1041 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Salı, 10 Nisan 2018 10:38
Dün resmen Demirören Grubu'na geçen Hürriyet gazetesi, yeni dönemin ilk gününde Demirören'in diğer gazetesi Milliyet'le benzer bir manşetle çıktı.

Doğan Medya'nın dün resmen Demirören'e devredilmesinin ardından gazete ilk manşetini Demirören'in diğer gazetesi Milliyet'le ortak attı.

İki gazetenin sürmanşetinde Doğan Medya'nın devri yer alırken, manşet haberi de "Erdoğan ve süper teşvik" oldu.

Salı, 10 Nisan 2018 11:44
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı Enerji Bakanı Berat Albayrak arasındaki gerilim, bu kez de bir radyo programına yansıdı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Enerji Bakanı Berat Albayrak arasındaki parti içi rekabet "gazetelere" de yansıdı.

Polis Haftası dolayısıyla Polis Radyosu'na konuk olan Süleyman Soylu ile program sunucusu arasında, programda okunacak günlük gazeteye ilişkin bir diyalog yaşandı.

Salı, 17 Nisan 2018 10:35
Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, yeni patronu Demiören'e çabuk ısındı. Özkök, bugünkü yazısında, 'Eleştiri hakkım olduğu sürece, iktidara yakın gazeteci olmayı hep sevdim...' dedi.

Doğan Medya'nın yeni patronu Demirören, Hürriyet yazarlarıyla sorun yaşayacağa benzemiyor.

Gazetenin eski yayın yönetmeni Ertuğrul Özkök, bugünkü yazısında, "Gazetecilik kariyerimi, Özal yanlısı bir siyaset yazarı olarak yaptım... Eleştiri hakkım olduğu sürece, iktidara yakın gazeteci olmayı hep sevdim..." ifadelerini kullandı.

 

Çarşamba, 04 Nisan 2018 23:45
Aydın Doğan Vakfı Ödül Töreni'ne Ahmet Hakan ve Ertuğrul Özkök'ün katılmaması dikkat çekti.

Doğan Medya Grubu’nun, Demirören’e satılmasının ardından medya grubu bünyesindeki isimlerin durumu da belirsizliğini koruyor.

Odatv’nin edindiği bilgilere göre Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Aydın Doğan Vakfı Ödül Töreni'ne katılmadı.

Pazartesi, 09 Nisan 2018 12:14
Demirören Grubu'na satılan Doğan Medya binasında yapılan devir teslim töreninde konuşan Aydın Doğan 'Kimsenin baskısı olmadan bu kararı aldım. Yıldırım Bey'le holding binasında görüşmedik. Görüşmeyi gizli yaptık' dedi. Doğan 'Artık biraz kaşarlandık mı ne yaptık' ifadelerini kullandı.

Demirören Medya Grubu'na satılan Doğan Medya Grubu binasında bugün devir teslim töreni yapılıyor.

Aydın Doğan, Yıldırım ve Erdoğan Demirören’in katıldığı törende Hürriyet, Milliyet, Vatan gazetesi ve Doğan TV yöneticileri de bulunuyor.

Salı, 03 Nisan 2018 07:21
2019'un Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlere ilişkin bir yazı kaleme alan Abdulkadir Selvi, AKP'nin İstanbul ve Ankara adaylarına ilişkin kulis bilgilerini yazdı. Selvi, CHP'nin Ankara adayının Mansur Yavaş olabileceğini ileri sürdü.

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, yerel seçimlere ilişkin bir kulis yazısı kaleme aldı.

AKP'nin İstanbul adayının Başbakan Binali Yıldırım olabileceğinin belirtildiği yazıda, Ankara için ise Ali Babacan, Jülide Sarıeroğlu ve Süleyman Soylu isimleri sıralandı.

Yazıdan bir bölüm şöyle:

Cuma, 16 Mart 2018 10:44
Milliyet ve Vatan'ın patronu Yıldırım Demirören'in geçtiğimiz günlerde iki kez Aydın Doğan'ı ziyaret ettiği, görüşmelerin üç büyük gazetenin satışına ilişkin olduğu ileri sürüldü.

AKP'li patron Yıldırım Demirören'in, Hürriyet, Posta ve Fanatik gazetelerine talip olduğu ileri sürüldü.

Konuya ilişkin Odatv'de yer alan iddia şöyle:

Milliyet ve Vatan'ın patronu Yıldırım Demirören geçen günlerde iki kez Aydın Doğan'ı ziyaret etti.

Haliyle patronlar katı hareketlendi.

