1020 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Çarşamba, 14 Şubat 2018 07:34
Hürriyet gazetesi yazarı Yalçın Bayer, CHP'nin İstanbul ve İzmir adaylarına ilişkin iddiada bulundu.

CHP'de kurultayın ardından gözler yine belediyelere ve önümüzdeki seçimde konuşulan isimlere döndü.

Hürriyet'ten Yalçın Bayer, CHP'nin İstanbul için Yasemin Öney Cankurtaran'ı, İzmir için Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır'ı düşündüğünü ileri sürdü.

Bayer'in yazısının ilgili bölümü şöyle:

Salı, 06 Şubat 2018 15:26
Milat gazetesi yazarı ve TRT Kürdi programcısı Erdal Şimşek, dolandırıcılık operasyonu kapsamında tutuklandı.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğünün yürüttüğü soruşturmada "hayali ihracat" suçlaması ile tutuklanan Keskin Holding’in sahibi Recep Ercan Keskin'le ilişkili olduğu iddiasıyla gözaltına alınan yandaş yazar Erdal Şimşek tutuklandı.

Hürriyet'te yer alan habere göre, Şimşek'e, kendisini MİT mensubu gibi tanıtıp iş adamlarına yönelik dolandırıcılık yaptığı suçlaması da yöneltildi.

Cuma, 02 Şubat 2018 08:45
CNN Türk yorumcusu Hande Fırat'ın hastaneye kaldırıldığı duyuruldu.

Hürriyet gazetesi Ankara Temsilcisi ve CNN Türk yorumcusu Hande Fırat'ın yüksek ateş nedeniyle hastaneye kaldırıldığı açıklandı.

Fırat'a domuz gribi teşhisi konduğu belirtildi. Nevzat Çiçek, "Programın bu hafta moderatörlüğünü Abdulkadir Selvi yapıyor. Hande Fırat’a geçmiş olsun diyoruz" diyerek Fırat'ın durumunu duyurdu. 

 

Cuma, 02 Şubat 2018 00:43
Abdulkadir Selvi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'İttifak için Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi ile de görüşüyoruz' dediğini iddia etti.

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi çok konuşulacak bir iddiada bulundu.

CNN Türk'te yayımlanan Gece Görüşü programına katılan Selvi, 2019 seçimlerine MHP ile ittifak yaparak girmeye hazırlanan AKP'nin SP ve BBP ile de ittifak yapma hazırlığında olduğunu söyledi.

Selvi şöyle konuştu: 

Pazartesi, 05 Şubat 2018 10:23
Hürriyet'in 'Okur Temsilcisi' yazarı Faruk Bildirici, Galatasaray kaptanı Selçuk İnan'ın bir lokantada rakı içerken çekilen fotoğrafının Hürriyet'in internet sayfasında "Selçuk İnan fena yakalandı" başlığıyla sunulmasına tepki gösterdi. Bildirici, "Başlık ve haber problemli. Rakı ile 'yakalandı' sözcüğünü yan yana getirip, rakı içmeyi suç ya da yanlış gibi sunamayız" dedi.

Hürriyet'in 'Okur Temsilcisi' yazarı Faruk Bildirici, Galatasaray kaptanı Selçuk İnan'ın bir lokantada rakı içerken çekilen fotoğrafının Hürriyet'in internet sayfasında "Selçuk İnan fena yakalandı" başlığıyla sunulmasına tepki gösterdi. Bildirici, "Başlık ve haber problemli. Rakı ile 'yakalandı' sözcüğünü yan yana getirip, rakı içmeyi suç ya da yanlış gibi sunamayız" dedi. 

Çarşamba, 31 Ocak 2018 02:44
Hürriyet gazetesi yazar Abdulkadir Selvi, 2019'daki seçimlere yönelik hazırlanan seçim barajının kapsamını açıkladı.

Hürriyet gazetesinin AKP'ye yakın yazarlarından Abdulkadir Selvi, AKP-MHP ittifakıyla gündeme gelen seçim barajı polemiğini köşesine taşıdı. 

Selvi, önce cumhurbaşkanına sonraysa partiye oy verileceğini açıkladı. 

Pazartesi, 08 Ocak 2018 09:51
Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, görevden alınan CHP'li belediye başkanları için "İktidar, CHP’ye öyle muazzam bir kıyak çekti ki... Hem partinin bu başkanlardan kurtulmasını sağladı. Hem de partinin mağdur duruma düşmüş gibi algılanmasına katkı sundu" ifadelerini kullandı.

