572 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Pazar, 05 Temmuz 2015 14:36
Hürriyet gazetesi Washington temsilcisi Tolga Tanış bugünkü yazısında, AKP'nin IŞİD'e karşı mücadelede "Biz istiyoruz ama asker karşı çıkıyor" tavrının ABD tarafından inandırıcı bulunmadığını yazdı.

Hürrüyet Gazetesi Washington temsilcisi Tolga Tanış bugün gazetesinde yazısında, gündeme gelen ve çok tartışılan "Türkiye Suriye'ye girecek" iddialarını değerlendirdi. 

Pazartesi, 27 Temmuz 2015 09:48
Hürriyet yazarı Uğur Gürses, IMF'nin geçtiğimiz hafta yayınlanan raporuna göre döviz borcunda 1995'ten bu yana "iyileşme" sağlayamayan tek ülkenin Türkiye olduğunu açıkladığını yazdı.

Hürriyet gazetesi ekonomi yazarı Uğur Gürses, Uluslararası Para Fonu'nun (IMF) geçtiğimiz hafta yayınladığı raporu köşesine taşıdı. Gürses, raporda 2013 itibariyle net döviz borç varlık oranında 1995'e göre iyileşme sağlayamayan tek gelişen ülkenin Türkiye olduğuna dikkat çekti. 

Cumartesi, 25 Temmuz 2015 23:10
Başbakan Davutoğlu, Cumuhrbaşkanı Erdoğan'la görüşmesinin ardından çeşitli gazetelerin yayın yönetmenlerini topladı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Necdet Özel'le görüşmesinin ardından çeşitli gazetelerin genel yayın yönetmenleriyle toplantı yaptı.

Cumartesi, 04 Temmuz 2015 16:48
Hürriyet'te yıllarca Reklam Grup Başkanı ve İcra Grup Üyesi olarak görev yapan o isim, artık Cumhuriyet'te.

Medyatava'nın haberine göre Cumhuriyet gazetesi, yönetim kadrosunda önemli bir değişiklik yaptı. Hürriyet gazetesinde uzun yıllar Reklam Grup Başkanlığı görevini yürüten Ayşe Sözeri Cemal, Cumhuriyet'in İcra Kurulu Danışmanlığı görevine getirildi.

Perşembe, 09 Temmuz 2015 12:08
Ahmet Hakan, kamuoyunda "havuz medyası" olarak isimlendirilen grupta yer alan A Haber'in, Suriye gündemini eski manken Tuğçe Kazaz’a yorumlatmasıyla ilgili ilginç bir yazı kaleme aldı.

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, kamuoyunda "havuz medyası" olarak isimlendirilen grupta yer alan ve Suriye gündemini eski manken Tuğçe Kazaz’a yorumlatan A Haber kanalına ilişkin ilginç tavsiyelerinde bulundu.

Pazartesi, 13 Temmuz 2015 09:48
Geçtiğimiz günlerde uğradığı saldırı sonrası burnu kırılan CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Sağ, AKP'nin yayın organı Star'a konuşarak Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'yi suçladı.

CHP'li Hüseyin Sağ'ın uğradığı saldırıya ilişkin ilginç bir iddia ortaya atıldı. Star gazetesine konuşan Sağ, saldırıdan sonra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın kendisini aradığını, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da geçmiş olsun dileğinde bulunduğunu söyledi.

Pazartesi, 27 Temmuz 2015 10:09
Ahmet Davutoğlu, akşam bir grup gazetenin genel yayın yönetmeniyle yaptığı sohbet toplantısı yaptı. Davutoğlu'nun "Kara gücünü devreye sokmayacağız" dediği kaydedildi.

Ahmet Davutoğlu, önceki akşam bir grup gazetenin genel yayın yönetmeniyle yaptığı sohbet toplantısında, IŞİD'in Suruç saldırısına verilen yanıtın ardından Türkiye'nin sınır bölgesindeki en önemli hedefini "IŞİD'i görmek istemiyoruz" olarak açıkladı. Davutoğlu, "O civarda bundan sonra Suriye bağlamındaki hedefimiz nedir... Hedefimiz, sınırımızda DEAŞ görmek istemiyoruz.

Çarşamba, 01 Temmuz 2015 09:40
Yeni Şafak ve A Haber'in Doğan Yayın Grubu'na yönelik 'PKK ittifakı' şeklindeki haberine Doğa Grubu'ndan tepki geldi.

