2235 sonuçtan 1 - 15 arası gösteriliyor
Çarşamba, 03 Şubat 2016 09:54
Beşiktaş'ın yeni stadının açılış tarihi 19 Mart 2016 olduğu duyuruldu.

 

Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'nın açılışı için sayısız tarih ortaya atılırken, stadın sponsoru Vodafone'un 19 Mart 2016 için konuk listesi yapıp davetiye bastırmaya başladığı öne sürüldü.

Cuma, 05 Şubat 2016 22:39
Hükümetin toplu açılışlarda aynı yeri birden fazla açtığına dair iddialara ilişkin yazılı soru önergesi veren CHP Bursa Milletvekili, Ceyhun İrgil, Meclis Genel Kurulu’nda konuyu tekrar gündeme getirip tek tek örnekler verince iktidar sıralarından “Bizim açtıklarımıza sizin nefesiniz yetmez” itirazı geldi. CHP’li İrgil ise “Kuliste yufka açacağız, gel onun da açılışını sen yap” yanıtını verdi.

Geçtiğimiz hafta TBMM Genel Kurulu’nda torba yasanın son maddelerinin görüşmeleri sırasında şahsı adına söz alan Bursa Milletvekili Dr. Ceyhun İrgil’in hükümetin açılışlarını yaptığı tesislere ilişkin konuşması karşılıklı atışmalarla geçti.

Çarşamba, 10 Şubat 2016 01:25
HDP'li Hişyar Özsoy ve Osman Baydemir ABD'ye, Feleknas Uca Rusya'ya gitti.

HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Hişyar Özsoy ve Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir, çeşitli görüşmelerde bulunmak üzere ABD'de'ye, HDP Diyarbakır Milletvekili Feleknas Uca ise Rusya'nın başkenti Moskova'ya gitti.

Çarşamba, 10 Şubat 2016 20:02
Bilecik'in Vezirhan İlçe Belediye Başkanı ile 2 belediye meclis üyesi CHP'den AKP'ye geçti

CHP Vezirhan Belediye Başkanı ile aynı partiden 2 Belediye Meclis üyesi AKP'ye geçerek rozet taktılar.

Cuma, 12 Şubat 2016 15:05
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hakkında Kamu Denetçiliği Kurumu'na (Ombudsman) başvuruda bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tarafsızlık yeminine aykırı tutum ve davranışlarından dolayı Kamu Denetçiliği Kurumu'na (Ombudsman) başvuruda bulundu.

Salı, 09 Şubat 2016 09:15
Av. Erdem Oktar

- Oo Erdem, nasılsın yahu?

- Sono no yo!

- Efendim? Duruşman yoksa gel bir çay içelim.

- Çayı bıraktım ben!

- İyi misin?

- Ya bi’ git başımdan!

- (Yanındaki arkadaşına dönerek) Yine delirmiş.

Perşembe, 14 Ocak 2016 12:20
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Ankara'da toplu açılış töreninde konuştu.

Ankara'da 99 baraj ve HES inşaatlarının toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Gezi olaylarındaki taleplerden biri de HES inşaatlarının durdurulmasıydı" dedi.

Cuma, 15 Ocak 2016 00:08
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'na her yıl açılışı yapılan yüzlerce tesisin nerede oldu soruldu…

Ankara’daki toplu açılış töreninin ardından CHP, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın art arda yaptığı toplu açılış törenlerini Meclis’e taşıdı.

Cuma, 22 Ocak 2016 21:00
#NâzımHikmetOlunmalı etkinlikleri kapsamında başlayan rüzgar, dün de Maltepe'de esti.

Geçtiğimiz hafta başlayan #NâzımHikmetOlunmalı etkinlikleri, dün Nâzım dostlarının yoğun katılımıyla Maltepe'de gerçekleştirildi.

Maltepe NHKM'de gerçekleştirilen etkinliğin açılış konuşmasını NHKM adına Hikmet Yaman yaptı.

Pazartesi, 25 Ocak 2016 09:33
Taksiciler, zorunlu trafik sigortası primlerinde yüzde 400’e varan zamlar nedeniyle, taksimetreye yüzde 10-15 zam talep ediyor.

Tavan fiyat uygulamasıyla çıkmaza giren zorunlu trafik sigortası, şubatta taksimetrelere zam olarak yansıyabilir. İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Yahya Uğur, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi’ne zam için başvurduklarını söyleyerek, zam talep ettiklerini bildirdi.

Cumartesi, 02 Ocak 2016 10:22
Cizre'de sokağa çıkma yasağı ve çatışmalar sürerken sivil ölümleri de devam ediyor. Cizre’de öldürülen bir gencin babası morgda oğlunu tanıyamazken gözlerinin oyulduğunu fark etti...

Cizre'de sokağa çıkma yasağı ve ölümler kesintisiz şekilde devam ediyor.

Cuma, 29 Ocak 2016 20:38
İstanbul'da 31 Ocak Pazar günü itibariyle toplu taşıma ücretlerine yapılan zammın ardından minibüs ve taksi ücretlerine de zam gelebileceği öğrenildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi'nin (UKOME) kararıyla yürürlüğe girecek zamlı tarifeye göre, tam bilet 2,30 TL, öğrenci 1,15 TL, indirimli 1,65 TL, tam aylık mavi kart 1,85 TL, indirimli öğrenci aylık mavi kart 80 TL oldu. Metrobüste de kademeli ücret tarifesi yeni tarifeye göre ayarlandı.

Cuma, 15 Ocak 2016 20:56
Mehmet Ali Şahin: Öğretim üyeleri çok yanlış yapmışlardır. Çınar saldırısı ile akademisyen açıklamaları arasında bağ var.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin çeşitli açılış ve ziyaretler için geldiği Karabük'te Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi'nin bildirisine ilişkin soruları yanıtladı. Öğretim üyelerinin "Teröre ve teröristlere destek çıktığını" iddia eden Şahin şimdi bunun hesabının sorulduğunu söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü:

 

Perşembe, 14 Ocak 2016 21:20
Bakan Eroğlu’na her yıl açılışı yapılan yüzlerce tesisin nerede olduğu soruldu…

Ankara’daki toplu açılış töreninin ardından, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın art arda yaptığı toplu açılış törenleri Meclis’e taşındı.

Pazartesi, 11 Ocak 2016 09:08
Sümeyye Erdoğan'ın katıldığı açılışa Karabük Valisi'yle il ve ilçenin üst düzey yöneticileri protokol karşılaması yaptı.

Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın yönetim kurulu başkan yardımcısı olduğu Kadın ve Demokrasi Derneği’nin açılışına Sümeyye Erdoğan da katılınca başta Karabük Valisi Orhan Alimoğlu olmak üzere ilin ve ilçenin bütün üst düzey yöneticileri törende hazır bulundu.

Pages