5 sonuçtan 1 - 5 arası gösteriliyor
Perşembe, 05 Ekim 2017 01:00
Ali Rıza Aydın

“İnsan fiziki zorluklara katlanabilir, burada anlık-dönemlik bir motivasyon, karakter özelliği, fiziki dayanıklılık… bunu sağlayabilir. Asıl zor olan ideolojik-siyasi baskıya dayanabilmektir. Esen rüzgara rağmen savrulmamak, bildiği yola tam inanç ve güven. İrade derken asıl kastettiğimiz burası. Bilmeden, sürekli bir gelişim sağlamadan bu mümkün değil.”

Perşembe, 28 Eylül 2017 00:45
Ali Rıza Aydın

Devasa saldırı ile karşı karşıyayız. Düşman, irade güçlerini çabucak felce uğrayacağı çocuklarımıza, eğitim ve öğretime yöneltiyor saldırısını.

Perşembe, 10 Ağustos 2017 00:45
Ali Rıza Aydın

En ağır darbeyi eğitimi teslim alarak vurmayı planlayan dinsel gericilik, toplumsal yaşamı, siyaseti, devleti ve hukuku teslim almayı kafasına koydu. Öyle sinsi sinsi değil, yol ağlarını artırarak açık seçik ilerliyor hedefine.

Perşembe, 01 Haziran 2017 01:15
Ali Rıza Aydın

Yazarımız Oğuz Oyan’ın,  geçtiğimiz Salı günkü “Emeğe karşı piyasa ve din” başlıklı yazısı; “Piyasa (sermaye düzeni) tek başına emeği dize getiremezdi. Hele de sınıf çıkarları etrafında örgütlenmiş emeği. Bu nedenle yardımcı kuvvetler hep devreye sokulmak zorundadır.

Perşembe, 09 Şubat 2017 01:00
Ali Rıza Aydın

Sermayenin ve devletin sınırsız tahakkümü ile “Cumhuriyet”in yıkımına konulacak son nokta yolculuğu birlikte ve son hızla devam ediyor. Eş zamanlı olarak OHAL kıyımı da devam ediyor.