166 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Perşembe, 21 Temmuz 2016 14:09
Eski Cemaatçilerden olan Star yazarı Hüseyin Gülerce, "Amerika Gülen’i iade edecek ama nasıl?" başlıklı yazısında birbirinden ilginç senaryoları yazdı...

17 Aralık operasyonu sonrası Cemaat'ten AKP'ye transfer olan Hüseyin Gülerce, Gülen'in iade sürecine ilişkin yazdı.

Cuma, 08 Temmuz 2016 14:06
Eski cemaatçi, şimdi Erdoğancı Hüseyin Gülerce, Cemil Çiçek'in "İsrail ve Rusya doğru adım, şimdi sıra içerideki dostlarımızda" açıklamasıyla ilgili "Kusura bakmayın kimse size mecbur değil. Siz eski Türkiye’nin aktörleri idiniz. Eski çamlar bardak oldu" dedi.

Cemaatin medyadaki sözcüsü durumundayken sonradan Erdoğan saflarına katılan Hüseyin Gülerce, bugün Star gazetesindeki köşesinden Cemil Çiçek'in çağrısına yanıt verdi.

Pazartesi, 04 Temmuz 2016 12:35
Haziran ayında en az 200, yılın ilk altı ayında ise en az 912 işçi yaşamını yitirdi

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi, Haziran ayı iş cinayetleri raporunu yayımladı. Haziran ayında en az 200, yılın ilk altı ayında ise en az 912 işçinin yaşamını yitirdiğinin belirtildiği raporda "İstanbul Atatürk Havalimanı’nda IŞİD terör saldırısı nedeniyle şu ana kadar 45 kişi yaşamını yitirdi. Ölenlerin 20’si saldırı anında çalışan havalimanı personeli, otel çalışanı ve taksiciydi.

Perşembe, 09 Haziran 2016 12:29
Eski Gülen Cemaati üyesi Hüseyin Gülerce, Fethullah Gülen'in Cevdet Türkyolu tekme tokat dövdüğüne şahit olduğunu söyledi.

17 Aralık operasyonları sonrası Gülen Cemaati'nden ayrılarak AKP'ye katılan Hüseyin Gülerce, Gazeteciler.com'dan Hande Aydemir'e açıklamalarda bulundu.

Gülen'e ilişkin konuşan Gülerce, bir dayağa şahit olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı:

Perşembe, 05 Mayıs 2016 11:14
17-25 Aralık operasyonları sırasında Gülen Cemaati'nden AKP tarafına geçen Hüseyin Gülerce, Erdoğan-Davutoğlu ayrışmasında tercihini Erdoğan'dan yana yaptı.

Zaman Gazetesi'nden ayrılarak iktidara yakın Star Gazetesi'nde yazmaya başlayan "Cemaatin eski abisi" Hüseyin Gülerce, Erdoğan-Davutoğlu krizinde safını belirledi.

Cuma, 13 Mayıs 2016 14:15
Star yazarı Hüseyin Gülerce bugünkü köşesinde yeni başbakan tartışmalarına katılarak, “Yeni başbakanın çevresi Erdoğan'a diklenmeyi demokratlık zannedenlerden oluşmamalı“ dedi.

Bir dönem sözcüsü olarak anıldığı Gülen cemaati ile bağlarını koparan Star gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, Başbakan AhmetDavutoğlu’nun yerine gelecek başbakandan beklenenleri 5 maddede sıraladığı bir yazı kaleme aldı.

Pazartesi, 18 Nisan 2016 18:26
Yeni kitabı 'Ben Böyle Gördüm'le cemaat ve AKP arasındaki süreci anlatan Fehmi Koru, Gülen Cemaati'nde 30 yılını geçiren Hüseyin Gülerce'nin bir anda saf değiştiremesini anlayamadığını söyledi.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'yakın bir ilişkide olan Fehmi Koru, Hürriyet gazetesinin kendisine 2 kere ettiği yazarlık teklifini reddettiğini ancak tekrar bir teklifte bunu düşünüceğini söyledi. Koru, “Olur mu olmaz mı bilmiyorum, şu an böyle bir şeyin olacağını da zannetmiyorum” dedi.

Pazar, 03 Nisan 2016 13:26
Fehmi Koru, bugün Hürriyet'te yayınlanan röportajında 17-25 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonlarının ayrıntılarını anlattı.

Zaman gazetesinin kurucu yayın yönetmeninlerinden, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Londra'daki öğrencilik yıllarında oda arkadaşı olan Fehmi Koru, 17-25 Aralık yolsuzluk operasyonlarının perde arkasını anlattı.