AKP'nin CHP'li Beşiktaş ve Ataşehir belediye başkanlarını görevden alması Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan tarafından olumlu karşılandı.

Çarşamba, 31 Ocak 2018 17:49
Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat ve Doğan Medya Ankara Temsilcisi Hakan Çelik, CNN Türk’te program yapan Şirin Payzın’ın işten çıkarılması için Doğan Medya yönetimine gerçek dışı beyanlarda bulundukları iddialarına dair açıklama yaptı.

Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat ve Doğan Medya Ankara Temsilcisi Hakan Çelik, CNN Türk’te program yapan Şirin Payzın’ın işten çıkarılması için Doğan Medya yönetimine gerçek dışı beyanlarda bulundukları iddialarını yalanladı.

Perşembe, 18 Ocak 2018 08:51
Aydın Doğan'a en yakın isimlerden olan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, CHP'nin yeni İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun istifa etmesi ya da görevden alınması gerektiğini yazdı.

CHP'nin yeni İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancoğlu, Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan tarafından istifaya çağrıldı.

Çarşamba, 10 Ocak 2018 22:12
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Saray'da beklenmedik bir kişiye ev sahipliği yaptı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, yoğun temposunun arasında sürpriz bir konuğu ağırladı.

Odatv'nin aktardığına göre Doğan Medya Grubu’nun sahibi Aydın Doğan, İstanbul’dan Ankara’ya Erdoğan’ı ziyaret etmek için geldi.

Edinilen bilgilere göre Aydın Doğan’ın yanında Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat da bulunuyordu.

Salı, 09 Ocak 2018 07:24
AKP'nin 17 Aralık operasyonları sırasında gizli tanık olan bir ismi KHK ile ihraç ettiği, daha sonra durum anlaşılınca göreve geri aldığı ama kimliğinin deşifre olduğu ileri sürüldü.

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, AKP'nin 17 Aralık operasyonlarında gizli tanık olan ismi "yanlışlıkla" KHK ile ihraç ettiğini yazdı.

Selvi, gizli tanığın kimliğinin de deşifre olduğunu öne sürdü.

Selvi'nin iddiası şu şekilde:

Pazartesi, 22 Ocak 2018 11:17
Yargıtay, tartıştığı polislere 'Dışarıda kedi gibi oluyorsunuz, üniformayı giyince aslan kesiliyorsunuz' dediği için hakaretten 1 yıl 4 ay hapse mahkum edilen kişiyi haklı buldu ve mahkumiyeti bozdu.

Hürriyet gazetesi yazarı Oya Armutçu, Eskişehir'de görülen bir davayı köşesine taşıdı. 

Armutçu'nun "Polise 'kedi' demeyi Yargıtay suç saymadı" başlıklı yazısının öne çıkan kısmı şu şekilde:

Cuma, 19 Ocak 2018 10:49
CHP'de Muharrem İnce ve Ümit Kocasakal'dan sonra bir isim daha örgütü dolaşmaya başladı.

CHP'de 3-4 Şubat'ta yapılacak CHP 36. Olağan Kurultayı öncesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun rakipleri belli olmaya başlıyor.

Çarşamba, 10 Ocak 2018 12:40
Rusya Savunma Bakanlığının Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan’a İHA saldırısıyla ilgili bir mektup yolladığı iddia edildi.

AKP, Suriye ordusunun İdlib’de ateşkes koşullarını ihlal ettiğini ileri sürerek, Rusya ve İran nezdinde buna son verilmesi için açıklamada bulunmuştu.

Bu açıklamaya Rusya'dan bir yanıt geldiği öğrenildi.

Pazartesi, 08 Ocak 2018 07:05
AKP içinde son dönemde yaşanan Gül krizine ilişkin her gün yeni bir iddia gündeme geliyor. İddiaya göre, Sarraf davası sırasında kulislerde “Geçiş sürecinde Abdullah Gül Cumhurbaşkanı olsun. Ekonomi yönetimini Ali Babacan üstlensin. Erdoğan ve ailesinin hukuku korunsun” söylentisi gündeme geldi.

On birinci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün KHK çıkışı sonrası başlayan tartışmaların daha öncesine dayanan bir kulis bilgisiyle de ilgisi olduğu öne sürüldü.

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, bugün köşesinden o kulis bilgisini paylaşırken, söylentinin odağında Gül ve Ali Babacan yer aldı.

Pages