676 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Cuma, 13 Kasım 2015 15:47
Hürriyet Gazetesi, bugün öğle saatlerinde internet sayfasında yayınladığı Erdoğan'ı İsa'nın son yemeğinde tavuk yerken gösteren kurgu görselden dolayı Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan özür diledi ve görseli yayınlayan editör ve sorumlu müdürü işten çıkardı.

Hürriyet Gazetesi, bugün internet sitesinde yayınladığı bir haber görselinden dolayı Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan özür diledi ve görseli yayınlayan editör ve sorumlu müdürü işten çıkardığını açıkladı. 

Çarşamba, 04 Kasım 2015 13:26
Hürriyet gazetesi yazarlarından Ahmet Hakan, Demirtaş ve Kılıçdaroğlu'na "liderlik notu" verdi...

Hürriyet yazarları AKP'ye zeytin dalı uzatma yarışına girerken Ahmet Hakan ise Bahçeli, Kılıçdaroğlu ve Demirtaş'a ilişkin bir yazı kaleme aldı.

Pazar, 22 Kasım 2015 11:23
Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı desteklemek için beş şart sunup, bunların olması halinde ‘avuçları patlarcasına alkışlayacağını‘ yazdı.

Hürriyet gazetesi yazarı ve TV programcısı Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “Özel televizyon değil mi bu? İstediğini çıkarır, istediğini çıkarmaz. İstediğine yer verir, istediğine yer vermez. Kime ne?” sözlerini değerlendirdi.

Perşembe, 12 Kasım 2015 10:26
Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek için "bu ne biçim bir adam ya" ifadelerini kullandı.

Cnn Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programına katılan CHP Genel Başkan Adayı Muharrem İnce'ye "destek" tweetleri atan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ahmet Hakan'a Twitter'dan mesajlar yolladı.

Pazar, 08 Kasım 2015 11:42
Hürriyet Gazetesi Washington Temsilcisi Tolga Tanış, 1 Kasım seçimlerinin ardından ABD yönetiminden hiçbir yetkilinin Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu tebrik etmediğini iddia etti.

1 Kasım seçimlerinin ardından, ABD yönetiminden hiçbir yetkilinin Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu arayıp tebrik etmediğini yazan Hüririyet Washington Temsilcisi Tolga Tanış, 12 Haziran 2011 seçimlerinden hemen iki gün sonra ABD Başkanı Obama'nın dönemin Başbakanı Tayyip Erdoğan’a telefon ettiğini ve Beyaz Saray'dan bunun bir bildiriyle duyurulduğunu söyledi.

Çarşamba, 04 Kasım 2015 08:48
Hürriyet gazetesi, 1 Kasım seçimlerinin arından tek başına iktidar olan AKP'ye uzlaşma çağrısı yaptı. Yapılan açıklamada "AKP'nin seçim başarısında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun rolü var" ifadeleri kullandı.

7 Haziran sonrası AKP'liler tarafından binası saldırıya uğrayan, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından ağır bir dille eleştirilen Hürriyet gazetesi, 1 Kasım sonuçlarına ilişkin bir başyazı yayımladı.

Pazartesi, 23 Kasım 2015 12:39
Ahmet Hakan dün yazdığı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı desteklemek için 5 şart koştuğu yazıya, yine Hürriyet yazarı olan Fatih Çekirge'den yanıt geldi.

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, dünkü yazısında Erdoğan'ı desteklemek için 5 şartının olduğunu söylemiş, bu şartların yerine getirilmesi halinde Erdoğan'ı avuçları patlarcasına alkışlayacağını ifade etmişti. 

Çarşamba, 25 Kasım 2015 03:11
Hürriyet Gazetesi matbaasına yönelik saldırı ile ilgili olarak başlatılan soruşturmada savcılık, yaşı 18’den büyük olan 10 şüpheli hakkında “Mala zarar verme” suçundan dava açtı. İddianamede şüphelilerin gazete binasına zarar verdikleri anlatılarak 4 yıla kadar hapsi talep edildi.

