2051 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Pazartesi, 04 Mayıs 2015 17:04
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Siirt'te TÜRGEV Emine Erdoğan Kız Yurdu açılış törenine katıldı.

17 Aralık yolsuzluk operasyonunun merkezinde yer alan Bilal Erdoğan'ın vakfı TÜRGEV, Emine Erdoğan adına bir yurt yaptırdı.

Açılışı Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan tarafından yapılan yurdun adı "TÜRGEV Emine Erdoğan Kız Yurdu" oldu.

Pazar, 24 Mayıs 2015 16:31
Başbakanlık İzmir Ofisi'nin açılışını gerçekleştiren Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık" yazısının üzerinde duran örtünün ipini kopardı.

Konak'taki İzmir Başbakanlık Ofisi açılış töreninde konuşma yapan Davutoğlu, 'Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık' yazısının üzerini kapatan örtünün ipini çekerek açılışı gerçekleştirmek istedi. Ancak Davutoğu'nun çektiği ip koptu. Davutoğlu'nun kopan ipin kalan kısmını yakalamaya çalışması komik görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. 

Perşembe, 14 Mayıs 2015 16:35
Cumhurbaşkanı Erdoğan Van'da açılış töreninde konuşuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Van'da düzenlenen toplu açılış töreninde konuşuyor.

Erdoğan konuşmasında, "Biz Van'a sevdalıyız ama siz bizi anlamakta zorlanıyorsunuz" ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları şöyle:

Bizi kucaklayan Van'ı selamlıyorum.

Van'a yaptığımız yatırım miktarı 17 trilyon lira.

Perşembe, 14 Mayıs 2015 17:03
Van'da toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan protesto edildi.

Van'da açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan protesto edildi.

Protesto eden gruptan 4 kişi gözaltına alındı.

Pazartesi, 18 Mayıs 2015 16:32
Cumhurbaşkanı Erdoğan toplu açılış töreni için Samsun'da konuşuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da toplu açılış töreninde konuşuyor.

"ben cek cak'lı konuşmam" diyen Erdoğan, "Toplam yatırım 14 katrilyon 300 trilyon lira. Biz buyuz be" ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları şöyle:

Pazar, 10 Mayıs 2015 10:44
Dün, Erdoğan'ın İzmir Atatürk Stadı’nda gerçekleştirdiği “toplu açılış” programı, Vali'nin tüm çabalarına rağmen ilgi görmedi.

İzmir valiliği, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın İzmir’e gidişi öncesi devlet kurumlarına gönderdiği yazıda, Erdoğan’ın yapacağı açılış töreninin coşkulu bir biçimde geçmesi için yüksek katılımın sağlanmasını istemişti.

Perşembe, 07 Mayıs 2015 12:13
TİKA açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Siz kimin bağından kimi kovuyorsunuz ya" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Tiyatro oyuncusu Defne Halman'ın 4 Mayıs’ta yapılan 20. Sadri Alışık Oyuncu Ödülleri törenindeki konuşmasında, “Rumelihisarı Sahnesi’ne mescid yapmak isteyenlere izin vermeyelim. Hep beraber sesimiz yüksek çıkıyor. Beraber direnelim” açıklamasına tepki göstererek, " Siz kimin bağından kimi kovuyorsunuz ya. Orası zaten ibadet mekanı" dedi.

Salı, 05 Mayıs 2015 15:53
Erdoğan'ın açılış törenlerinin çok sayıda kanal tarafından yayınlanması RTÜK gündemine taşındı.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Üyeleri Ali Öztunç, Süleyman Demirkan, Esat Çıplak ve Ersin Öngel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Batman, Diyarbakır ve Siirt’te yaptığı konuşmalara yer veren yayın kuruluşlarının yayınlarının YSK kararları kapsamında incelenerek, konunun Üst Kurul gündemine getirilmesini istedi.

Cuma, 15 Mayıs 2015 18:27
Bugün toplu açılış töreni için gittiği Kırıkkale'de konuşan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a, konuşması sırasında "seni seviyoruz cumhurbaşkanım" diyen kadın gözaltına alındı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Kırıkkale'de toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan'ın Cumhuriyet Meydanı'ndaki konuşması sırasında bir kadın “Seni seviyoruz cumhurbaşkanım” diye bağırınca bir kadın polis tarafından ağzı kapatılarak gözaltına alındı.