Hürriyet başta olmak üzere Doğan Medya Grubunda yayımlanan "Her türlü hukuki zeminde hakkımızı arayacağız" dedikleri yazı şöyle:

Cumartesi, 20 Haziran 2015 10:06
Hürriyet gazetesi Washington muhabiri Tolga Tanış hakkında, “POTUS ve Beyefendi” kitabında “cumhurbaşkanına hakaret edip iftira attığı ” iddiasıyla kamu davası açılması talep edildi.

CumhurbaşkanıTayyip Erdoğan, avukatı Ahmet Özel aracılığıyla Hürriyet yazarı Tolga Tanış hakkında, “cumhurbaşkanına hakaret edip iftira attığı ” iddiasıyla kamu davası açılmasını talep etti.

Pazartesi, 29 Haziran 2015 12:22
Hürriyet Gazetesi okur temsilcisi Faruk Bildirici, medyada çıkan mafya lideri Sedat Peker haberleriyle ilgili olarak "Biz gazeteciler de haberlerde Peker’in geçmişini örterek 'normalleşme' çabasına katkı vermek gibi bir işlev yüklenemeyiz. Haberler hiç kimsenin aklama alanı olamaz, olmamalı" ifadelerini kullandı.

Hürriyet Gazetesi okur temsilcisi Faruk Bildirici, Sümer Tilmaç'ın ölümüyle gündeme gelen ve bir düğünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'la yakın fotoğraf veren mafya lideri Sedat Peker hakkında yazdı. Hakkında çıkan haberlerde Sedat Peker ile ilgili bir ünvana yer verilmediğini belirten Bildirici, "Medyanın işi suçu, suçluyu övmek, parlatmak değildir." ifadelerini kullandı.

Çarşamba, 03 Haziran 2015 11:51
Hürriyet gazetesi yazarı Akif Beki, durdurulan MİT tırlarının yayınlanan görüntülerine iktidarın aşırı tepki verdiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski danışmanlarından Akif Beki, Hürriyet gazetesindeki yazısında, Adana'da durdurulan MİT TIR'larında bulunan silah ve mühimmat görüntülerini yayımladığı gerekçesiyle Cumhuriyet gazetesinin Cumhurbaşkanı Erdoğan ve hükümet tarafından ağır eleştirilerle hedef gösterilmesine ilişkin olarak, "Sanki gerçekten de büyük bir sırrı ifşa etmiş gibi kızıyorlar Cumhuriyet gazetes

Salı, 16 Haziran 2015 14:11
Hürriyet gazetesi yazarı Akif Beki, Ahmet Sever'in çıkardığı kitapta kendisine yönelik iddialara cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın eski danışmanlarından Hürriyet yazarı Akif Beki, 11.

Perşembe, 18 Haziran 2015 12:37
Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu, Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin'in 2 gün arayla Abdullah Gül'ün danışmanı Ahmet Sever ile bir restoranda buluştuğunu ileri sürdü.

Abdullah Gül'ün danışmanı Ahmet Sever'in anılarını kaleme aldığı kitap tartışılmaya devam ediyor.

Pazar, 14 Haziran 2015 15:30
Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün 12 yıl boyunca Başdanışmanlığını yapan Ahmet Sever'in bugün Hürriyet'e yaptığı açıklamalardaki iddialarına Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı cevap verdi.

Abdullah Gül'ün Başdanışmanlığını yapan Ahmet Sever'in bugün Hürriyet'teki açıklamarına Ekrem Dumanlı'dan cevap geldi.

Pazartesi, 01 Haziran 2015 12:29
Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, New York Times'a "paçavra" diyen Erdoğan'a "Eğer paçavra ise neden 'İşte Ortadoğu’nun parlayan yıldızı Erdoğan' konulu baş makaleler attırıyordu ki, Sabah ek olarak veriyordu ki" diye sordu.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan bugünkü köşesinde New York Times’a "paçavra" diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hatırlatmada bulundu.

Ahmet Hakan yazısında Erdoğan’a, "Eğer New York Times bir paçavra ise neden 'İşte Ortadoğu’nun parlayan yıldızı Erdoğan' konulu baş makaleler attırıyordu ki" diye sordu.

İlgili yazı şu şekilde: 

Pages