8 Eylül 2015 tarihinde Hürriyet Gazetesi’nin Ankara’daki matbaasının bulunduğu binaya saldırı girişimi olmuştu. Saldırıda can kaybı yaşanmazken, binada maddi hasar meydana gelmişti. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, saldırıya ilişkin başlattığı soruşturmada 11 şüphelinin kimliğini tespit ederek ifadesini aldı.

Perşembe, 15 Ekim 2015 23:32
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Ankara katliamının faillerine ilişkin haber yaptığı gerekçesiyle Hürriyet Gazetesi hakkında soruşturma açtı.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Ankara Katliamı'na ilişkin soruşturmada, saldırıyı gerçekleştiren canlı bombalara yardım edenlerin isimleri ile bulundukları yer ve kullandıkları araçlara ilişkin yapılan haber nedeniyle Hürriyet Gazetesi'ne soruşturma açtı. “Gizliliği ihlal” iddiasıyla başlatılan soruşturmada, haberin zamanlaması da “manidar” buldu.

Perşembe, 01 Ekim 2015 16:50
Doğan Medya Grubu’na bağlı Radikal ve Hürriyet’in internet sitelerine, akşam saatlerinde siber saldırı düzenlendiği belirtildi.

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan’ın saldırıya uğramasının ardından bu kez de Hürriyet ve Radikal’in sitelerine DDOS saldırısı yapıldı.

radikal.com.tr Genel Yayın Yönetmeni Ezgi Başaran, saldırıyı Twitter hesabından duyurarak, “Yaklaşık yarım saattir Hürriyet ve Radikal çok yoğun DDOS saldırısı altında. Sitelerin yavaşlaması ondandır”ifadelerini kullandı.

Cumartesi, 17 Ekim 2015 09:37
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı,10 Ekim 2015’te Ankara’daki saldırıya ilişkin internette yayınlanan haber dolayısıyla Hürriyet Gazetesi ile soruşturma bilgilerini basına veren kamu görevlileri hakkında soruşturma başlattı.

Ankara Katliamı sonrası yayın yasağı kararı alan AKP, Hürriyet hakkında soruşturma başlattı. Hürriyet, soruşturmaya yanıt haberinde ihmallere dikkat çekerek " Hürriyet, aylardır o bomba ve bombacıların perde arkasını araştıran çok sayıda habere imza attı" dedi.

 

Perşembe, 08 Ekim 2015 17:24
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Hürriyet gazetesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Hürriyet gazetesine ve Ahmet Hakan'a yapılan saldırılar sonrası HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, gazeteye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Demirtaş, Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı ve Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin’e geçmiş olsun dileklerini iletti.

Perşembe, 01 Ekim 2015 09:18
Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, hastanede Ahmet Hakan'ı ziyaretinden sonra yaptığı açıklamada, "Organize ve planlı bir saldırı olduğunu görüyoruz. Saldırganlar CNN Türk'ten çıktıkan sonra evine kadar takip edilmiş" dedi.

Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, hastane önünde yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Çarşamba, 28 Ekim 2015 01:45
Koza-İpek Holding'in mallarına el konulması sonrası Hürriyet gazetesi konuya ilişkin bir açıklama yaptı.

Koza'ya el konulması sonrası bazı televizyon kanalları ve gazeteler kayyuma devredilirken Hürriyet gazetesi konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Cumartesi, 03 Ekim 2015 09:42
Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan, burnundaki kırık nedeniyle geçirdiği ameliyatın ardından dün akşam hastaneden taburcu oldu.

Amerikan Hastanesi'nde yaklaşık 1,5 saat süren burun ameliyatı geçiren Ahmet Hakan, doktorların geceyi hastanede geçirmesi yönündeki tavsiyesine rağmen, saat 21.00 sıralarında kendi isteğiyle taburcu oldu.
 

Pages