Cuma, 22 Mayıs 2015 19:51
Tayyip Erdoğan AKP bayraklı havaalanı açılış töreninde konuşurken cumhurbaşkanı olduğunu unutup anayasayı ihlal ettiğini itiraf etti. Ardından durumu toplamaya çalıştı.

Tayyip Erdoğan, katıldığı havaalnı açılış töreninde Kılıçdaroğlu'na yükleneyim derken anayasayı ihlal ettiğini itiraf etti. "Kılıçdaroğlu 30 yıl sonrasına proje açıklıyor; kim öle kim kala... Ben bu projeyi başbakanlığım döneminde açıkladığım için çok fazla değinmeyeceğim" diyen Erdoğan, "Benim Maliye Bakanım var. İdi... Gerçi şimdi cumhurbaşkanıyım" dedi.

Cumartesi, 02 Mayıs 2015 18:45
Diyarbakır'da toplu açılış töreni bahanesiyle seçim mitingi yapan Erdoğan, "Devletin parasıyla geziyorum. Bu benim en doğal hakkım" dedi.

Diyarbakır'da toplu açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, devlet bütçesinden karşılanan gezilerde "seçim mitingi" yapmasını eleştiren muhalefete yanıt verdi. 

Erdoğan, "Beyefendi rahatsız oluyor, oralara kimin parasıyla gidiyorsun diyor. Devletin parasıyla gidiyorum. Bu benim en doğal hakkım, yasal hakkım" dedi.

Perşembe, 07 Mayıs 2015 17:47
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplu açılış törenlerinde gösterdiği Kürtçe Kuran'ın Diyanet tarafından bir tane basılarak Erdoğan'ın Diyarbakır mitingi için gönderildiğini iddia etti.

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Erzincan mitinginde Diyanet'e ilişkin açıklamada bulundu. Demirtaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplu açılış törenlerinde gösterdiği Kürtçe Kuran'ın henüz Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından basılmadığını ve Diyarbakır mitingine yetişmesi için tek nüsha basılarak Erdoğan'a verildiğini iddia etti.

 

Pazartesi, 18 Mayıs 2015 21:31
Tayyip Erdoğan’ın “toplu açılış töreni” adı altında miting düzenlediği illerle, Ahmet Davutoğlu’nun AKP mitingi için gittiği yerlerin birbirlerini tamamladığı ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı’nın seçimler öncesinde meydanlarda isim vermeden “bir parti” için oy ve 400 vekil istemesi, muhalefet partileri tarafından sık sık eleştirilmiş, hatta konu Yüksek Seçim Kurulu (YSK) ve Radyo Televizyon Üst Kurulu’na (RTÜK) taşınmıştı. Ancak YSK da RTÜK de bu duruma kayıtsız kalmıştı.

SADECE ALTI İLDE İKİSİ DE MİTİNG YAPMIŞ

Cumartesi, 16 Mayıs 2015 13:19
Amasya’daki katı atık tesisi için AKP’li yetkililer tarafından tam 5 kez açılış töreni düzenlendi. Tesis, iki başbakan, iki bakan ve bir belediye başkanı tarafından değişik tarihlerde açıldı.

Amasya Katı Atık Bertaraf Tesisi dün Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın katıldığı programla 5. kez açıldı.

Cumartesi, 09 Mayıs 2015 15:19
Beşiktaş Barbaros Bulvarı'nda otobüs durağında bekleyen bir genç "yine kim geçiyor" dediği için gözaltına alındı. Olay sırasında bölgeden bir açılış için İstanbul'a gelen Erdoğan'ın geçmiş olabileceği belirtiliyor.

Beşiktaş'ta bir genç otobüs durağında beklerken ilginç bir şekilde gözaltına alındı. Polis tarafından otobüs durağında kelepçelenen yurttaş "bir şey söylemedim" derken durakta bekleyen kadın yurttaş, gözaltına alınan gencin "sadece kim geçiyor yine" dediğini ve sonra gözaltına alındığını söyledi.

Pages