2444 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Perşembe, 13 Ekim 2016 02:15
Ahmet Çınar

Piyasacılık ile gericiliğin ne kadar birbirine bağlı, gericilik ile piyasacılığın ne denli iç içe olduğuna dair onlarca yazı yayınlandı bu köşede de, bu portalda da…

Örnekler bitmiyor. Yaşadıklarımız, gözlediklerimiz, karşılaştıklarımız; piyasacılık ile gericiliğin nasıl at başı ilerlediğini bir kez daha kanıtlıyor.

Cuma, 21 Ekim 2016 12:20
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ankara'daki hızlı tren garının 29 Ekim'de açılığını duyurdu.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı’nda incelemelerde bulundu.

Salı, 18 Ekim 2016 12:16
Yükseköğretim Akademik Yılı Açılış Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Musul operasyonu için "Musul'la ilgili diplomatik görüşmeler, arazi hazırlıklarımız devam ediyor; Suriye gibi sabrediyoruz" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, rektör ve dekanlara yaptığı konuşmasında "Üniversitelerimiz asli görevini yaparken yeni neslin fikir dünyasını besleyecek alt yapıyı asla ihmal etmemelidir. Bunun için öğrencilerimize milli tarih şuurunun ve anadil sevgisinin aşılanabileceği bir sistem belirlenmesi gerekiyor" dedi.

Çarşamba, 05 Ekim 2016 17:49
Rize merkezde bulunan İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde ilginç bir açılış töreni yapıldı. Okul bahçesinde tamiri yapılan ve modernize edilen çeşme, "törenle" açıldı!

Rize merkezdeki İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde okul bahçesinde tamiri yapılan ve modernize edilen çeşme "törenle" açıldı! 

Cumartesi, 01 Ekim 2016 11:54
TBMM’nin bugün yapılacak 26. dönem ikinci yasama yılı açılış töreninde muhalefetin tavrı merak ediliyordu. Erdoğan'ın salona girişi sırasında HDP'nin ayağa kalkmaması ve alkışlamaması bekleniyor.

TBMM’nin bugün yapılacak 26. dönem ikinci yasama yılı açılış töreninde muhalefetin tavrı merak ediliyor.

HDP, dün parti grubunu toplayarak törene ilişkin tavrını netleştirdi. Alınan karara göre HDP’liler, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın salona girişinde ayağa kalkmaması ve alkışlamaması bekleniyor.

CHP'Lİ GÖK: ERDOĞAN'I SAYGIYLA KARŞILAYACAĞIZ

Cumartesi, 15 Ekim 2016 15:20
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'de toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada CHP'nin "Biz böyle bir Yenikapı ruhundan memnun değiliz" şeklindeki açıklamalarına "Olsan ne yazar olmasan ne yazar? Senin olup olmaman bir şeyi değiştirmez" diye yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'de toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada CHP'nin "Biz böyle bir Yenikapı ruhundan memnun değiliz" şeklindeki açıklamalarına "Olsan ne yazar olmasan ne yazar? Senin olup olmaman bir şeyi değiştirmez. Oradaki 5 milyon ne diyor bizim için o önemli. Aynı anda tüm Türkiye'de bir o kadar da ne yaptı? Ekranlardan izledi, 10 milyon.

Cumartesi, 01 Ekim 2016 15:42
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, TBMM'nin yasama yılı açılış töreninde konuştu. Erdoğan, "Yasama, yürütme, yargı organlarıyla ve milletiyle uyum içinde bir cumhurbaşkanlığı vazifesi icra ettiğime inanıyorum" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, TBMM'nin yasama yılı açılış töreninde konuştu.   

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle: 

Cumartesi, 22 Ekim 2016 10:56
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın bugün toplu açılış töreni için geleceği Bursa'da, törenin yapılacağı meydana bakan TOKİ konutlarında polisler daireleri gezerek tek tek yurttaşlara GBT sorgulaması yaptı. Ayrıca Erdoğan gelecek diye bugün Bursa'da kent içi ulaşımın bedava olduğu duyuruldu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın bugün toplu açılış töreni için geleceği Bursa'da, törenin yapılacağı meydana bakan TOKİ konutlarında polisler tek tek yurttaşlara GBT sorgulaması yaptı. 

