1978 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Cumartesi, 18 Nisan 2015 10:40
Tayyip Erdoğan Kocaeli'de katılacağı toplu açılış töreninde daha önceden açılışını yaptığı yapılar için tekrar açılış yapacak.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Valiliği'nce yapılan duyurulara göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, 195 eserin açılışını yapacak. Ancak açılışı yapılacak yapıların büyük çoğunluğu daha önce açılışı yapılan eserlerden oluşuyor.

Pazar, 19 Nisan 2015 18:28
Başbakan Ahmet Davutoğlu Levent-Rumeli Hisarüstü Metro Hattı açılış törenine katıldı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu Levent-Rumeli Hisarüstü Metro Hattı açılış töreninde konuştu.

Davutoğlu burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

Kılıçdaroğlu’na millet demeyi öğrettik. İyi bir öğrenci yavaş yavaş öğreniyor.

Bugün seçim bildirgesini açıkladı. Bildirgenin bir özü var. Halka sosyal yardım vaat ediyor.

Cumartesi, 18 Nisan 2015 20:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kocaeli’nde toplu açılış törenine katıldı. Erdoğan siyaset ve ekonomiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kocaeli'de açılış törenine katıldı.

Erdoğan, “Ekonomideki şu andaki bu geçici kriz aşılacaktır. Analiz şirketleri hedefleri farklı bir şekilde ortaya koyuyorsa da Türkiye sıçramasına devam edecektir” diye konuştu.

Erdoğan'ın konuşmasının satırbaşları şu şekilde:

"Hedef 2 Trilyon dolar"

Cumartesi, 11 Nisan 2015 16:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya’da toplu açılış töreni bahanesiyle seçim mitinglerine devam etti.

Geçtiğimiz günlerde partisinin seçim mitinglerinde konuşmayacağı iddia edilen Tayyip Erdoğan, bugün Sakarya’da toplu açılış töreni bahanesiyle Sakarya’da bir miting düzenledi. Erdoğan konuşması boyunca seçimden, “yeni Türkiye”den, “yeni anayasadan” ve başkanlık sisteminden bahsetti.

Pazar, 19 Nisan 2015 18:39
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Levent-Rumeli Hisarüstü Mini Metro Hattı açılış törenine katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Levent-Rumeli Hisarüstü Mini Metro Hattı açılış töreninde konuştu.

Salı, 14 Nisan 2015 14:11
Hürriyet: Akkuyu Nükleer Santralı’nın su altı yapılarının açılış törenine katılanlar Mersinli bir grup tarafından alıkonuldu.

GÜNCELLEME 15:28
Müdahale sonrası kitle dağılmayarak eyleme devam etti. 

Yurttaşlar "Nükleersiz Mersin, AKP'siz Türkiye" sloganları ile bir süre bekledikten sonra dağılarak eylemi sonlandırdı.


GÜNCELLEME

Cumartesi, 18 Nisan 2015 19:22
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kocaeli Bilim Merkezi ile yapımı tamamlanan tesis ve projelerin toplu açılış törenine katıldı.

Açılış töreninde konuşma yapan Erdoğan, Avrupa Parlamentosu'nda "Ermeni Soykırımı tasarısı"nın kabul edilmesini eleştirerek, "Avrupa Birliği Parlamentosu'nda 1915 Ermeni Tehciri'nin 100'üncü yılını bahane ederek yeniden ve daha güçlü şekilde ülkemize saldırmaya, milletimizi karalamaya başladılar. Papa böyle bir ithamda da bulundu. Gerçi hemen cevabını verdik.

Pazar, 12 Nisan 2015 09:27
Nazım Hikmet Kültür Merkezi İzmir, dün yaptığı açılış ile yeniden İzmir'li kültür sanat ve bilim emekçileriyle buluşuyor.

İzmir'de ilk kez 2006 yılında, Alsancak'ta kapılarını açan Nazım Hikmet Kültür Merkezi, kısa bir aradan sonra tekrar İzmirlilerle buluştu. 


Açılış kokteylinde NHKM İzmir adına Deniz Sözüak konuştu. Sözüak konuşmasında:

Perşembe, 09 Nisan 2015 15:58
Başbakan Ahmet Davutoğlu, ATO Congresium'da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre ve Altyapı Projeleri toplu açılış töreninde konuştu. "O pis kokulu Türkiye gitti, mis kokulu Türkiye geldi" dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, ATO Congresium'da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre ve Altyapı Projeleri toplu açılış töreninde konuştu.

Cuma, 17 Nisan 2015 16:47
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakan olduğu dönemde, Sultangazi Belediyesi ek hizmet binasının açılış töreninde suikast girişiminde bulunduğu iddia edilen Ferhat Yıldız hakkında açılan davada karar verildi.

İstanbul 17. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya tutuklu sanık Ferhat Yıldız katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ise duruşmada avukatı Ferah Yıldız temsil etti. 

Salı, 14 Nisan 2015 14:16
Ankara Üniversitesi DTCF’ye giren polis Birgün gazetesinin yıl dönümü için asılan afişleri ve “Hırsız Katil Erdoğan” yazılı pankartı söktü.

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi’ne (DTCF) giren polis, öğrencilerin Birgün Gazetesi’nin 12. Yıldönümü için astıkları afişleri söktü.

Bianet'te yer alan habere göre, fakülte boşaltıldı, polis kampüsten çıkışta yaşanan arbedede biber gazı sıktı.

Pazartesi, 13 Nisan 2015 14:28
AKP Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim kampanyası kapsamında ilk mitingi 25 Nisan'da Erzurum'da yapacak.

Başbakan Davutoğlu, seçim kampanyası kapsamında ilk  mitingi, 25 Nisan'da Erzurum'da yapacak.

AKP'nin ikinci mitingi, aynı gün  Sivas'ta düzenlenecek. 

Cumartesi, 18 Nisan 2015 21:27
Dün gece Ankara’daki genel merkezi kurşunlanan HDP’nin bu kez de Bursa’nın Orhangazi ilçe teşkilatı parti lokaline saldırılmak istendi.

HDP Orhangazi ilçe teşkilatının açılış törenin bir grup, Türk Bayrakları açıp, tekbir getirdi. ‘Gazi’de PKK istemiyoruz’, ‘Dişe diş kana kan intikam intikam’, ‘PKK’yı destekleyen HDP’ye oy versin’ sloganları attı.

Çarşamba, 15 Nisan 2015 17:08
Katar, Ortadoğu'daki ilk Yuan takas odasını açtı. Takas odasının Körfez ülkeleri ile Çin arasındaki ticareti geliştireceği düşünülüyor.

Çin Halk Cumhuriyeti, dış ticaretini kendi para birimi Yuan ile yapmak istemesine rağmen Ortadoğu'da Yuan ile çalışan bir takas odası bulunmuyordu. Çin ile ticareti geliştirmek isteyen Katar, Ortadoğu'nun ilk Yuan kullanan takas odasını açtı. Bu adımın Körfez ülkeleri ile Çin arasındaki ticareti geliştireceği düşünülüyor.

Cuma, 03 Nisan 2015 17:23
Ankara’daki futbolseverlerin ortak çabalarıyla organize edilen Özgür Lig, 5 Nisan Pazar günü başlıyor.

Endüstriyel futbola, ayrımcılığa, ırkçılığa, cinsiyetçiliğe ve rekabete karşı, oynamak isteyen herkesin oynayabileceği, herhangi bir yeterlilik beklenmeyen, cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği ayrımcılığının ligden çıkarılma sebebi olarak kabul edildiği ligde, LGBTİ’ler de kendi takımlarıyla yer alacak.

Pages