986 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Pazartesi, 30 Ekim 2017 13:44
4 kişilik bir ailenin açlık sınırının bin 544 TL, asgari ücret ise 1404 TL iken Hürriyet gazetesi emekçilerle alay ediyor...

Hürriyet gazetesi yazarı Noyan Doğan, "Asgari ücretli 9 ayda 1600 lira biriktirdi" başlıklı bir yazıya imza attı.

Cuma, 13 Ekim 2017 00:06
Hürriyet gazetesi binasına yönelik saldırıyla ilgili davaya devam edildi. Mahkeme, 6 tanığın zorla getirilmesine karar verdi.

Hürriyet gazetesine yönelik saldırıyla ilgili davada, 3 polis memuru tanık olarak dinlendi. Mahkeme heyeti, 6 tanık hakkında zorla getirme kararı verdi.

Çarşamba, 11 Ekim 2017 10:06
Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, ABD'yle Türkiye arasında yaşanan vize krizinin yakın zamanda çözüleceğini iddia etti.

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Türkiye'nin ABD Başkonsolosluğu çalışanı Metin Topuz'u 'casusluk' yaptığı iddiasıyla tutuklamasının ardından çıkan 'vize krizi'nin AKP içerisinde yapılan tartışmalarda krizin büyütülmemesi üzerinde durulduğunu belirtti. Selvi, krizin "haftalar değil günler içinde çözüleceğini" iddia etti.

Salı, 17 Ekim 2017 13:02
Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinden istifası istenen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e "tavsiyelerde" bulundu.

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, "Melih Gökçek bu saatten sonra neler yapabilir?” başlığını attığı yazısında “Melih Gökçek’e tavsiyeler"de bulundu.

Köşesinden Gökçek'e tavsiyelerini ileten Ahmet Hakan, bir de Gökçek için klip hazırlattı.

İşte o klip:

Perşembe, 26 Ekim 2017 11:46
Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök'ün bugün Aydın Doğan'a ilişkin kaleme aldığı yazı medyada patron seviciliğinin en son örneği oldu.

Hürriyet gazetesi köşe yazarlarının patron yalakalığıyla dolu yazıları bitmek bilmezken, bunun en iyi örneklerinden birini de bugün Ertuğrul Özkök verdi.

Salı, 31 Ekim 2017 09:39
AKP'nin yayın organlarından Star gazetesi yazarı Ahmet Kekeç, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'ın dünkü "Atatürkçülük" yazısına yanıt verdi.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, dünkü yazısında AKP'nin Atatürk çıkışlarını eleştirmiş ve "İstanbul ve Ankara’da oylar geriledi ya... Yüzde 50’lik bir çıta, gözleri korkutmaya başladı ya... Daha fazla Atatürk diyeceklermiş, Atatürkçü kesimleri de kucaklayacaklarmış falan filan..." ifadelerini kullanmıştı.

Perşembe, 26 Ekim 2017 11:26
CHP'nin Çankaya İlçe Başkanı olan eski hakem Selçuk Dereli ilginç bir iddiayla gündeme geldi.

CHP Çankaya İlçe Başkanı olan eski hakem Selçuk Dereli'nin, Fenerbahçe eleştirileri nedeniyle yeniden aday gösterilmeyeceği ileri sürüldü.

Hürriyet gazetesi yazarı Yalçın Bayer bugünkü köşesinde, Dereli'nin yeni dönemde aday olmaması için örgüte talimat verildiğini ifade etti. Bayer, bu kararın, Dereli'nin Fenerbahçe'yi sürekli olarak eleştirmesinden kaynaklandığını öne sürdü.

Cuma, 20 Ekim 2017 07:39
AKP'ye yakın Abdulkadir Selvi, Gökçek'in istifası sonrası yerine gelmesine beklenen ismi açıkladı.

Hürriyet gazetesi köşe yazarı Abdulkadir Selvi, günlerdir istifası konuşulan Melih Gökçek'in yerine geçebilecek ismi açıkladı.

CNN Türk canlı yayınında konuşan Selvi, Ankara kulislerinde konuşulan ismin Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki olduğunu söyledi.

Pazar, 08 Ekim 2017 10:19
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e Twitter yasağı geldiği söyleniyor.

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e Twitter yasağı koyduğunu iddia etti.

Hakan'a göre, Beştepe'de gerçekleşen görüşmede Erdoğan Gökçek'e şunları söyledi:

Perşembe, 05 Ekim 2017 21:07
AKP'ye yakınlığı bilinen Abdulkadir Selvi, Gökçek için "İstifa süreci başladı" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Melih Gökçek halen Beştepe'de görüşürken, AKP'ye yakınlığı bilinen Abdulkadir Selvi, "İstifa süreci başladı" dedi.

Salı, 24 Ekim 2017 07:51
15 Temmuz darbe girişiminin askeri ayağının bir numarası olduğu ileri sürülen Akın Öztürk'e ilişkin ilginç bir bilgi ortaya çıktı.

15 Temmuz darbe girişiminin kritik isimlerinden eski Orgeneral Akın Öztürk'ün OHAL komisyonuna başvurarak kılıcını ve rütbesini geri istediği iddia edildi.

Cuma, 27 Ekim 2017 11:52
ABD yönetimi Türkiye’nin Rusya’dan alacağı S-400 füzelerini şirkete yaptırım uyguluyor.

ABD yönetimi, ABD başkanlık seçimlerine müdahale etmekle suçladığı Rusya’ya yönelik yeni yaptırım paketine tüm Rus istihbarat servislerini ve Türkiye’nin Rusya’dan alacağı S-400 füzelerini üreten ve bu füzelerin satışını yapan şirketleri de dahil ediyor.

Cuma, 27 Ekim 2017 11:54
Sergi saldırısı sonrası Ahmet Hakan'la Fatih Altaylı arasında başlayan kavga devam ediyor. Altaylı, bugünkü köşesinde Hakan'a "Benim boyum 1.90 yavrucuğum, uzamak sana yakışır ama bu yaştan sonra uzayamazsın, bu yaştan sonra sınıf atlayamayacağın gibi" ifadelerini kullandı.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'la Habertürk yazarı sonrası Fatih Altaylı arasındaki sergi saldırısı sonrası başlayan polemik sürüyor. Hakan'ın "Kesin tıraşı" sözlerinden sonra Fatih Altaylı'dan bir yanıt geldi.

Salı, 24 Ekim 2017 16:13
İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığı, İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi'nin, CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'na verilen 25 yıllık hapis cezası hükmünün bozulmasına ilişkin kararına şerh düştü.

İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 2.

Perşembe, 19 Ekim 2017 22:12
Gökçek'in istifasının kesin olduğu, herhangi bir direnç göstermediği ancak kendisinden sonra gelecek ismin belirlenmesinde etkin olmak istediği iddia edildi.

Hürriyet Ankara gazetesi haber koordinatörü Deniz Gürel, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek cephesinde istifa konusunda herhangi bir direncin olmadığını ve istifanın kesin olduğunu söyledi. 

Pages