2312 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Pazar, 10 Nisan 2016 11:36
Vodafone Arena'nın açılış maçında çArşı Grubu da dahil hiçbir grubun alınmayacağı belirtilirken, AKP Gençlik Kolları’na mensup 1000 kişilik bir grubun katılacağı iddia edildi.

Vodafone Arena'nın açılış maçı olan Beşiktaş-Bursaspor mücadelesinden bir gün önce düzenlenecek olan protokol açılışı için, çArşı grubu da dahil hiçbir taraftarın alınmayacağı belirtilirken, AKP Gençlik Kolları’ndan 1000 kişilik bir grubun katılacağı iddia edildi.

Pazar, 10 Nisan 2016 19:53
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla gerçekleşen ve taraftarların alınmadığı Vodafone Arena'nın açılış töreni hakkında konuşan Beşiktaş Teknik Direktör Şenol Güneş Bu eserin meydana gelmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.

Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafona Arena’nın resmi açılışı, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirildi. Açılış törenine takım adına Teknik Direktör Şenol Güneş ile takım kaptanları Tolga Zengin ve Necip Uysal katıldı.

Perşembe, 14 Nisan 2016 15:13
Soma'da maden katliamında hayatını kaybeden 301 madenciden biri olan Özay Eren'in anne, baba ve 7 kardeşine 395 bin lira tazminat ödemeye mahkum olan ancak parayı ödemeyen Soma Kömür İşletmeleri A.Ş.'nin avukatları vicdan yaralayıcı bir girişime imza attı. Şirket avukatları, madencinin ailesinin istediği tazminatın kabul edilmeyen bölümü nedeniyle doğan 8 bin 300 lira vekalet ücreti alacağının tahsili için acılı aileye icra takibi başlattı.

Soma'da iki yıl önceki maden katliamında hayatını kaybeden 301 madenciden biri olan Özay Eren'in anne, baba ve 7 kardeşine 395 bin lira tazminat ödemeye mahkum olan ancak parayı ödemeyen Soma Kömür İşletmeleri A.Ş.'nin avukatları vicdan yaralayan bir girişime imza attı.

Perşembe, 21 Nisan 2016 19:57
İzmit Körfezi'ndeki köprünün adı Osman Gazi Köprüsü oldu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve beraberindeki AKP'li bakanların İzmit Körfez Geçişi asma köprüsü son tabliye yerleştirme ve İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu Altınova-Gemlik Otoyol kesimi açılış programı bu akşam saatlerinde yapıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Körfez köprüsünün açılış töreninde yaptığı konuşmada, köprünün adını ‘Osman Gazi’ olarak açıkladı.

 

Pazartesi, 11 Nisan 2016 23:54
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Spor Toto Süper Lig'de 3-2 yendikleriBursaspor'un teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu'yla ilgili "Enterasan derecede istekliydi" dedi.

Vodafone Arena'nın açılış maçından sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Orman, Bursaspor'un çok motive olmuş şekilde karşılarına çıktıklarını belirterek, "Hamza Hamzaoğlu enteresan derecede istekliydi. Stresli bir maç oldu ama kazandığımız için mutluyuz" ifadelerini kullandı.

Cumartesi, 09 Nisan 2016 20:44
Beşiktaş'ın yenilenen stadı Vodafone Arena'ya Erdoğan'ın da katılacağı ve açılışta bir konuşma yapacağı duyuruldu.

Beşiktaş'ın yenilenen stadı Vodafone Arena'nın açılışı yarın yapılacak. Yarın 17:00'de yapılacak açılış törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun da katılacağı duyuruldu.

Pazar, 10 Nisan 2016 17:45
Eskişehir'de Jose Marti Küba Dostluk Derneği ile Komünist LGBT'lerin birlikte yaptıkları etkinlikte "Küba'da LGBT mücadelesi" anlatıldı.

Eskişehir'de "Sosyalist Küba’da LGBT hakları için verilen mücadele" konuşuldu.  

Jose Marti Küba Dostluk Derneği (JMKDD) ve Komünist LGBT’lerin ortak düzenlediği etkinlikte, sosyalist Küba'nın cinsel özgürleşme ve cinsel eşitlik yolundaki güncel durumu anlatıldı.

Perşembe, 28 Nisan 2016 15:09
CHP, Genişletilmiş İl Başkanları toplantısını Mayıs ayında sürpriz bir ilde yapmaya karar verdi. CHP, Mayıs ayında 81 il başkanını Van’da toplayarak iki günlük kampa girecek.