Sahi Demirören neden Doğan'ı ziyaret etmişti?

Çarşamba, 21 Mart 2018 10:07
Hürriyet gazetesi yazarlarından Yalçın Bayer, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun aklındaki İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı'nı açıkladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu önceki gün eski AKP’li Abdüllatif Şener’le CHP Genel Merkezi’nde görüştü.

Pazartesi, 26 Mart 2018 11:05
Hürriyet gazetesi köşe yazarı Abdulkadir Selvi, 2019'un mart ayında yapılması kesinleşen yerel seçimleri köşesine taşıdı.

AKP'ye yakın isimlerden Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul seçimlerine odaklandığını yazdı. 

Erdoğan’ın, ''İstanbul’u kaybedersek Türkiye’yi kaybederiz” dediğini aktaran Selvi, ''ANAP, İstanbul ve Ankara’yı kaybedince gerileme sürecine girmişti. Tersi de oluyor, ‘İstanbul’u kazanan Türkiye’yi kazanıyor'' ifadelerini kullandı. 

Perşembe, 22 Mart 2018 10:52
Hürriyet gazetesi yazarlarından Abdulkadir Selvi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın erken seçim ve yerel seçim değerlendirmelerini aktardı.

AKP'ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yakın isimlerden Hürriyet gazetesi yazarlarından Abdulkadir Selvi, Erdoğan'ın erken seçim ve yerel seçimlerde ittifak değerlendirmelerini köşesine taşıdı. 

Perşembe, 29 Mart 2018 07:53
Doğan Medya'nın AKP'li Demirören Grubu'na satılmasının hemen ardından Hürriyet gazetesinde 'Saray yemekleri' öven Hande Fırat, Hürriyet'in veda yemeğine de katılmadı.

Doğan Medya Grubu’nun Demirören Holding’e satışının ardından, Hürriyet gazetesi eski Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı Hürriyet binasını ziyaret etmiş, Arzuhan Doğan Yalçındağ buluşmada yer almamıştı.

Perşembe, 22 Mart 2018 11:46
Financial Times gazetesi, Doğan Medya Grubu'nun satılmasıyla ilgili yorumda bulundu.

İngiliz Financial Times gazetesi, Doğan Medya Grubu'nun Demirören Grubu'na satılmasıyla, Türkiye'de "hükümet yanlısı gazete ve televizyonların ağırlığı altındaki" medyanın "büyük bir darbe" alacağını yazdı.

Çarşamba, 21 Mart 2018 20:33
Aydın Doğan'ın genel yayın yönetmenlerini arayarak “Artık dayanacak gücüm kalmadı ve satış gerçekleşti” dediğini iddia etti.

Hürriyet gazetesi eski çalışanı magazinci İzzet Çapa, Doğan Medya Grubu’nun satılacağı haberinin duyurulmasının ardından Twitter’da yaptığı paylaşımda, Doğan Medya Grubu Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın öğle saatlerinde genel yayın yönetmenlerini arayarak “Artık dayanacak gücüm kalmadı ve satış gerçekleşti” dediğini iddia etti.

Pazartesi, 26 Mart 2018 19:58
İşten çıkarılacak gazetecilerin listeleri hazırlanmaya başlamışken Aydın Doğan'ın kızı Vuslat Doğan Sabancı, Hürriyet’ten güllerle uğurlandı. Doğan grubu, Türkiye'de "sermaye gazeteciliği"nin en önemli mimarları arasında yer alıyordu. Sosyal medyaya da taşınan sevgi gösterileri gazetecilik adına düşündürücü...

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, gazetesiyle bugün vedalaştı. "Vuslat Hanım sizi çok seviyoruz" pankartının asıldığı Hürriyet binasında güller de eksik edilmedi. 

Cumartesi, 24 Mart 2018 16:31
Doğan Medya Grubu'nun satışı konusunda Demirören Holding'le anlaşmaya varmasının ardından, Vuslat Doğan Sabancı veda mesajı yayımladı. Sabancı, mesajında 'Bu Pazartesi hepinizle vedalaşmak, kucaklaşmak ve helalleşmek için sizleri ziyaret edeceğim' dedi.

Hürriyet Gazetesi yönetim kurulu üyesi ve Doğan Medya Grubu onursal başkanı Aydın Doğan’ın kızı Vuslat Doğan Sabancı, Doğan Medya Grubu’nun Demirören Grubu’na satışıyla ilgili olarak gazete bünyesinde çalışanlar için bir mesaj yayımladı.

Pages