755 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Cuma, 01 Nisan 2016 12:45
Nişantaşı'ndaki kurşunlama olayı sonrası Hürriyet gazetesi yazarı İzzet Çapa'nın da aralarında bulunduğu 4 kişi gözaltına alındı.

Nişantaşı Teşvikiye Caddesi’nde bir kafede Hakan Başaran adlı kişinin kurşunlanmasıyla ilgili 4 kişi gözaltına alındı.

Gözaltına alınanlar arasında Hürriyet gazetesi yazarı İzzet Çapa da bulunuyor.

 

Pazartesi, 25 Nisan 2016 23:34
Hürriyet, TBMM Başkanı Kahraman'ın "Laiklik bir kere yeni anayasada olmamalıdır" sözlerini kullandığı konferans haberine anasayfasında yer vermedi.

Hürriyet gazetesi, Meclis Başkanı İsmail Kahraman'ın, "Laiklik bir kere yeni anayasada olmamalıdır. Dünyada üç anayasada laiklik var. Fransa, İrlanda, bir de Türkiye'de var. Tarifi de yok. İsteyen, istediği gibi bunu yorumluyor. Böyle bir şey olmamalıdır. Dindar anayasa meselesinden anayasamızın kaçınmaması lazım.

Cumartesi, 02 Nisan 2016 15:36
Nişantaşı'ndaki kurşunlama olayı sonrası 4 kişi ile birlikte gözaltına alınan Hürriyet gazetesi yazarı İzzet Çapa serbest bırakıldı.

Nişantaşı Teşvikiye Caddesi’ndeki bir kafede Hakan Başaran isimli kişinin bacağından vurulması olayıyla ilgili gözaltına alınan Hürriyet yazarı İzzet Çapa, serbest bırakıldı.

Perşembe, 21 Nisan 2016 10:38
Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, kendisi için "her şey bir yumruğa bakıyormuş" diye tweet atan Cemaat'in firari ismi Adem Yavuz Arslan'a yanıt verdi.

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, kendisi için "her şey bir yumruğa bakıyormuş" diye tweet atan Cemaat'in firari ismi Adem Yavuz Arslan'a yanıt verdi.

Arslan için "Cemaat'in kaçak tosunu" ifadesini kullanan Hakan, yazısının "Bu tosun daha düne kadar ne diyordu" ara başlıklı bölümünde şunları yazdı:

Pazar, 24 Nisan 2016 19:41
Hürriyet gazetesi Washington Temsilcisi Tolga Tanış, Rıza Sarraf'ın hüküm giydikten sonra İran'daki ABD'li mahkumlarla takas edilebileceğini iddia etti.

Hürriyet gazetesi Washington Temsilcisi ve yazarı Tolga Tanış, ABD'nin Rıza Sarraf'ı hüküm giydirdikten sonra İran'daki ABD'li mahkumlarla takas edebileceğini iddia etti.

Salı, 05 Nisan 2016 12:07
Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, bugünkü köşesinde Yeni Şafak'tan transfer edilen yeni yazarları Abdülkadir Selvi'yi okurlara şöyle tanıttı: "Kendisi apaçık iktidar yanlısıdır. Olabilir. Ben de epey süre iktidarı açıkça destekleyen bir gazeteciydim..."

Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, bugünkü köşesinde, gazeteye yeni transfer edilen AKP yanlısı Abdülkadir Selvi'yi tanıttı. Özkök'ün Selvi'ye "kocaman bir kucaklamayla hoş geldin" dediği ve Selvi'yi Hürriyet okurlarına tanıttığı yazısında "Abdülkadir Selvi apaçık iktidar yanlısıdır... Olabilir... Geçmişte ben de epey süre iktidara yakın, hatta açıkça destekleyen bir gazeteciydim" ifadele

Perşembe, 21 Nisan 2016 11:22
HDP'li Altan Tan'ın "Ertuğrul Özkök hakkımda bir şeyler karalamış. Saygısızca; ‘Arkasında durmadan’, ‘Önüne yatmadan’ bahsetmiş." sözlerine, Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök'ten yanıt geldi.

Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök'le HDP'li Altan Tan arasında yaşanan Ensar Vakfı polemiği sürüyor. 

Perşembe, 28 Nisan 2016 08:16
Hırvatistan'da konuşan Erdoğan, dün Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi'nin Anayasa'da İslam vurgusu olacağı yönündeki söylentileri yalanladı.