CHP, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nın ikincisini Antalya’nın ardından bu kez Van’da gerçekleştirmeye karar verdi. Antalya’da yapılan toplantıda bu yıl turizmin içinde bulunduğu krize dikkat çekilmişti.

Pazar, 24 Nisan 2016 20:17
HDP'li Baluken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Dolmabahçe Mutabakatı'na yönelik sözlerine ilişkin, “Hani muhataplarımızın oturma düzenine kadar sana danıştığı mutabakat var ya?? " dedi.

HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, Erdoğan’ın Adana’daki açılış töreninde söylediği “Ne Dolmabahçe Mutabakatı ya? Nereden çıkmış böyle bir şey? Böyle bir mutabakat filan söz konusu değil” şeklindeki ifadesine Twitter’dan cevap verdi. 

Salı, 19 Nisan 2016 12:05
Avrupa'dan Türkiye için "vize" açıklaması geldi. Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, vizesiz seyahat için Türkiye'nin tüm koşulları yerine getirmesi gerektiğini yineledi.

Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, Türkiye'nin "vizesiz seyahat" için tüm koşulları yerine getirmesi gerektiğini, kriterlerin Türkiye için "sulandırılmayacağını" söyledi.

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi açılış otrumunda konuşan Junker, bu konuda Türkiye için bir istisna olamayacağının altını çizdi.

Pazartesi, 18 Nisan 2016 12:03
PYD, İsveç’in başkenti Stockholm’de temsilcilik açtı.

İsveç'in başkenti Stockholm'deki PYD temsilciliğinin açılış töreni, YPG’nin kadın kolu YPJ’nin komutanı Nesrin Abdullah’ın yanı sıra İsveç'in değişik kentlerinden katılımlarla gerçekleşti. 

YPJ komutanı Nesrin Abdullah, hafta içinde İsveç Savunma Bakanı Peter Hultqvist ile de görüşerek Suriye’de yaralanan PYD mensuplarının tedavilerinin İsveç’te yapılması talebinde de bulundu.

Cuma, 08 Nisan 2016 18:51
Adalet Bakanı Bozdağ, kimlik bilgilerinin sızdırılmasına ilişkin, "İlk bulgu ve belgelere göre bu bilgilerin seçmenlere ait olduğu ortaya çıkıyor. Nereden ve nasıl sızdı? Bu bulunacak" dedi.

Bitlis Tatvan Adalet Sarayı'nın açılış törenine katılan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, kişisel verilerin sızdırılmasıyla ilgili "Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı konuyla ilgili adli tahkikata başladı. Maddi gerçeğin ortaya çıkarılacağına inanıyorum" dedi.

Pazar, 24 Nisan 2016 12:33
Sinop Nükleer Karşıtı Platform (SNKP) ile HOMUR Mizah Grubunun ortak düzenlediği “Nükleer Sizin-Sinop Bizim” başlıklı karikatür sergisi 22 Nisan 2016 Cuma günü yoğun katılımla açıldı.

Sinop Nükleer Karşıtı  Platform (SNKP) ile HOMUR Mizah Grubunun  ortak düzenlediği “Nükleer Sizin-Sinop Bizim” başlıklı karikatür sergisi 22 Nisan 2016 Cuma günü yoğun katılımla açıldı.

Çarşamba, 20 Nisan 2016 14:25
TBMM Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada "Aziz şehitlerimizin hatıralarına hürmeten sadece resepsiyon iptal edilmiştir" ifadeleri kullanıldı.

TBMM'de 23 Nisan resmi törenlerinin iptalinin söz konusu olmadığı, törenlerin her yıl olduğu gibi bu yıl da icra edileceği ancak asker cenazeleri nedeniyle sadece resepsiyonun iptal edildiği bildirildi.

Cumartesi, 09 Nisan 2016 08:21
Ensar Vakfı Başkanı Cenk Dilberoğlu, vakfa bağlı evlerde çok sayıda çocuğa tecavüz eden öğretmen Muharrem B.’nin 2013’te sadece 5 ay kendileri ile çalıştığını öne sürmüştü. Gazeteport’un bulduğu fotoğraf, Dilberoğlu’nu yalanlıyor.

Ensar Vakfı’nın, Karaman’daki evlerinde 10 çocuğa tecavüz edildiği ortaya çıktıktan sonra olayla bağlantısını gösteren bilgileri internet arşivlerinden sildirmeye başladı. Ancak unutulan bir fotoğrafta, Ensar Vakfı Başkanı Cenk Dilberoğlu ve tutuklu öğretmen Muharrem B. ile yan yana görünüyor.

Pages