Cuma, 04 Mart 2016 11:00
Bir dönem Fetullah Gülen'e en yakın isimlerden olan Star gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce bugünkü yazısında, "Esprinin sırası olsaydı, Bülent Arınç ile Deniz Baykal’ı takas etmek lazım, derdim" ifadelerini kullandı.

Star gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, "Türkiye,'nin Suriye gailesi ile ateş çemberinin içine düştüğünü" söyledi. "Evet, bir savaş var. Bu savaşın Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti iktidarı ile alakası yok.

Perşembe, 17 Aralık 2015 13:48
17-25 Aralık operasyonlarından sonra Gülen Cemaati'nden ve Zaman gazetesinden ayrılarak AKP'ye tarafında saf tutan Hüseyin Gülerce, Akit'e verdiği röportajda, cemaatin "Tayyip Bey 30 Mart’ı göremeyecek. Ya akıl hastanesine gidecek ya da intihar edecek” dediğini ileri sürdü.

Fetullah Gülen'in en yakınındaki isimlerden biri olan, 17-25 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu'ndan sonra saf değiştirip AKP kanadına geçen Hüseyin Gülerce, Akit'e verdiği röportajda, Fehmi Koru'nun "Fethullah Gülen tarafından kumpasa geldiğini" iddia etti.

Salı, 15 Aralık 2015 10:46
Hüseyin Gülerce ile Ahmet Hakan arasındaki "Hürriyet" tartışması sürüyor. Hakan'ın konuya ilişkin köşe yazısına Hüseyin Gülerce sosyal medyadan yanıt verdi.

Hürriyet gazetesinin manşeti üzerinden Hüseyin Gülerce ile Ahmet Hakan arasında çıkan tartışma sürüyor.

Pazartesi, 14 Aralık 2015 13:12
Hürriyet yazarı Ahmet Hakan bugünkü köşesinde, Gülen cemaatinin iki numaralı ismiyken, hükümete yakınlaşan Hüseyin Gülerce için sert sözler sarf etti.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, 17 Aralık yolsuzluk operasyonları sonrası sözcüsü olarak anıldığı Gülen cemaati ile bağlarını koparan, yakın zamanda da hükümete yakın Star gazetesinde yazmaya başlayan Hüseyin Gülerce için ağır ifadeler kullandı. Gülerce'ye "Sen şu hayatta görüp görebileceğimiz en utanç verici, en pespaye itirafçısın" diyen Hakan, "Kırk yıl Cemaat’ten geçindiğin gibi...

Pazartesi, 21 Aralık 2015 12:58
Habertürk gazetesi yazarı Fehmi Koru, eski Cemaatçi Hüseyin Gülerce’nin “Gülen, Fehmi Koru üzerinden hükümete kumpas kurdu” iddiasına yanıt verdi.

Fetullah Gülen'e en yakın isimlerden biri iken cemaatle yollarını ayıran Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı eski Başkanı Hüseyin Gülerce, Akit’e röportaj vererek “Gülen, Fehmi Koru üzerinden hükümete kumpas kurdu” demişti. Gülerce, mektubun bir oyalama taktiği olduğunu ve Koru’nun bir “piyon” olarak kullanılıp hükümete 25 Aralık operasyonunun yapıldığını öne sürmüştü.

Cuma, 27 Kasım 2015 09:42
AKP'nin yayın organlarından Star gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, "Eninde sonunda Başkanlık Sistemi" başlıklı bir yazı kaleme aldı. Gülerce, "1 Kasım zaferinin anlattıklarından biri de budur..." dedi.

Düşürülen Rusya savaş uçağı ve iki gazetecinin tutuklanması sonrası Hüseyin Gülerce "başkanlık sistemi"ni yazdı.

"Eninde sonunda Başkanlık Sistemi" diyen eski cemaatçi Gülerce, şu ifadeleri kullandı:

Mevcut sistemle gidemeyeceğimize, yerimizde de sayamayacağımıza göre yeni sistem ne olmalı? Bu sorunun muhalefette bir cevabı yok.

Salı, 27 Ekim 2015 09:36
Cemaat'in eski kalemlerinden olan ve AKP'nin yayın organı Star'a geçiş yapan Hüseyin Gülerce, Arınç ve Gül'ün Erdoğan ile yol ayrımına ilişkin bir köşe yazısı kaleme aldı.

Arınç ve Gül'ün "5. parti konusunda adım atacağı" iddialarına ilişkin tartışmalar sürerken Star gazetesi yazarı  Hüseyin Gülerce, "Arınç ve Gül alternatif mi?" başlıklı bir köşe yazısı yazdı.

Pages