2341 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Cumartesi, 07 Mayıs 2016 16:50
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, atlılar tarafından karşılandığı Malatya'da, toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Gerektiğinde tüm dünyaya meydan okuduğumda, arkamda milletimin olduğunu biliyorum" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Malatya'daki toplu açılış törenin yaptığı konuşmada, "Gerektiğinde tüm dünyaya meydan okuduğumda, arkamda milletimin olduğunu biliyorum" dedi.

Erdoğan, Malatya Toplu Açılış Töreni'nde halka hitap etti. Malatya’da havaalanından şehir merkezine hareket eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın otobüsüne bir grup atlı eskortluk yaptı.

Cuma, 13 Mayıs 2016 18:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kocaeli'de katıldığı açılış töreni öncesi AKP'li belediye'nin, belediye çalışanlarına mesaj göndererek mitinge katılmaları konusunda baskı yaptığı ortaya çıktı. Bununla da yetinmeyen belediye yetkilileri, "Alana gidenler fotoğrafı çekip gruba atsın" diye uyarıda bulundu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Kocaeli'de katıldığı açılış töreni ile ilgili AKP'li Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı KO-MEK'te kurs veren öğretmenlere Whatsapp üzerinden mesaj gönderildi.

Gönderilen mesajda mitinge katılanların fotoğraf çekerek mitinge katıldıklarını belgelemeleri ve grupta paylaşmaları gerektiği belirtildi.

Cuma, 06 Mayıs 2016 19:09
AKP'li Eyüp Belediyesi'nin yeni hizmet binasının açılışında Erdoğan ve Atatürk posterlerinin yanında Başbakan Davutoğlu'nun posterine yer verilmedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Eyüp'te toplu açılış törenine katıldı. Toplu açılış töreninde hizmete girecek projelerden biri de Eyüp Belediyesi yeni hizmet binasıydı. Yeni belediye binasına "Atatürk" posteriyle birlikte Erdoğan'ın dev bir posteri ve Türk bayrağı asıldı.

Cuma, 13 Mayıs 2016 22:00
Süper Lig'de Antalyaspor evinde ağırladığı Trabzonspor'u 7-0 gibi tarihi bir farkla mağlup etti.

 Süper Lig’in 33. haftasının açılış maçında Antalyaspor ile Trabzonspor karşılaştı. Antalya Arena’daki mücadeleyi ev sahibi takım tarihi bir skorla 7-0 kazanmayı başardı.

Antalyaspor'un golleri Ömer Şişmanoğlu (3), Charles, M'Billa (2), ve Jean Makoun kaydetti.

Pazar, 08 Mayıs 2016 15:01
Erdoğan'la yaşadığı gerilimin ardından geri çekilmek ve görevlerinde ayrılmak zorunda kalan Başbakan Davutoğlu'nun afişleri AKP il binasından indirildi. Davutoğlu afişleri yerine Erdoğan'ın afişleri asıldı.

AKP Kocaeli İl Başkanlığı binasının cephesinde asılı bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun fotoğrafının olduğu afiş kaldırılarak yerine cuma günü açılışlar için İzmit'e gelecek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın afişi konuldu. 

Cumartesi, 07 Mayıs 2016 21:34
Binali Yıldırım Malatya'da yaptığı konuşmada "Şimdi sıra başkanlıkta" dedi.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Erdoğan'ın da katıldığı Malatya'da yapılan açılış töreninde konuştu. AKP'li Yıldırım, "Şimdi sıra başkanlıkta" dedi.

Çarşamba, 25 Mayıs 2016 08:45
Esenler'de Emlak konutun TOKİ inşaatı şantiyesinde yüklenici firma olan Özyazıcı inşaata bağlı farklı taşeron firmalarda çalışan işçiler şantiyenin kamp alanında iş güvenliği önlemlerinin sağlanmaması nedeniyle iş bıraktı.

Esenler'de Emlak konutun TOKİ inşaatı şantiyesinde yüklenici firma olan Özyazıcı inşaata bağlı farklı taşeron firmalarda çalışan işçiler şantiyenin kamp alanında iş güvenliği önlemlerinin sağlanmaması nedeniyle iş bıraktı.