TBMM Başkanı'nın laiklikle ilgili sözleri tartışıladursun, dün Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi Anayasa'da İslam vurgusunun yer alacağını "kulis bilgilerine" dayandırarak iddia etmişti.

Pazar, 03 Nisan 2016 08:44
Hürriyet, Akif Beki'nin ardından kadrosuna dahil ettiği diğer bir yandaş Abdülkadir Selvi'nin yazılarına başlayacağını gazetenin kapağından duyurdu.

Hürriyet gazetesi, bugünkü sürmanşetinde 15 yıldır çalıştığı ve uzun dönem Ankara temsilciliğini üstlendiği Yeni Şafak'tan ayrılan AKP yandaşı Abdülkadir Selvi'nin gazeteye transfer anonsu ve Habertürk'teki yazılarına son verilen Fehmi Koru söyleşisi ile çıktı.

Perşembe, 14 Nisan 2016 14:58
Hürriyet yazar Akif Beki 23 Nisan resepsiyonunun iptal edilme gerekçesinin HDP'lilerle yan yana gelmeme isteğinden kaynaklandığını iddia etti.

TBMM Başkanlığı’nın, Meclis’in 96. kuruluş yıl dönümü olan 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarını bu yıl asker cenazeleri gerekçesiyle iptal ettiğini duyurmuştu.

Perşembe, 14 Nisan 2016 09:14
Hürriyet gazetesinde dün yer alan Karaman haberine ilişkin gazeteci Gülden Aydın, "sadece bir çocuğun ifadesinde Ensar Vakfı geçiyor bilgisine sehven yer verdim" dedi.

Hürriyet gazetesi muhabiri Gülden Aydın, Karaman'a ilişkin yaptığı iddianame haberi nedeniyle özür diledi:

Hürriyet’te dün yer alan Karaman iddianamesine ilişkin haberimde “sadece bir çocuğun ifadesinde Ensar Vakfı” geçiyor bilgisine sehven yer verdim.

Oysa bu sayı daha fazla. Benden kaynaklanan bu hata nedeniyle okurlar, mağdurlar ve ailelerinden özür dilerim. 

Perşembe, 07 Nisan 2016 15:49
Hedef göstermeleriyle dikkat çeken yeni Akit gazetesi bugün de Ayşe Arman'ın için çirkin ifadeler kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nun Ensar Vakfı’na sahip çıkmasını, “Valisi konuşmuyor, emniyet müdürü konuşmuyor. Milli Eğitim Bakanı konuşmuyor.

Perşembe, 28 Nisan 2016 11:05
Sabah gazetesi, "En güvenilir, en tarafsız" gazete ilan edildi ancak gerçeğin öyle olmadığı defalarca ortaya çıktı. Kabataş manşeti ve savcı Bharara haberleri yalnızca birkaçı.

İktidara yakınlığıyla bilinen ve tekzip rekoru kıran Sabah gazetesi, A&G araştırma şirketinin yaptığı ankete göre "En güvenilir, manşeti en etkili, gündemi belirleyen, en tarafsız, okunması en rahat" ilan edildi. A&G'nin sahibi Adil Gür, "Bu sonuçların Sabah'ın 'referans gazete' haline geldiğini gösterdiğini" ileri sürdü. 

EN GÜVENİLİR GAZETEYMİŞ

Perşembe, 28 Nisan 2016 08:48
Bakan Binali Yıldırım'ın oğlu Erkan Yıldırım'ı kumar oynarken fotoğraflayan Sözcü gazetesi muhabiri Taylan Büyükşahin, o haberin öncesiyle, sonrasıyla, dakika dakika hikayesini anlattı.

Bakan Binali Yıldırım'ın oğlu Erkan Yıldırım'ı kumar oynarken fotoğraflayan Sözcü gazetesi muhabiri Taylan Büyükşahin, fotoğrafın hikayesini anlattı.

Çarşamba, 27 Nisan 2016 09:41
Hürriyet'in AKP'li yazarı Abdülkadir Selvi, yeni anayasada "İslam dinine ve Allah inancına vurgu yapılacak" dedi.

Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, yeni anayasa çalışmalarına ilişkin AKP'nin dinci anayasa niyetini açıkça yazdı.

Pages