Pazartesi, 10 Ekim 2016 11:39
İstanbul Teknik Üniversitesi'nin 2016-2017 Akademik Yılı Açılış Töreni'ne katılan Başbakan Binali Yıldırım, "Suriye ve Irak'ta yaşanan istikrarsız durum en fazla Türkiye'yi etkilemektedir. Bölgeyle fiziki ve gönül bağı olmayan ülkeler, bu bölge bir takım çalışmalar yaparken, bölge ülkelerinin sesi çıkmıyor" dedi.

Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul Teknik Üniversitesinin 2016-2017 Akademik Yılı Açılış Töreni'ne katıldı.

Başbakan Yıldırım'ın açıklamalarının satırbaşları şöyle:

Salı, 04 Ekim 2016 20:57
Kaldırıma yaslanmış pozuyla ünü tüm dünyaya yayılan, Ziverbey’in bıçkın kedisi Tombili’nin heykeli bugün törenle açıldı.

Ziverbey'de bir kaldırım taşına yaslanarak verdiği pozla fenomen haline gelen "Tombili" isimli kedinin heykeli, bugün törenle açıldı.

1 Ağustos'ta hayatını kaybeden Tombili'nin heykelinin açılış törenine, Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Başar Necipoğlu, hayvanseverler ve mahalle sakinleri katıldı.

Açılış, 4 Ekim Hayvanları Koruma gününde gerçekleştirilmiş oldu.

Cumartesi, 01 Ekim 2016 19:54
Binali Yıldırım, "ikinci kalkışma" iddialarına ilişkin yaptığı açıklamada, "Böyle bir çılgınlık yaparlarsa bedelini öderler" dedi.

Başbakan Binali Yıldırım, Meclis'teki açılış resepsiyonunda "ikinci kalkışma" iddialarına ilişkin konuştu.

Yıldırım, iddialara ilişkin yaptığı açıklamada "Böyle bir çılgınlık yaparlarsa bedelini öderler" dedi.

Cumartesi, 15 Ekim 2016 18:03
Cumhurbaşkanı Erdoğan firari cemaatçiler için "Şimdi kaçtıkları yerin vatandaşı olsunlar. Artık onlar bu milletin vatandaşı olarak anılmayacaklar." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize'de katıldığı toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada firar eden cemaatçileri hedef aldı. 

Pazartesi, 10 Ekim 2016 08:37
Kadıköy-Kartal Metro Hattı’nın devamı niteliğinde olan 4,5 kilometrelik Kartal-Pendik-Tavşantepe Metro Hattı bugün açıldı.

Kadıköy-Kartal Metro Hattı’nın devamı olan Kartal-Pendik-Tavşantepe Metro Hattı hizmete açıldı. Resmi açılış töreni daha sonra yapılacak olan Metro Hattı hizmete alındığında; Sabiha Gökçen Havaalanı Metro Hattı ile Tavşantepe İstasyonu’nda, Metrobüs ile Ünalan İstasyonu’nda, Marmaray ile Ayrılıkçeşme İstasyonu’nda, Bostancı-Dudullu Metro Hattı ile de Kozyatağı İstasyonu’nda entegre olacak. 

Cumartesi, 01 Ekim 2016 18:22
Meclis açılışına HDP eş başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ katılmadı.

HDP eş başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ TBMM'nin açılış törenine katılmadı. 

Cuma, 07 Ekim 2016 08:57
Cemaat okullarından olan Fatih Koleji'nden mezun olan Erdoğan'ın damadı Enerji Bakanı Berat Albayrak, "Özellikle nesillerimize, ne diyordu birileri? 'Altın nesil, altın nesil.' O altın nesil, hain nesil çıktı" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı ve Enerji Bakanı Berat Albayrak, maillerinin hacklenmesi sonrası ortaya çıkan yazışmalara ilişkin sessizliğini koruyor.

Pages