Pazartesi, 16 Mayıs 2016 11:41
Genelkurmay Başkanlığı, sosyal medyada konuşulan “IŞİD tehdidi nedeniyle Anıtkabir’in 19 Mayıs’ta halka kapatılacağı” iddialarına sitesinden yaptığı açıklamayla yanıt verdi.

Genelkurmay Başkanlığı internet sitesine koyduğu bilgi notuyla Anıtkabir’in 19 Mayıs’ta halka açık olacağını açıklayıp, programla ilgili ayrıntılı bilgi paylaştı.

Pazar, 01 Mayıs 2016 17:04
Zonguldak'ta bir yurttaş, domuz avı için gittiği ormanlık alanda yanlışlıkla arkadaşını vurdu.

Zonguldak'ın Alaplı İlçesi'nde 48 yaşındaki Ekrem Yaman, domuz avı için gittiği ormanlık alanda yanlışlıkla arkadaşı 52 yaşındaki Remzi Topal'ı tüfekle vurarak yaraladı.

Salı, 17 Mayıs 2016 18:30
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçen perşembe günü Diyarbakır'da meydana gelen patlamanın ayrıntılarını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) 3. Sudan Sorumlu Bakanlar toplantısı açılış törenine katıldı. Törende bir konuşma yapan Erdoğan, geçtiğimiz Perşembe gerçekleşen Dürümlü mezrasındaki olayın ayrıntılarını anlattı.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

'12'SİNİN CESEDİNDEN DAHİ BİR PARÇA KALMADI'

Pazartesi, 16 Mayıs 2016 23:51
Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ali Erbaş, "500 imam hatipten 3 bin 500 imam hatibe çıkmışız. İlahiyat Fakültesi sayısı 17'den 100'e çıktı. İmam hatip öğrenci sayımız ise 60 binden 1.5 milyona yaklaşmış durumda." dedi.

Etimesgut İmam Hatip Okulları, Milli Eğitim Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı ile ÖNDER İmam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği tarafından desteklenen "Mesleki ve Sosyal Gelişim Projesi" kapsamında düzenlenen "İmam Hatip Okulları Birlik ve Beraberlik Programı" MEB Şura Salonu'nda yapıldı.

Pazar, 15 Mayıs 2016 18:16
Türkiye'den Komünist Parti'nin katıldığı Balkan Komünist ve İşçi Partileri toplantısı Yunanistan'ın Selanik kentinde gerçekleştirildi. Toplantıda karşılıklı işbirliğini geliştirme, işçi sınıfı içerisinde örgütlülüğü artırma ve NATO'ya karşı ortak mücadele önerileri sunuldu.

Balkan komünist ve işçi partileri toplantısı Yunanistan Komünist Partisi’nin daveti ile 15 Mayıs’ta Selanik’te gerçekleştirildi.

Çarşamba, 11 Mayıs 2016 12:38
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, IŞİD vahşetini sona erdirmek için "DAEŞ'i yok edecek stratejimiz bile yok" dedi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Koalisyon içinde DAEŞ'e (IŞİD) karşı 65 ülkeyiz. Fakat DAEŞ'i yok edecek stratejimiz bile yok. Bölük pörçük bazı stratejilerimiz var. Birçoğu da işlemedi. Arazideki başka radikal gruplardan medet umar hale geldik" dedi.

Çarşamba, 11 Mayıs 2016 12:03
Genelkurmay Başkanı Akar, “Bugüne kadar Suriye ve Irak’ta TSK tarafından yaklaşık bin 300 DAEŞ mensubu terörist etkisiz hale getirilmiş, çok sayıda silah, roket, mevzi, araç ve bina imha edilmiştir” dedi.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Suriye ve Irak’ta Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından yapılan operasyonlarda yaklaşık bin 300 IŞİD’linin öldürüldüğünü söyledi.

Org. Akar, Hilton Bosphorus Otel'de gerçekleştirilen Balkan Genelkurmay Başkanları Konferansının açılış konuşmasını yaptı.

Akar’ın açıklamaları şöyle:

Pazartesi, 02 Mayıs 2016 23:48
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Başbakanlığı döneminde Ensar Vakfı'nın Karaman şubesini ziyaret ettiği ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakanlığı döneminde Ensar Vakfı'nın Karaman şubesini ziyaret ettiği ortaya çıktı. Vakfın internet sitesine ziyaretten sonra konulan hatıra fotoğrafı ise Karaman skandalının ardından silinmesi dikkat çekti.

Pages