce, "Gözaltına alınacaklar listesinde benim de ismim var. Yarın öğleden önce Adliye'ye gidip Savcılığa ifade vermeyi düşünüyorum" dedi.

 

Pazar, 14 Aralık 2014 14:39
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, toplam 31 kişi için gözaltı kararı olduğunu ve bu kişiler arasında Hüseyin Gülerce'nin de bulunduğunu açıkladı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan yapılan açıklamada, “31 kişi hakkında gözaltına alınmaları talimatı verilmiştir. 12 kişi şu anda gözaltındadır. Listede Hüseyin Gülerce de bulunmaktadır” denildi.

 

Pazartesi, 15 Aralık 2014 12:35
Eski Zaman gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, Gülen Cemaati'ne yakın medya organlarına yönelik operasyon kapsamında ifade vermek üzere İstanbul Emniyeti'ne geldi.

Gülen cemaatine yakın medya organarlarına yönelik başlatılan operasyon kapsamında hakkarında gözaltı kararı bulunan 31 kişi arasında bulunan Zaman Gazetesi eski yazarı Hüseyin Gülerceifade vermek üzere Yalova’dan İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne geldi.

Pazar, 14 Aralık 2014 14:41
Bugün başlayan operasyonda gözaltına alınması talimatı verilen 31 kişinin isimleri belli oldu.

Hürriyet'te yer alan bilgilere göre, bugün başlayan operasyonda gözaltına alınması talimatı verilen 31 kişinin isim listesi belli oldu.

Listede Hüseyin Gülerce, öğleden sonra gözaltına alınan Ekrem Dumalı ve Hidayet Karaca bulunuyor.

İşte o gözaltı listesi:

Cumartesi, 20 Aralık 2014 10:22
AKP'nin yayın organlarından Sabah gazetesi, "Gülen hakkında yakalama kararı" haberinde ilginç bir iddiada bulundu. Sabah'ın haberine göre, Fuat Avni adlı Twitter hesabı Fethullah Gülen'e ait.

Cemaat operasyonu ardından dün Ekrem Dumanlı serbest bırakılırken, Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca dahil 4 kişi tutuklandı, Fethullah Gülen hakkında ise yakalama kararı çıkarıldı.

Konuyu bugün sayfalarına taşıyan Sabah gazetesi, Gülen'in görüldüğü yerde yakalanacağını ileri sürdü.

Pages